1

@sevs kierunek arabski

2

@AmigoBlancos nie przejmuj sie, poczatek jest trudny, pozniej sie 'zapomina'. Mi zmiażdzylo palca wskazujacego lewej dloni 10 lat temu. Potrzebujesz cos zapytac to wal smialo

6

@MichuZ44 Robert ma problemy z Anką na chacie, woli zostac i potrenowac dluzej niz na chate wracac. Ansu nie chcial mu przeszkadzac pewnie, Robert musi nerwy rozładowac

0

@Danny Gaucho Alves tez powinien miec zaliczane, te grafiki wrzucane przez fanow czesto sa zaklamywane dla wybranej narracji. Tak naprawde to Messi czy Alves dokladnie wiedzą ile i za co mają medali w szufladzie:) jest tez wielu zawodnikow, ktorzy byli powolani np. na mistrzostwa swiata, a nie zagrali ani minuty, jednak medal przywiezli

0

@Danny Gaucho dzien dobry przy niedzieli. Wracajac jeszcze do tematu pucharów Leo, oficjalna strona Barcy zalicza Messiemu 8 superpucharów Hiszpanii, na wikipedii widnieje 7. On chyba wtedy odpoczywal po mistrzostwach swiata U20 i dlatego nie byl powolany. Jako, ze byl juz zawodnikiem pierwszego zespolu od sezonu 2004-05 to medal za superpuchar 2005 pewnie otrzymal. Wykpowalem link podsumuwujacy puchary z Barceloną:
https://www.fcbarcelona.com/en/news/3642383/leo-messi-becomes-the-most-decorated-player-in-history
tj. artykul kiedy zdobyl Leagues Cup jako 44 trofeum i pamietam Inter wypuscil okazjonalne koszulki z liczbą 44 i narysowanymi pucharami, po tym zdobyl Copa America(45) i teraz Supporters Shield(46).

0

@GeneralXavi nie lepiej dolozyc do automata? zawsze to wieksza wartosc, bedzie 'niesmiertelny'. mechanizm kwarcowy predzej czy pozniej sie zepsuje

1

@GeneralXavi 40-42, musisz zmierzyc na rece. mi osobiscie 42 najlepiej siedzi. wiesz juz mniej wiecej co kupujesz?

0

@Gibbon_FCB jedno i drugie odpada, Lech - Motor lub Inter - Torino

0

@FcPortoFan1999 Lechia po 3pkt. za godzine

2

@Lionel_Messi10 odpoczynek przed wyjazdem na kadre. Ostatni mecz na wlasnym stadionie to pewnie zagra koncowke i bedzie swietowanie przed kibicami

0

@FcPortoFan1999 to ja na Napoli rzuce okiem i na Marsylie pozniej:)

0

@FcPortoFan1999 kiedy? co to lol?

0

@ViscaelBarca2007 w styczniu na pewno będą szukac klubu dla Ansu. Kupe siana zarabia i trzeba znalezc miejsce w ffp zeby zarejestrowac zawodników, ktorzy sa zarejestrowani tylko koncaa roku. Wracają Christensen i Araujo, trzeba dla nich miejsce robic. Moze poleciec Ansu i Eric

5

@mekston pewnie, ze zgarnie:)

0

@FcPortoFan1999 moze jeszcze Tudor, no i Cracovia tez spoko.

0

@FcPortoFan1999 z tych wszystkich koszulek to chyba tylko na Podolskiego i Ishaka bym sie zdecydowal, reszta to...

2

@Danny Gaucho mistrz. Dziekujemy

4

1

@Adran360 zajebista liga, a teraz Luisito!

3

meczycho panowie!!!

2

@Lionel_Messi10 i zajebiscie! oby po przerwie cos dolozyli:)

2

@Lionel_Messi10 mogl sedzia chociaz podejsc do monitora i sprawdzic

3

@Lionel_Messi10 @Adran360 te mecze mls dają podobną radosc jak wstawanie na mecze nba za małolata.

3

3

@PatrychoO ogladac trzeba obowiazkowo, bedzie strzelanina:)

0

1

@Arkon Liverpool - Bologna

0

@Trojanek23 w ktorej ameryce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?