0

@FcPortoFan1999 z drugiej strony bez powrotu do Europy kasy nie będzie...

0

@FcPortoFan1999 jutro meczycha już od 12 odpalamy. Kiedy ten Górnik z niesfornym Poldim wroci do czolowki? Chyba jednak to nie Janek będzie trenerem, który przywróci ten klub do europy

0

@FcPortoFan1999 chyba właśnie tak, a tam w składzie Atletico Mineiro gra Hulk, tak ten z Porto, Paulinho z Leverkusen. W Botafogo natomiast Thiago Almada, Luiz Henrique z Betisu, Alex Telles...

0

@FcPortoFan1999 zerknę chyba tylko na pierwszą połówkę, a później wrzuce chyba Atletico albo PSG, ale korci mnie też finał Copa Libertadores, wszystko o 21. Ależ mi ta Barca humor popsuła, no ludzie kochani!

0

@Who_you_mam :D mecz wspanialy, jednak ta 14 nam nie sluzy

0

@ZwyklyKibicBarcy04 to wychowanek Barcy, Sandro

0

@GeneralXavi a jak nie to wal w piec jak za dawnych dobrych czasów tylko uwazaj na drony :D

2

@GeneralXavi PSZOK panie kolego, tam wywalam opony i to co z chaty chce wywalic i sie nie doplaca jak kolega wyzej napisal

0

@mekston odcinkow 6, ogladnalem 4 i zrobilem sobie przerwe na kanal sportowy, odcinki maja po 40-45min plus same napisy koncowe 12min. Aktor grajacy Senne bezplciowy wedlug mnie, Prosta rowniez. Drętwe wątki romantyczne, jakby mogli to by wsadzili motyw gejowski. Wyscigi pokazane w stylu jak w 'Rush"

0

@mekston Senna slaby serial niestety, odpalilem, ogladam, ale bez emocji, totalnie nie wciaga. Chyba za duzo oczekiwalem

1

@Who_you_mam no to spinaj dupe i ogien w teren ogarniac zamiast tu na la bambie siedziec, Rekin powraca, to trzeba zobaczyc

1

@Who_you_mam e tam, nie tak zle, zje się zupe i mozna odpalac, pozniej mozna poprawic np Borussia - Bayern

0

@Bernard777 bardzo szkoda, zle sie na to patrzy. Niestety nie widac zeby sie odbudowali w najblizszym czasie, powrot do Bundesligi moze zajac im grubych pare lat

0

@FcPortoFan1999 a co Ty tak wczesnie na nogach? Lech mnie wczoraj zawiodl, Cracovia rowniez. Oby Lechia dzisiaj zapunktowala

1

@Sulimo oby po przerwie się rozkrecili

0

@Sulimo ciężki ten mecz dla Leszka niestety

1

@MesQueUnClub96 mój stary też tak uważa

0

@PatrychoO zawodnicy też będą grali z badgem?

1

@PatrychoO a no tak :D

0

@PatrychoO z tego co wiem to dostępna jest na miejscu w sklepie w Barcelonie, na necie jeszcze nigdzie nie widziałem

1

@mekston jutro od rana będę oglądał

4

@escarabajo Ruud to przejmuje Leicester, szkoda ze ManU nie zaryzykowalo zeby go zostawic chociaz do konca sezonu

1

@Criss18Barca tym razem to jednak chodzi o trenera. Lewy u Prodiza nie strzela praktycznie nic, stracilismy najwiecej bramek od niepamietnych czasow. Spadlismy do nizszej dywizji. Taktyka niedopasowana do zawodnikow, a to nie klub, ze mozna kupowac zawodnikow pod taktyke. Probierz sklocony z zawodnikami jak Cash czy Grabara. Wiecej powolan i sami zawodnicy nie wiedzą po co przyjezdzają. Wieksze zamieszanie niz jak obejmowal kadre. Czekac co dalej Probierz wymysli to tylko kolejny krok w tyl

1

@escarabajo wez nie strasz, ja na kupon Al Nassr wrzucilem :D

2

@escarabajo bede ogladal

0

@Deviler @FcPortoFan1999 jestes proszony o odpowiedz

0

@IronSanHybrid trzeba poczekac jeszcze sezon i pozniej Laporta wykupi go i oglosi transfer na miare Figo, tak bedzie

0

@Czajka90 @FcPortoFan1999 woli ogladac ekstraklase i Barce, Porto to tylko taki sentyment bo telewizor byl wlaczony kilka lat temu :D

7

tak było


@Luciano99 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @mekston @Arden @Adran360 @Deviler @Tollusiek @Popitek12 @Kapitan hawk

2

@KrychaFCB on już ma aferę za sobą, wpasował się idealnie w ten klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?