Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czy by sobie poradzil? moze tak, moze nie, ale pewne jest, ze Probierz sobie nie poradzil i stracil panowanie juz bardzo dawno
0
@FcPortoFan1999 oj tam, Janek moglby wlasnie byc idealny na teraz. Moglby wprowadzic wiecej spokoju i opanowac ten chaos, z Gornikiem wyzej i tak juz nie podskoczy
0
@FcPortoFan1999 @MessiForeverTheBest tak jest, jak juz wczesniej pisalem od rana chodze w kilcie z klejnotami na wierzchu. Dla polskiej pilki i reprezentacji ta porazka moze byc zbawienna. Wczoraj jak rozmawialismy kto moglby zastapic Probierza to zapomnielismy o Janku Urbanie. Kowal jednak przypomnial.
0
@Kengo gdzies mi sie przewinelo, ze w G league ostatnio gral i tez szału nie bylo. W mediach tez juz zrobila sie mala nagonkach na niego
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal Nigeria - Rwanda? o 17 sie zaczyna
2
@Kondziubarca brakuje kropek pomiędzy Michałem, a Probierzem :D
0
@FcPortoFan1999 juz nawet w kilcie od rana chodze
0
@FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Gosc urządzil sobie wlasny plac zabaw, robi wszystko na odwrót i na zlosc. Reprezentacja nie ma stabilnosci i cofnela sie zamiast rozwinac w jakikolwiek sposob
0
@FcPortoFan1999 przegrac, dla dobra polskiej pilki
0
@FcPortoFan1999 ale tam Tomka jeszcze nie ma panie kolego
1
@FcPortoFan1999 Anglia - Irlandia
0
@FcPortoFan1999 czas na mecz Algieria - Liberia
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, wyglada to jakby przyjezdzali na kadre wiedząc juz co bedzie: dostac w dziąsło, nagrac filmiki, posmiac sie, zero ambicji. Następnie wracają do klubów by byc tak naprawde uzupelnieniem kadr w swoich zespolach
0
@FcPortoFan1999 moze tak byc, ze ostatnie, ja sie smieje ogolnie, powinni tak naprawde byc bardziej profesjonalni. Robią sobie z nim fotke jak jacys amatorzy, tez są profesjonalnymi grajkami, a zachowali sie jak male dzieci. Powinni miec wiecej szacunku do samych siebie i znać swoją wartosc
0
@FcPortoFan1999 tak mi sie przypomnialo, kiedys mialem taką sytuacje, wiozlem auto dla Johna Terrego, a dokladniej dla jego zony. Przyjechalem zrzucilem auto, zaczalem jej tlumaczyc co sie jak uruchamia itd. John byl caly czas razem z bratem i szwagierką, oglądali auto. Cos tam pogadalismy, ale z tego zamieszania fotki sobie z nim nie zrobilem, szkoda w sumie teraz bo to jeden z moich ulubionych obroncow. Za to często jezdzilem do Zahy z autami i od niego dostalem koszulke, fotki mam, nawet na yt z nim jestem:
nie wiem czy wysylalem Ci?
takze zrozumiec trzeba Piotrka i Nikole, mogli by inaczej zalowac :D
0
@FcPortoFan1999 Macedonia prowadzi 1:0 z Farerami
1
@FcPortoFan1999 jednak teraz się zagotował:D
0
@FcPortoFan1999 co masz na obiad?
0
@Kgorecki2500 @Czajka90 to jest powrót do herbu z lat 1928-1990
0
@Krzysztof1987 wlacze pewnie na drugim monitorze, w kadrze Macedonii gra kilku zawodnikow z laliga i polskiej ligi. Gra tez Armenia o tej samej porze, ale Mikhitaryana nie ma, wiec nie ma tam juz calkowicie nic ciekawego
0
@Kitek1640 zimno i czuć stęchlizne
0
@mientusek1407 jest jeszcze Pablo Torre w pierwszej druzynie, sprzedazy nie bedzie, dokupią jeszcze 10 pomocników
1
@tristan87 to powrót do loga z lat 1928-1990
1
@Popitek12 oj tych dwoch miast lepiej razem nie mieszac
0
@RinooniR Jaca Magiera jest wolny
2
@Nightraider jesli chodzi o transfer out w styczniu to Fateusz jest na wylocie. Byly juz newsy na ten temat, dodatkowo trzeba zrobic miejsce w ffp na rejestracje Olmo. Fati ma wysoki kontrakt, sprzedac go bedzie ciezko, ale wypozyczenie moze sie uda
0
@Rust_Cohle jezeli faktycznie rozstanie sie z Al Hilal w styczniu to faktycznie ciekaw jestem co dalej z nim bedzie. Mowi sie o powrocie do Santosu, ale ten klub to bedzie beniaminek w Serie A. Moze transfer do Miami, marketingowo to strzal dla Neya i Beckhama. Neymar ma chate w Miami i czesto sie tam pojawia nawet na meczach Heat i u Butlera. W USA moglby spokojniej wracac do formy i bez wiekszej presji. Do europy nie wroci, zaden klub nie chce robic za szpital
0
@FcPortoFan1999 rozklad jazdy na dzisiaj: Amorebieta - Barca Atletic, Macedonia Północna - Wyspy Owcze, Anglia - Irlandia i na deser Włochy - Francja
0
@FcPortoFan1999 real - Barca, kobiety grają
0
@FcPortoFan1999 el clasico się zaczęło