0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ty myślisz, że jeden lokal jest tylko otwarty?

0

które?

1

Katalonia: Ogromne kolejki do urn. Otwartych około 1000 lokali wyborczych

0

Referendum zostanie uznane za nieważne i żadne państwo nie uzna niepodległości Katalonii

0

Z pewnością obejrzę. Po seansie na pewno się odezwę ;)

3

Pewnie wielu z was widziało film "Niezwyciężeni". Jakie macie opinie na jego temat? Oczywiście jest nieco podkoloryzowany, ale robi niesamowite wrażenie. Pokazuje ile nasz naród przeszedł i to, że nikt nam nic nie dał. Przeciwnie to nam zabrano. Jednego czego nam nigdy nie odebrano to wiary w to, że nie zginiemy. Polacy to bohaterowie. Gdyby nie nasi przodkowie dzisiejsza Europa mogłaby wyglądać z goła inaczej.

0

Powołanie Illary to chyba jakiś nieśmieszny żart

1

Z Barcelony do Francji to jest bardzo blisko.

0

ok. 25 października, pierwszy mecz wyjazd

0

Murcia vs FC BARCELONA

0

Cartagena vs Sevilla
Elche vs Atletico

2

Niesamowity film. Ciarki na rękach....

1

Mam nadzieje, że nie będą przekładać.

0

W tej kwestii mam nadzieje, że pomoże nam Paulinho

0

Nie, nie może. Określenie kontuzjogenny w odniesieniu do ludzi nie istnieje.

11

Nie ma takiego określenia kontuzjogenny. Podatny na kontuzje to już prędzej.

0

Dziś chyba faktycznie EV postawi na once de gala, a w niedzielę z Las Palmas rotacje.

0

Hahaha racja. ;D

16

Mówili nie siedź na piłce, bo zrobi się balon ;)

0

Trzeba docenić klasę obu. Zarówno Messiego, jak i Ronaldo, którzy są tak genialni właśnie dzięki temu, że wzajemnie się motywują.

0

Według mnie Atletico spokojnie to wygra.

50

A w rzeczywistości Umtiti jest najlepszy z nich

4

Mathieu trzeba oddać, że przynajmniej mówi to co myśli

1

Niestety, ale ja też powoli tracę nadzieję. Wyniki zespołu przysłaniają prawdziwy obraz nędzy tego zarządu

7

Jeszcze 6 dni przed nami. To jeszcze nie koniec!! @agustibenedito

0

Benedito powoli składa broń...

0

Drogo. 100 zł miesięcznie na tv to dla mnie za dużo

0

Czyli niejako 60 zł. A oprócz eleven jest np. C+Sport?

0

Ma ktoś z was tv orange? Chciałbym zapytać czy jest jakaś oferta tylko sportowa i jakiej cenie? Dzięki z góry za odp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?