1

@Who_you_mam chyba mnie wyleczyles :D

1

@Kondziubarca @mekston Kowal to ten co byl pierwszym polakiem w Barcy? Legenda Betisu? W tym sezonie nawet sie nie myli z typami, 3mamy kciuki. Kowal od pewnego czasu gada coraz wiecej glupot i nawet sie przyznal, ze wzoruje sie na Stanowskim zeby byc kontrowersyjny, coraz gorzej siego slucha i do tego Rudzki w kanale zero, slabo

0

@mordini123 @FcPortoFan1999 nie ma na imie Franciszek, to Oskar jest

4

@Gaucho bez zastepstwa, Fati jest jedynie rezerowym, na lewej stronie jest Raphinha, Ferran, Victor, moze tam zagrac Olmo, Torre

0

@CLS63AMG wiem o tym i pali jak smok. pneumatyka tez sie psuje po pewnym czasie. Rozumie, ze kolega porusza sie CLSem?

1

@FCB_dimiC ja szukam aktualnie w takiej kasie Porsche Cayenne GTS lub S pierwszej generacji 2008-2010. Silnik 4.8 V8, potrzebuje takie w koło komina, lawete zapiąc, ewentualnie psa w bagaznik wsadzic i do lasu pojechac. Ciezko teraz znalezc klasyczne terenowki jak Nissan Patrol czy Terrano. Poszukaj panie kolego moze cos z USA, tam mozna utrafic cos jak chce Ci sie bawic w import i reperowanie aut z aukcji

1

@Czajka90 Wojtek pierwszy raz zobaczyl Marine ogladajac teledysk Afromental, bardzo romantyczna historia

0

@FcPortoFan1999 a gdzie tam napakowany, jakiekolwiek mecze godne uwagi zaczynają sie dopiero po 14, a na najwazniejsze wydarzenie trzeba czekac az do 21

4

@fcbarcafan19 pochwale sie iz mialem udzial w sciagnieciu tego o to LFA do Wlodawy


byl tu naprawiany:

aktualnie jest w sprzedazy w UK w firmie gdzie pracowalem:
https://gvelondon.com/cars/lexus-lfa/

0

po sezonie pewnie Martin bedzie na sprzedaz. Wroci Valle z wypozyczenia i konckurencja dobrze zrobi Balde

1

@Kapitan hawk na wieki wieków amen

3

@mekston pobudka 2:40 i po meczu powrót do spania, mozna pospac. Sobotnie mecze w ligach europejskich, na ktore mozna zerknąc zaczynają sie dopiero po 14.

1

@Tomason da sie na luzie wypic, na samym treningu wypijam butelke 1,5l. Druga butelka pęka w ciagu dnia i do tego jeszcze dochodzi herbata wieczorem i kawka z rana

3

@DamianBarcaCule tym razem jednak nie wspomnial, ze ma narzeczoną i biorą ślub. Trzeba to odnotowac jako postęp i sukces jednoczesnie

0

@FcPortoFan1999 @Michael24 w Mielcu nic dobrego nie ma, mozesz mi wierzyc na slowo. Niech spadaja

0

@FcPortoFan1999 nie zerkniesz na lige mistrzów? :O

0

@FcPortoFan1999 ta Twoja Wisła to zostanie przecietniakiem. Wyglada na to, ze odbudowa potrwa wiele lat.
Jaki mecz kolega dzisiaj oglada?

0

@MarshallLAW transfermarkt

2

@Lionel_Messi10 no i w pyte, elegancko

0

@DTMisTheBest Darvicha nie zdziwie sie jak sprzedadza, szalu nie robi. Garrido jest kontuzjowany, nie zagral jeszcze meczu w tym sezonie, watpie ze prawdziwe info o zaonteresowaniu

0

@kamiVeB hat-tricka mogl juz strzelic, niewiele zabraklo

2

@Popitek12 pan Borek?

2

@escarabajo a dzisiaj Al Hilal w Champion League Elite, trzeba ogladac, Neymar ma sie pojawic w skladzie, moze wejdzie w koncowce

0

@Blanco16 oczywiscie, ze nie. Bateria zuzywa sie jak kazda inna czesc. Chyba, ze auto z salonu to gwarancja jest

1

@Blanco16 nie polecam zadnych elektrykow, kilka tygodni temu skladalem renaule zoe, bateria oczywiscie walnieta, cena baterii 20tys zl. Elektryki jak sa nowe to tak, pojezdzisz troche. Zerknij bardziej w strone hybryd, np. Lexusy

3

@Blanco16 odpusc sobie, czesto odbieralem nowe prosto z salonu dla klientow. Samochody ledwo wyjechaly z fabryki blacha juz rdzewiala. Bateria po latach sie zuzywa, koszt wymiany to jak koszt samochodu. Wygladem auto nie rozni sie od mazdy

0

@Comentateiro bo lepszym bratem jest Łoniaki Williams

0

@Janas11224 dokladnie

1

@Comentateiro Kołton i Kurowski elita dziennikarstwa sportowego. Niesamowite, ze przez tyle lat nie dali sie zlapac w kaftany

0

@LukaszFan wypracowal bramke na 2:0...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?