Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca te ludzie to świnie, a nie ludzie. Denerwują Mateusza, zyła na czole wyskoczyła, dajcie spokój. Probierz uj
0
@VeB 1899 to jest wlasnie ten popularny 'project Mbappe' wersja afrykanska
3
@AFA sprobuj: penalt a favor del real madrid
mam wrazenie, ze Popito blizej do tego hasla :D
0
@FcPortoFan1999 no i kurczak zjedzony. Kiedy zacznie sie napinka Michała?
0
@FcPortoFan1999 ide jedzonko potreningowe ogarnąć, czuwaj tam Oskarix co oni tam losują i zwalniaj golfiarza, nic dobrego z tego nie bedzie w tej grupie
0
@FcPortoFan1999 ale nie, ponioslo mnie, nie jade na polske wiecej dopoki banda Nikosiów Dyzm nie zniknie. Ostatni raz bylem za Nawałki na euro 2016. Pierdziele! tylko pilka klubowa
0
@FcPortoFan1999 kurde to Holandia pewnie, Hiszpania to jednak wieksza atrakcja, nawet mozna by sie przejechac
0
@FcPortoFan1999 Włochy lub Niemcy no pięknie i od razu w dziąsło
0
@FcPortoFan1999 a o ktorej sie zaczyna dokladnie? ja juz po treningu to chetnie zerkne na 'katów' Prodzieża
0
@FcPortoFan1999 tak, nawet zaskoczyła pozytywnie. Cracovia jednak to klub, który musi się zareklamować w Europie. Tam jest inwestor potrzebny bo warunki jedne z lepszych w polsce
0
@FcPortoFan1999 bardzo najlepiej, fajnie by było ich zobaczyć w Europie. Kraków tego potrzebuje
0
@FcPortoFan1999 bardzo prosze i niech go zwolni zewniaczkiem :)
0
@FcPortoFan1999 @GigiAmoroso oglada sie na luzie bo tam sie moze odwalic wszystko i nawet jak cos zaskakuje to tak naprawde mozna sie tego spodziewac :D dla mnie tak naprawde nie ma znaczenia kto miszcza zgarnia, mam jedynie kilka druzyn, do ktorych czuje sympatie. Legii i Radomiaka nie znosze:)
1
@FcPortoFan1999 prosze o jak najmocniejszych rywali i wyjasnienie parodysty Prodiża. Niech idzie prowadzic swoje wojenki do Choroszczy albo innego Straszęcina
1
@GigiAmoroso dokladnie tak, gdyby nie @FcPortoFan1999 to bym pewnie nawet na tabele nie zerkal. Wrocily wspomnienia Wisly Kraków szalejącej w europie oraz Lecha. Niestety jednak polską pilke to obrzydza najbardziej nasza reprezentacja, a wlasciwie ludzie z nią związani. Porazki da sie zaakceptowac jezeli widac zaangazowanie
0
@FcPortoFan1999 no nic nie trwa wiecznie, te wyniki to moze troche i ponad stan
2
@FcPortoFan1999 Oskarix, czy wczorajsze wyniki meczów byly zadowalające? no i jutro ostatni meczyk ligowy...
3
@Lionel_Messi10 te koszulki to im eleganckie wyszly, fajnie sie prezentują
2
@Lionel_Messi10 dzien dobry. Czyli browar i do spania? ja to sniadanie odpalam i kolo 10 na trening. Popracowac tez cos pasuje i mozna zaczynac weekend, a jutro juz pileczka ligowa:)
0
@Popitek12 Wojtek Kowalczyk, ale podobno jest. Legenda Betisu i to on mial byc pierwszym Robertem Lewandowskim w Barcy.
0
@Arden tzw. zwis męski
1
@Comentateiro
nawet Inigo nie wierzyl w powodzenie tej akcji :D
0
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos a co z Asencio, tez oczyszczony?
1
@Lionel_Messi10 Botafogo wczoraj 3:0 w plecy z Pachuca. Zwyciezca gra z Realem final Intercontinental cup za tydzien
0
@Lionel_Messi10 no, ale wczoraj to dupy dali niemilosiernie
0
@Damiain a czemu nie? malo takich zawodnikow mielismy? taki Betis, Girona, Mallorca, Almeria budują kadry wlasnie na takich odpadach z Barcy, Realu...
3
@Stinger_ Ferran to taki Luis Enrique nowych czasów, joker, nawet jego córka to wiedziala
0
@Safrani moze to taki sezon przejsciowy, degradacji nie bedzie, ale coraz czesciej mowi sie o ujemnych punktach w lidze. W ostatnie okienko sprzedali zawodnikow na kwote 158milion, dokonali zakupow na 23mln. Pewnie nie chcieli nadszarpywac jeszcze bardziej ffp. Do lm sie zakwalifikują i od początku po wyroku zaczną budowanie skladu na nowo
0
@Uukasz_93 nie