1

4-3-1-2. Velverde ryzykuje na dwóch ŚN, a Messi za ich plecami

0

W Barcelonie burza i ulewa. Będzie ciekawie

0

Suarez i Paco? Przecież to jest kryminał

1

Serio ktoś tu nie chciał Thiago? Wiele bym oddał, żeby ten chłopak wciąż tu grał

0

To będzie partidazo. Zapowiada się prawdziwe piekło ;)

0

Oczywiście. Kibice zachowali się karygodnie, ale on już gorzej nie mógł

0

Nie ma żadnego prawa aby musiał ją ściągać z lokalu. Nie zarabia na tym, że ona tam by była. Poniosła cie nieźle wyobraźnia

0

13 na 99% w poniedziałek

0

Obu finałów Portugalii nie dadzą. Jest szansa na Gdańsk

7

Mhm. Czyli masz przykładowo koszulke Neya z Barcy i nie mozesz w niej chodzić bo gra w PSG. Ciekawe

3

Raczej Deulofeu.

2

Nie zdziwie się jak jutro uczci swój 600 mecz hattrickiem, a Sevilla leży mu świetnie

0

No i jaki to ma związek? Chyba istotniejsza jest obecnie data 13. Kolejki niz 17

0

LFP w tym sezonie ładnie się ośmiesza. Na 16 i 17. kolejkę dokładny terminarz podali już dziś, a na 13, która jest w listopadzie wciąż nie ma. Oby tak dalej.

0

23 grudnia zakończenie kolejki

3

Barcelona - Deoportivo La Coruna (17 grudnia 20:45)
Real Madryt - Barcelona (23 grudnia 13:00)

2

Obawiam się, że Messiego nigdy nie zastąpimy, tak samo zresztą jak Xaviego

1

Umowę podpisał jego ojciec, który jest jego agentem

0

Najpewniej w tym miesiącu

0

nie

0

Ale Messi przedłużył umowę do 2021, a więc 4 lata kolego ;)

0

PSG póki co imponuje. Zobaczymy na jak długo starczy gazu ;)

0

Niech zgadne. Wypożyczenie ;)

0

Opłacić pensje Turana, Vidala z czegoś trzeba

0

Gdzie info?

0

Raczej tak :).

10

Prawda jest taka, że niezależnie jak obecnie wygląda Real, to Barcelona musi patrzeć na siebie. Sami nie prezentujemy jakiejkolwiek stylu pretendującego do tytułu w LM. Na razie obraz zaciemniają wyniki, ale w 1/8 trafi się taki Bayern i wypunktują nas niemiłosiernie.

Real teraz prezentuje się słabo, co nie oznacza, że tak samo wyglądać to będzie w kluczowym marcu czy kwietniu. Wszyscy śmiali się z ich wyniku z Legią, a później wiemy jak był koniec końców. Tak, że z tym hurra optymizmem to radziłbym tu wszystkim się powstrzymać, bo obecna Barcelona nie prezentuje nic w swojej grze ciekawszego

0

Ja tam bym się nie śmiał. W SPH dali nam ładną lekcję futbolu.

0

Nie :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?