2

@FcPortoFan1999 @Kondziubarca te ludzie to świnie, a nie ludzie. Denerwują Mateusza, zyła na czole wyskoczyła, dajcie spokój. Probierz uj

0

@VeB 1899 to jest wlasnie ten popularny 'project Mbappe' wersja afrykanska

3

@AFA sprobuj: penalt a favor del real madrid
mam wrazenie, ze Popito blizej do tego hasla :D

0

@FcPortoFan1999 no i kurczak zjedzony. Kiedy zacznie sie napinka Michała?

0

@FcPortoFan1999 ide jedzonko potreningowe ogarnąć, czuwaj tam Oskarix co oni tam losują i zwalniaj golfiarza, nic dobrego z tego nie bedzie w tej grupie

0

@FcPortoFan1999 ale nie, ponioslo mnie, nie jade na polske wiecej dopoki banda Nikosiów Dyzm nie zniknie. Ostatni raz bylem za Nawałki na euro 2016. Pierdziele! tylko pilka klubowa

0

@FcPortoFan1999 kurde to Holandia pewnie, Hiszpania to jednak wieksza atrakcja, nawet mozna by sie przejechac

0

@FcPortoFan1999 Włochy lub Niemcy no pięknie i od razu w dziąsło

0

@FcPortoFan1999 a o ktorej sie zaczyna dokladnie? ja juz po treningu to chetnie zerkne na 'katów' Prodzieża

0

@FcPortoFan1999 tak, nawet zaskoczyła pozytywnie. Cracovia jednak to klub, który musi się zareklamować w Europie. Tam jest inwestor potrzebny bo warunki jedne z lepszych w polsce

0

@FcPortoFan1999 bardzo najlepiej, fajnie by było ich zobaczyć w Europie. Kraków tego potrzebuje

0

@FcPortoFan1999 bardzo prosze i niech go zwolni zewniaczkiem :)

0

@FcPortoFan1999 @GigiAmoroso oglada sie na luzie bo tam sie moze odwalic wszystko i nawet jak cos zaskakuje to tak naprawde mozna sie tego spodziewac :D dla mnie tak naprawde nie ma znaczenia kto miszcza zgarnia, mam jedynie kilka druzyn, do ktorych czuje sympatie. Legii i Radomiaka nie znosze:)

1

@FcPortoFan1999 prosze o jak najmocniejszych rywali i wyjasnienie parodysty Prodiża. Niech idzie prowadzic swoje wojenki do Choroszczy albo innego Straszęcina

1

@GigiAmoroso dokladnie tak, gdyby nie @FcPortoFan1999 to bym pewnie nawet na tabele nie zerkal. Wrocily wspomnienia Wisly Kraków szalejącej w europie oraz Lecha. Niestety jednak polską pilke to obrzydza najbardziej nasza reprezentacja, a wlasciwie ludzie z nią związani. Porazki da sie zaakceptowac jezeli widac zaangazowanie

0

@FcPortoFan1999 no nic nie trwa wiecznie, te wyniki to moze troche i ponad stan

2

@FcPortoFan1999 Oskarix, czy wczorajsze wyniki meczów byly zadowalające? no i jutro ostatni meczyk ligowy...

3

@Lionel_Messi10 te koszulki to im eleganckie wyszly, fajnie sie prezentują

2

@Lionel_Messi10 dzien dobry. Czyli browar i do spania? ja to sniadanie odpalam i kolo 10 na trening. Popracowac tez cos pasuje i mozna zaczynac weekend, a jutro juz pileczka ligowa:)

0

@Popitek12 Wojtek Kowalczyk, ale podobno jest. Legenda Betisu i to on mial byc pierwszym Robertem Lewandowskim w Barcy.

0

@Arden tzw. zwis męski

1

@Comentateiro


nawet Inigo nie wierzyl w powodzenie tej akcji :D

0

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos a co z Asencio, tez oczyszczony?

1

@Lionel_Messi10 Botafogo wczoraj 3:0 w plecy z Pachuca. Zwyciezca gra z Realem final Intercontinental cup za tydzien

0

@Lionel_Messi10 no, ale wczoraj to dupy dali niemilosiernie

0

@Damiain a czemu nie? malo takich zawodnikow mielismy? taki Betis, Girona, Mallorca, Almeria budują kadry wlasnie na takich odpadach z Barcy, Realu...

3

@Stinger_ Ferran to taki Luis Enrique nowych czasów, joker, nawet jego córka to wiedziala

0

@Safrani moze to taki sezon przejsciowy, degradacji nie bedzie, ale coraz czesciej mowi sie o ujemnych punktach w lidze. W ostatnie okienko sprzedali zawodnikow na kwote 158milion, dokonali zakupow na 23mln. Pewnie nie chcieli nadszarpywac jeszcze bardziej ffp. Do lm sie zakwalifikują i od początku po wyroku zaczną budowanie skladu na nowo

0

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?