Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Nacopoco a gdzie tam sympatyczna, na drugim zdjeciu obrazona, niezadowolona jak kazda polka
0
@Danny Gaucho tu tez chodzi o obecnosc Dragowskiego w kadrze, tak naprawde to powinien byc Grabara w kadrze. Probierz prowadzi swoją wojenke z nim i rowniez z Cashem. Dragowski jest i bedzie ze wzgledu na uklady i promowanie jego osoby. Komuno trwaj
4
@Danny Gaucho niekoniecznie rozkazy, a układy, prowizje.
4
@Danny Gaucho nie pierwszy raz taka sytuacja jeśli chodzi o Proobierza, Kulesze. Podobna sytuacja była z Pedą
0
@FcPortoFan1999 wyspałeś się?
1
@Who_you_mam tak mi sie przypomnialo:
1
@Popitek12 wujka mam w Sanoku
0
@Herato domyslilem sie, ale on w robocie, drugą zmiane ma
1
@Herato łączy ich @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 premier league bedzie, tam nie ma wolnego. Gdzie przepadniesz? jak to?
0
@FcPortoFan1999 jak to? a pileczka?
0
@FcPortoFan1999 odespales drugą zmiane?
2
Pau Victor, zawodnik wykupiony z Girony, wlaczony do pierwszej druzyny w celu podbicia jego ceny. Drugi taki przypadek to Gerard Martin. Obaj są tylko uzueplnieniem skladu, po sezonie sprzedaz
3
@Criss18Barca wpierdziel od Portugalii, max remis ze Szkocją i zwalniamy Probierza. Jedyny sukces jaki zrobil to remis z Francją. Nie powoluje Casha, Grabary prawdoopodobnie ze swoich prywatnych pobudek. Niektóre powolania lub ich brak to jakby na zlosc dziennikarzom i opinii ludu. Probierz ewidentnie prowadzi jakąś prywatną wojenke. Tak nie powinien zachowywac sie trener czy selekcjoner. Kolejny Dyzma sie trafil
@FcPortoFan1999 potwierdza
0
@Gronek widzisz, a ja nie ma rowera i moze dlatego nie mam tez dziewczyny
0
@FcPortoFan1999 jak to na szczęście? Nie lepsze pierwsze?
0
@FcPortoFan1999 ktora zmiana?
1
@VegetaPolska cos dla Ciebie:
i dla kazdego interesującego sie butami pilkarskimi
1
@FcPortoFan1999 @Sulimo a tak odnosnie jeszcze Kowala, mam czasami wrazenie, ze strasznie jest zazdrosny iz to nie on byl pierwszy w Barcelonie :D opowiada jakim to kibicem Barcy jest, jakby tam gral co najmniej, o Betisie nawet az tak sie nie rozplywa chociaz tez sie wywyzsza kim on tam nie jest. Czy Vitor Roque bedzie kolejną legendą? Troche go z budowy ciala przypomina
0
@kulek22 o to jest elegancki film:) ale zostal mi ostatni odcinek Pingiwna i pewnie go wrzuce
0
@FcPortoFan1999 a co będzie?
1
@FcPortoFan1999 Gikiewicz jest dosyc krotko, on tez potrafi byc kontrowersyjny i wlasnie po to Stano go sciagnal. Musi rozbójac kanal. 0:0 omijam, lige minus od pewnego czasu rowniez, wole ogladac na kanale sportowym. Tam jednak irytuje niekiedy Borek wstawkami gangsterskimi i swoim ponglish. Slawinski tez jest slaby, taka podrobka Borka wchodzaca do tylka. Reszta ekipy jednak potrafi z sensem rozmawiac
7
@FcPortoFan1999 @Sulimo prawda jest taka, ze gdyby nie Kowal to ligi minus nie daloby sie ogladac. Kowal robi 'show', ten caly zacpany Paczul i reszta kolegow to poziom jak na lawce pod blokiem. 0:0 jest mega nudne, Rudzki prowadzacy i dwoch dziadkow do uzupelnienia skladu, Kowal jedynie cos wnosi. W jednym z programow Kowal tez wyjasnil, ze specjalnie stara sie byc kontrowersyjny wzorujac sie na Stanowskim. Mimo wszystko kontent sportowy slabo wypada w kanalach Stanowskiego
0
@FcPortoFan1999 zerkne jednym okiem
1
@FcPortoFan1999 Maraton serialowy
1
@FcPortoFan1999 ogladam Pingwina, 8 odcinkow idealnie na caly dzien
3
@MateS z Zabrza nie, nie są dziś 'wybrańcami'
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa w ten weekend zmiazdzyla wszystkie ligi, widowisko top
0
@sevs na starówce mgła, jasno sie robi
0
@FcPortoFan1999 ta nasza ekstraklasa to przygotowała nam mega widowisko w ten weekend. No, ale tego można się spodziewać po najlepszej lidze świata, a nie jakieś premier league