Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
4-3-1-2. Velverde ryzykuje na dwóch ŚN, a Messi za ich plecami
0
W Barcelonie burza i ulewa. Będzie ciekawie
0
Suarez i Paco? Przecież to jest kryminał
1
Serio ktoś tu nie chciał Thiago? Wiele bym oddał, żeby ten chłopak wciąż tu grał
0
To będzie partidazo. Zapowiada się prawdziwe piekło ;)
0
Oczywiście. Kibice zachowali się karygodnie, ale on już gorzej nie mógł
0
Nie ma żadnego prawa aby musiał ją ściągać z lokalu. Nie zarabia na tym, że ona tam by była. Poniosła cie nieźle wyobraźnia
0
13 na 99% w poniedziałek
0
Obu finałów Portugalii nie dadzą. Jest szansa na Gdańsk
7
Mhm. Czyli masz przykładowo koszulke Neya z Barcy i nie mozesz w niej chodzić bo gra w PSG. Ciekawe
3
Raczej Deulofeu.
2
Nie zdziwie się jak jutro uczci swój 600 mecz hattrickiem, a Sevilla leży mu świetnie
0
No i jaki to ma związek? Chyba istotniejsza jest obecnie data 13. Kolejki niz 17
0
LFP w tym sezonie ładnie się ośmiesza. Na 16 i 17. kolejkę dokładny terminarz podali już dziś, a na 13, która jest w listopadzie wciąż nie ma. Oby tak dalej.
0
23 grudnia zakończenie kolejki
3
Barcelona - Deoportivo La Coruna (17 grudnia 20:45)
Real Madryt - Barcelona (23 grudnia 13:00)
2
Obawiam się, że Messiego nigdy nie zastąpimy, tak samo zresztą jak Xaviego
1
Umowę podpisał jego ojciec, który jest jego agentem
0
Najpewniej w tym miesiącu
0
nie
0
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/leo-messi-agreement-barca-contract-renewal-2021
Nie wiem czego można tu nie zrozumieć
0
Ale Messi przedłużył umowę do 2021, a więc 4 lata kolego ;)
0
PSG póki co imponuje. Zobaczymy na jak długo starczy gazu ;)
0
Niech zgadne. Wypożyczenie ;)
0
Opłacić pensje Turana, Vidala z czegoś trzeba
0
Gdzie info?
0
Raczej tak :).
10
Prawda jest taka, że niezależnie jak obecnie wygląda Real, to Barcelona musi patrzeć na siebie. Sami nie prezentujemy jakiejkolwiek stylu pretendującego do tytułu w LM. Na razie obraz zaciemniają wyniki, ale w 1/8 trafi się taki Bayern i wypunktują nas niemiłosiernie.
Real teraz prezentuje się słabo, co nie oznacza, że tak samo wyglądać to będzie w kluczowym marcu czy kwietniu. Wszyscy śmiali się z ich wyniku z Legią, a później wiemy jak był koniec końców. Tak, że z tym hurra optymizmem to radziłbym tu wszystkim się powstrzymać, bo obecna Barcelona nie prezentuje nic w swojej grze ciekawszego
0
Ja tam bym się nie śmiał. W SPH dali nam ładną lekcję futbolu.
0
Nie :).