Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ty myślisz, że jeden lokal jest tylko otwarty?
0
które?
1
Katalonia: Ogromne kolejki do urn. Otwartych około 1000 lokali wyborczych
0
Referendum zostanie uznane za nieważne i żadne państwo nie uzna niepodległości Katalonii
0
Z pewnością obejrzę. Po seansie na pewno się odezwę ;)
3
Pewnie wielu z was widziało film "Niezwyciężeni". Jakie macie opinie na jego temat? Oczywiście jest nieco podkoloryzowany, ale robi niesamowite wrażenie. Pokazuje ile nasz naród przeszedł i to, że nikt nam nic nie dał. Przeciwnie to nam zabrano. Jednego czego nam nigdy nie odebrano to wiary w to, że nie zginiemy. Polacy to bohaterowie. Gdyby nie nasi przodkowie dzisiejsza Europa mogłaby wyglądać z goła inaczej.
0
Powołanie Illary to chyba jakiś nieśmieszny żart
1
Z Barcelony do Francji to jest bardzo blisko.
0
ok. 25 października, pierwszy mecz wyjazd
0
Murcia vs FC BARCELONA
0
Cartagena vs Sevilla
Elche vs Atletico
2
Niesamowity film. Ciarki na rękach....
1
Mam nadzieje, że nie będą przekładać.
0
W tej kwestii mam nadzieje, że pomoże nam Paulinho
0
Nie, nie może. Określenie kontuzjogenny w odniesieniu do ludzi nie istnieje.
11
Nie ma takiego określenia kontuzjogenny. Podatny na kontuzje to już prędzej.
0
Dziś chyba faktycznie EV postawi na once de gala, a w niedzielę z Las Palmas rotacje.
0
Hahaha racja. ;D
16
Mówili nie siedź na piłce, bo zrobi się balon ;)
0
Trzeba docenić klasę obu. Zarówno Messiego, jak i Ronaldo, którzy są tak genialni właśnie dzięki temu, że wzajemnie się motywują.
0
Według mnie Atletico spokojnie to wygra.
50
A w rzeczywistości Umtiti jest najlepszy z nich
4
Mathieu trzeba oddać, że przynajmniej mówi to co myśli
1
Niestety, ale ja też powoli tracę nadzieję. Wyniki zespołu przysłaniają prawdziwy obraz nędzy tego zarządu
7
Jeszcze 6 dni przed nami. To jeszcze nie koniec!! @agustibenedito
0
Benedito powoli składa broń...
0
Drogo. 100 zł miesięcznie na tv to dla mnie za dużo
0
Czyli niejako 60 zł. A oprócz eleven jest np. C+Sport?
0
Ma ktoś z was tv orange? Chciałbym zapytać czy jest jakaś oferta tylko sportowa i jakiej cenie? Dzięki z góry za odp