Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 z drugiej strony bez powrotu do Europy kasy nie będzie...
0
@FcPortoFan1999 jutro meczycha już od 12 odpalamy. Kiedy ten Górnik z niesfornym Poldim wroci do czolowki? Chyba jednak to nie Janek będzie trenerem, który przywróci ten klub do europy
0
@FcPortoFan1999 chyba właśnie tak, a tam w składzie Atletico Mineiro gra Hulk, tak ten z Porto, Paulinho z Leverkusen. W Botafogo natomiast Thiago Almada, Luiz Henrique z Betisu, Alex Telles...
0
@FcPortoFan1999 zerknę chyba tylko na pierwszą połówkę, a później wrzuce chyba Atletico albo PSG, ale korci mnie też finał Copa Libertadores, wszystko o 21. Ależ mi ta Barca humor popsuła, no ludzie kochani!
0
@Who_you_mam :D mecz wspanialy, jednak ta 14 nam nie sluzy
0
@ZwyklyKibicBarcy04 to wychowanek Barcy, Sandro
0
@GeneralXavi a jak nie to wal w piec jak za dawnych dobrych czasów tylko uwazaj na drony :D
2
@GeneralXavi PSZOK panie kolego, tam wywalam opony i to co z chaty chce wywalic i sie nie doplaca jak kolega wyzej napisal
0
@mekston odcinkow 6, ogladnalem 4 i zrobilem sobie przerwe na kanal sportowy, odcinki maja po 40-45min plus same napisy koncowe 12min. Aktor grajacy Senne bezplciowy wedlug mnie, Prosta rowniez. Drętwe wątki romantyczne, jakby mogli to by wsadzili motyw gejowski. Wyscigi pokazane w stylu jak w 'Rush"
0
@mekston Senna slaby serial niestety, odpalilem, ogladam, ale bez emocji, totalnie nie wciaga. Chyba za duzo oczekiwalem
1
@Who_you_mam no to spinaj dupe i ogien w teren ogarniac zamiast tu na la bambie siedziec, Rekin powraca, to trzeba zobaczyc
1
@Who_you_mam e tam, nie tak zle, zje się zupe i mozna odpalac, pozniej mozna poprawic np Borussia - Bayern
0
@Bernard777 bardzo szkoda, zle sie na to patrzy. Niestety nie widac zeby sie odbudowali w najblizszym czasie, powrot do Bundesligi moze zajac im grubych pare lat
0
@FcPortoFan1999 a co Ty tak wczesnie na nogach? Lech mnie wczoraj zawiodl, Cracovia rowniez. Oby Lechia dzisiaj zapunktowala
1
@Sulimo oby po przerwie się rozkrecili
0
@Sulimo ciężki ten mecz dla Leszka niestety
1
@MesQueUnClub96 mój stary też tak uważa
0
@PatrychoO zawodnicy też będą grali z badgem?
1
@PatrychoO a no tak :D
0
@PatrychoO z tego co wiem to dostępna jest na miejscu w sklepie w Barcelonie, na necie jeszcze nigdzie nie widziałem
1
@mekston jutro od rana będę oglądał
4
@escarabajo Ruud to przejmuje Leicester, szkoda ze ManU nie zaryzykowalo zeby go zostawic chociaz do konca sezonu
1
@Criss18Barca tym razem to jednak chodzi o trenera. Lewy u Prodiza nie strzela praktycznie nic, stracilismy najwiecej bramek od niepamietnych czasow. Spadlismy do nizszej dywizji. Taktyka niedopasowana do zawodnikow, a to nie klub, ze mozna kupowac zawodnikow pod taktyke. Probierz sklocony z zawodnikami jak Cash czy Grabara. Wiecej powolan i sami zawodnicy nie wiedzą po co przyjezdzają. Wieksze zamieszanie niz jak obejmowal kadre. Czekac co dalej Probierz wymysli to tylko kolejny krok w tyl
1
@escarabajo wez nie strasz, ja na kupon Al Nassr wrzucilem :D
2
@escarabajo bede ogladal
0
@Deviler @FcPortoFan1999 jestes proszony o odpowiedz
0
@IronSanHybrid trzeba poczekac jeszcze sezon i pozniej Laporta wykupi go i oglosi transfer na miare Figo, tak bedzie
0
@Czajka90 @FcPortoFan1999 woli ogladac ekstraklase i Barce, Porto to tylko taki sentyment bo telewizor byl wlaczony kilka lat temu :D
7
tak było
@Luciano99 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @mekston @Arden @Adran360 @Deviler @Tollusiek @Popitek12 @Kapitan hawk
2
@KrychaFCB on już ma aferę za sobą, wpasował się idealnie w ten klub