Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Życzę aby mu się ten plan udał. ;D
21
PSG
1
Póki co rotacje Valverde mnie przekonują. Są przemyślane i nie polega to na wymianie 8 piłkarzy, jak miał w zwyczaju Ernique, a później był klopsy. 2-3 piłkarzy z podstawowej "11" ze średniakami powinno odpoczywać. Once de gala z kolei tylko na topowe mecze w LL i LM.
12
Sprzedanie Moraty, a zostawienie Benzemy to jeden z najgorszych transferów Realu. Na nasze szczęście
0
Ale walczymy o 1,5 mln euro ;D
0
Zbierają codziennie w wyznaczonych punktach
8
wszystkiego dobrego i kochanej żony ;)
0
na e-mail przyszło mi informacja że kończy mi się ważność i mają dla mnie ofertę ;D
0
Ja dzis za 15 zł kupilem na player
0
Denis widać, że się rozkręcił. Z tym, że on najlepiej czuje się na pozycji Iniesty.
0
Każde miejsce na CN jest sprzedane socios. Aby mieć takie miejsce czasami czekają latami. Jak wiedzą że nie przyjdą na mecz, klub zwraca im pieniądze, a miejsce trafia do otwartej sprzedaży.
1
Nie dramatyzuje tylko pokazuje co wyprawia LFP. W środku tygodnia dać mecz o 22, a klasyk dać ludziom na obiad. Gdzie tu logika?
3
ZP to on szybko nie zobaczy póki biega taki jeden facet z 10 na plecach w Barcelonie.
42
Po konferencji Verrattiego ;)
16
Jeśli Trump nie zrobi porządku z Koreą Płn to Korea zrobią porządek z USA.
1
Bardzo ciężko dostać, chyba że zwolni miejsce socio
0
Czasami zaczynam o 4, a kończę o 14. Wielokrotnie też zaczynam od 14, a kończę o 24..
9
W środku tygodnia trochę przesada żeby ustalić mecz na 22. Ludzie wstają wcześnie do pracy, a dzieci idą do szkół. O 12 w nocy spać, a o 5 budzić się do roboty..
1
A Neymar sobie będzie brał kaskę za nic ;D Rzeczywiście plan genialny
7
Mocno tam kibicuj ;)
0
Niech chłopak wraca do zdrowia, bo to jest najważniejsze.
2
Jeśli odczuwał ból i tego nie zgłosił to to mało profesjonalne
1
Nike.com.
0
Dziwne. Według transfermarkt współczynnik 2 ma dalej Portugalia
0
Szatnia genialna
2
Nie, nie chodzi mi o Estadi Johan Cruyff. Chodzi mi o przebudowane Camp Nou
0
Powinni pograć zmiennicy, świetna szansa. Mecz na CN w dodatku dość słaby rywal.
4
Jestem przekonany, że Nou Camp Nou przebije wszystkie stadiony na świecie ;)
8
Może i są wyrzeczenia, ale nie harują po 8 godz. dziennie za 10 zł/h.
0
Suarez mógłby dziś trochę odpocząć i się ogarnąć