22

Życzę aby mu się ten plan udał. ;D

21

PSG

1

Póki co rotacje Valverde mnie przekonują. Są przemyślane i nie polega to na wymianie 8 piłkarzy, jak miał w zwyczaju Ernique, a później był klopsy. 2-3 piłkarzy z podstawowej "11" ze średniakami powinno odpoczywać. Once de gala z kolei tylko na topowe mecze w LL i LM.

12

Sprzedanie Moraty, a zostawienie Benzemy to jeden z najgorszych transferów Realu. Na nasze szczęście

0

Ale walczymy o 1,5 mln euro ;D

0

Zbierają codziennie w wyznaczonych punktach

8

wszystkiego dobrego i kochanej żony ;)

0

na e-mail przyszło mi informacja że kończy mi się ważność i mają dla mnie ofertę ;D

0

Ja dzis za 15 zł kupilem na player

0

Denis widać, że się rozkręcił. Z tym, że on najlepiej czuje się na pozycji Iniesty.

0

Każde miejsce na CN jest sprzedane socios. Aby mieć takie miejsce czasami czekają latami. Jak wiedzą że nie przyjdą na mecz, klub zwraca im pieniądze, a miejsce trafia do otwartej sprzedaży.

1

Nie dramatyzuje tylko pokazuje co wyprawia LFP. W środku tygodnia dać mecz o 22, a klasyk dać ludziom na obiad. Gdzie tu logika?

3

ZP to on szybko nie zobaczy póki biega taki jeden facet z 10 na plecach w Barcelonie.

42

Po konferencji Verrattiego ;)

16

Jeśli Trump nie zrobi porządku z Koreą Płn to Korea zrobią porządek z USA.

1

Bardzo ciężko dostać, chyba że zwolni miejsce socio

0

Czasami zaczynam o 4, a kończę o 14. Wielokrotnie też zaczynam od 14, a kończę o 24..

9

W środku tygodnia trochę przesada żeby ustalić mecz na 22. Ludzie wstają wcześnie do pracy, a dzieci idą do szkół. O 12 w nocy spać, a o 5 budzić się do roboty..

1

A Neymar sobie będzie brał kaskę za nic ;D Rzeczywiście plan genialny

7

Mocno tam kibicuj ;)

0

Niech chłopak wraca do zdrowia, bo to jest najważniejsze.

2

Jeśli odczuwał ból i tego nie zgłosił to to mało profesjonalne

1

Nike.com.

0

Dziwne. Według transfermarkt współczynnik 2 ma dalej Portugalia

0

Szatnia genialna

2

Nie, nie chodzi mi o Estadi Johan Cruyff. Chodzi mi o przebudowane Camp Nou

0

Powinni pograć zmiennicy, świetna szansa. Mecz na CN w dodatku dość słaby rywal.

4

Jestem przekonany, że Nou Camp Nou przebije wszystkie stadiony na świecie ;)

8

Może i są wyrzeczenia, ale nie harują po 8 godz. dziennie za 10 zł/h.

0

Suarez mógłby dziś trochę odpocząć i się ogarnąć

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?