4

@Sulimo Snatch, Guya Ritchiego

0

@FcPortoFan1999 Hiszpania, Polska, Słowenia, Bułgaria, Mołdawia

0

@FcPortoFan1999 wlasnie chyba nie do konca, tym razem ma byc wiecej druzyn na mistrzostwach, wiec nawet ciezko sobie wyobrazic zeby sie nie dostac, to juz musialoby faktycznie San Marino nas przeskoczyc

0

@FcPortoFan1999 w grudniu po losowaniu sie wyjasni

0

@FcPortoFan1999 bo to stabilny kraj jest

1

@LeoMessiiBarcaPepa dokladnie @Popitek12 szczur idealny na koniec, jak dobra jakosc to od razu na tron pogoni :D

1

@Popitek12 whisky jeszcze walnij do tego, za Probierza

0

@FcPortoFan1999 laczy nas pilka to badziew jest, za to dzieli nas pilka idealnie pokazuje jaki cyrk panuje w pzpn

0

@FcPortoFan1999 nowy odcinek na dzieli nas pilka

0

@FcPortoFan1999 reprezentacja mnie bardziej emocjonuje jednak niz Cracovia. Robią sobie po prostu zarty i kompromitują Polske, chcialoby sie pojkechac na repre, a ostatni raz bylem za Nawalki na euro we Francji w Marsylii. To byl czlowiek elegancki nie dalo sie tej ekipy nie lubiec, wtedy jeszcze taki Krycha to byl waleczny, charakterny gosc

3

@regatta52 tak, bedziemy grac z Somalią albo Seszelami, Probierz musi pokazac jakim dobrym jest trenerem. San Marino nie ma co zapraszac bo moze w dziąsło wyłapiemy, nie ma co ryzykowac

0

no to Xavi albo Jaca Magiera, ktos musi zakonczyc to strzelanie bramek w mls

1

@Who_you_mam haha, tak bylo :D

0

@Who_you_mam Probierz to za dużo wali tej whisky. Mam wrazenie, ze siedzi wieczorami, chleje do spodu, wymysla te wszystkie powolania, zapisuje gdzies, wysyla wiadomosci do wspolpracownikow, a rano sie budzi i ujowo juz sie cofnac z tego co odwalił i co nie pamieta. Kiedys pracowalem dla takiego typa wlasnie, pił, ćpał wieczorami i po nocach mi wiadomosci wysylal z wizjami rozbudowy firmy. Pozniej nic nie pamietal. No wypisz, wymaluj, Michał

0

@Who_you_mam ta przerwa to jakis dramat byl, tu nic nigdzie sie nie kleilo
nie tylko w naszej kadrze, ale ilu zawodnikow nie przyjechalo, dramat

0

@Who_you_mam no boli, tez chcialem i nie mam. Mialbym garnitur to moze wiecej zaproszen od znajomych

1

@FcPortoFan1999 Probierz out, regres totalny. Grabara i Cash niech wracają do kadry

0

@FcPortoFan1999 Probierz poukładał

0

@FcPortoFan1999 Oskar, a ja to widze jeszcze inaczej. Przyklad chocby Lewy u Xaviego, a Lewy u Flicka. Kazdej druzynie potrzebny jest trener co potrafi ulozyc druzyne, wykorzystac zawodnikow, ktorych ma. Probierz probuje wynalezc zawodnikow pod jakis miszmasz, ktory ma w glowie. Nasza kadra powinna grac w ustaiwieniu 4-5-1 i tak Lewy potrzebuje takiego Zalewskiego na skrzydle. Ostatni rok czy dwa Lewego w kadrze i potrzebny jest Janek Urban

0

@FcPortoFan1999 no to Bosnia, oni spadają, a grają z Holandią

0

@FcPortoFan1999 a jaki mecz dzisiaj ogladasz?

6

@Rust_Cohle dobrze podkręcił, niech sie dziennikarze przestaną gryzc w jezyk i patrzec na kadrowiczów czy sie obrażą czy nie

0

@FcPortoFan1999 a nie mowilem:)

1

@JimMorrisonFCB wiem, pamiętam już chyba. Zainstalowal jakąś aplikacje i ona zablokowała sieci. Sprawdź co ostatnio instalowałeś i odinstaluj

1

@JimMorrisonFCB mój wujek miał identyczną sytuację, dokładnie to co opisujesz. Nakombinowałem się pół dnia, spróbuj zmienić lub zresetować ustawienia sieci, telefonu. Mozliwe, że wciągu dnia coś uruchamiałeś i przełączyłeś coś. To był Huawei

0

0

0

@FcPortoFan1999 dziwie sie, ze Nigeria nie strzela, Boniface, Osimhen, Lookman...

0

@FcPortoFan1999 druga polowa Nigeria - Rwanda sie zaczela

0

@FcPortoFan1999 czy by sobie poradzil? moze tak, moze nie, ale pewne jest, ze Probierz sobie nie poradzil i stracil panowanie juz bardzo dawno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?