Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchaj, jak będą dobrzy to wyróżnią się nawet w V lidze.
29
Od kiedy trafił do Barcy to po prostu nie mogę nacieszyć się tym chłopakiem. Nie dość że gra świetnie, to wydaje się na mega sympatycznego
1
A waszym zdaniem kogo powinniśmy pożegnać za rok? Jak dla mnie Mascherano na pewno, kto wie czy nie Iniesta..
0
Na + wypożyczenie Munira? Za rok odejdzie za darmo.
3
Coś czuje, że Bartomeu zaciera ręce, bo przychód w wysokości 1 mld euro nadchodzi..
0
Ja nie potrafię zrozumieć jak można było wypożyczyć Marlona, a zostawić Vermaelena. Przecież oni tak zrobili bo pewnie nie umieli sprzedać wiecznie kontuzjowanego Belga
1
Gdyby zarząd miał za grosz honoru to dziś wszyscy złożyliby wniosek o dymisję.
1
Dla mnie świetny skład. Dać szansę Roberto na rozegranie, co nam innego zostało
2
Gerard powinien odpuścić wynik sportowy i trenować młodych tak żeby byli gotowi na pierwszy skład. Oczywiście uda się to może 2-3 zawodnikom z tych wszystkich.
0
A co w przypadku, gdy jeden z nich się połamie? Stary Mascherano.. środek obrony ładnie wygląda dopóki Pique i Umtiti jest w pełni zdrowy.
0
Ja liczę, że Arda jednak jeszcze odejdzie do Turcji.. lepiej te minuty dać Denisowi
0
To jest chwila dla Laporty na zbieranie żniw po tym co zrobił obecny zarząd. Gdybym był dziennikarzem to zadałbym takie pytania że oni by się tam nie pozbierali.
0
Robert: Sytuacja na rynku była trudna. Nie mogliśmy nic zrobić. Takich słów można się spodziewać.
1
Dokładnie. Nie dokładał żadnych pieniędzy, a po prostu zrezyzgnował z zarobków, tak jak Cesc chociażby.
0
Jeszcze tylko brakuje tego, żeby Dembele nie odpalił i 150M pójdzie...
0
Musi zebrać najpierw chybw 17 tys podpisów
0
Bodajże głosujących. Bardzo trudno będzie to osiągnąć
0
Podczas meczu na CN będzie zbierał
3
Z tego co kojarze to od dziś zarząd ma 5 dni na wydanie kart do głosowania. Pora żegnać pana Bartomeu i jego kompanów za tak nieudolną politykę
2
Po tylu dniach Sport oraz Mundo Deportivo mogą oficjalnie ogłosić" transfery kwestią godzin!"
3
Ja liczę, że Monaco może nie tyle że zdobędzie mistrza, ale chociaż ładnie pokona PSG. Niech pokażą szejkom, że pieniądze meczów nie wygrywają
2
Oni nie potrafią spiąć tyłka przez dwa miesiące, a ty liczysz że dziś wezmą się do roobty?
0
U nich okna zamknięte, także jestem ciekaw co z chłopakiem. Zostaje tylko opcja praktycznie zostanie w Hiszpanii..
0
Orientuje się ktoś jakie kluby zainteresowane były Munirem?
11
Monaco
0
Ale za co ma zostać ukarany cofnięciem do rezerw? To, że nikt go nie chce nie oznacza, że ma być w rezerwach
14
Owszem. Jednak taki Dembele też miał obowiązujący jeszcze przez 5 lat kontrakt, a jakoś mu pozwolono. Po co robić sobie burdel w szatni i trzymać zawodnika, który nie chce już tam grać?
15
Trudno nie być smutnym, jak przyjeżdża po ciebie pociąg o nazwie FC Barcelona, ale nie możesz do niego wsiąść, bo obecny pracodawca nie liczy się z twoim marzeniem.
0
Dług Benedito został już spłacony. Czytałem bodajże wywiad z Benedito i przyznał, że zapłacił zaległe zobowiązania.
0
Ja jestem ciekaw jak Barcą dowodziłby Benedito. Laporta wiemy jaki był, Bartomeu wiemy jaki jest. Z tego co pamiętam miał bardzo oszczędny plan..