Krzyniu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pjanic powiedzial, że kariera piłkarza szybko się konczy dlatego trzeba patrzeć na co wydaje się pieniądze. W wieku 35 lat jesteś w stanie pracować nadal przez następne 30 lat i to w dobrej firmie jeśli znasz języki jak on. Ja rozumiem co on ma na myśli, ale on się zachowuje jakby po karierze piłkarza nic już nie można bylo robić. A co mają powiedzieć ludzie w wieku 30 lat którzy mają kredyt do 60. Jego wypowiesz brzmi tak jakby musiał szybki na zbierać wystarczajaca ilość żeby jakoś później przeżyć, bo przecież do niczego już później się nie będzie nadawał
0
@Frimpong no jakoś muszą zarabiać, każdy ma sponsora??? Ale nikt nie jest ich włascicielem
0
@Chimera Pozatym jesteś kibicem Barcelony? Chciałbyś, żeby Atletico kupili szejki i nie powąchasz mistrzostwa tyle lat? Ile na ligę mistrzów tzreba czekać, chyba nie fajnie? Szacun dla Arsenalu, że walczy kiedy wszyskie kluby już sprzedne
0
@Frimpong Ale nie są sponsorowani przez Petro dolary. I stopniowo wychodzili z kryzysu. A nie jak Guardiola pół składu wymienia w 1 okienko. Wiec po ta zawiść. Arsenal jak teraz nic nie wygra to może być po klubie na kolejne lata. A City co? Znowu wymieni pół składu i tak się od budują w 2,3 lata
4
@Chimera Wstyd... Za City i Pepem, który wydaje na transfery za kasę szejków. Już lepiej kibicować Arsenalowi, który się nigdy nie sprzedal i walczy zawsze tym co ma. Niech sobie wygrają ligę po 20 latach. Nie wiem po co zawiść
6
Atletico to taka drużyna, która na La Ligę nie ma szans, bo za dużo kolejek. Wygra tylko wtedy kiedy inni są w totalnym kryzysie. W Lidze Mistrzów i Pucharze Króla wykorzystuje to, że odpuszcza siebie inne rozgrywki i jest wypoczęta, a i tak wygrywa przez brak rozumu drużyny przeciwnej. I co? I wczoraj nie wygrali bo musieli grać we wtorek. Gdyby mecz był za tydzień, to standardowo odpuscili by ligę i wygraliby Puchar
2
Jak Barca nie ma kupić kogo na atak to niech kupi tego Oyarzabala. Lepsze to niż nic
0
Ciekawe kto przyjdzie na atak bo Alvareza Atletico nie puści. Swoją droga, że nikt nie pomyślał o nim jak brak w City.
0
@Kuchar nom i później euforia po pamietam finale z Arsenalem :)
0
@July_6_BcN To można powiedzieć, że poza rokiem 2015 też nie miales wieku powodów do radości w Lidze Mistrzów. Bardziej kompromitację
1
@Ilka o to już pewnie kolo 40 masz. Ja mam 36
0
Takie pytanie ile kibicujecie Barcelonie???
Ja już 26 lat od 1999r. Na wygrana w Lidze Mistrzów dluzej nigdy czekać nie trzeba było. A zacząłem jescze za czasów Rivaldo, Savioli, Riquelme, Enrique, braci De Bour :) Jescze przyjdzie dzień kiedy wygramy i to będzie smakować bardzo dobrze. Wtedy bedziemy mieli klub, który będzie totalnym faworytem. Bo Barcelona zawsze wygrywa w toki faworyta, nigdy nie bylo tak, że udało się mimo nie bycia faworytem przed sezonem.
1
Wnioski są takie, że jak Barcelona nie kupi dwóch obrońców z wysokiej pułki i napastnika to ciężko będzie walczyć o ligę mistrzów. Przy takim stylu conajmniej 3 obrońców musi być bardzo szybkich, żeby uniknąć takiego czegoś. Patrzcie przy golu Atletico żaden nie nadążył i te czerowne kartki też się z niczego nie biorą. Na Ligę Mistrzów przyjdzie nam poczekac. Co z tego, że Atletico wygrało jak w koncowym rozrachunku, ani z PSG, ani z Bayernem nie wygra, bo oni się nie nabiorą na takie coś. A z Arsenalem też wątpię. Arsenal gra gorzej, ale ma tylu jakościowych zawodnikow, że Atletico będzie miało problem, żeby im wbić jedna bramkę, nie to co z nami. Na wygranie Ligi Mistrzów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekac, ale nie martwcie się kiedyś to się stanie
0
@Cryptolis to prawda. Ja cudów nie oczekuję
0
Dzisiaj Lewy wyjdzie w pierwszym składzie i pewnie nic nie zrobi. Człowiek kibicuje Polakowi, ale coraz gorzej jest. Ciągle mam nadzieje, że będzie miał ten jeden mecz szczęścia, gdzie wszystko mu będzie sprzyjało. Zazwyczaj taki mecz się przydarza napastnikom w sezonie.
0
@FCB24 no tak my jesteśmy tak elektryczni, że dwie bramki może i strzelimy z ich autobusem nawet, ale nie stracić żadnej, nie ma opcji
1
Tak szczerze macie nadzieję na ten awans? Ja nie mam i przynajmniej się nie rozczaruje. A w razie w bardzo pozytywnie się zaskocze. Logika podpowiada, że to się nie uda.
0
@MesQueUnClub_87 To jesteśmy w podobnym wieku. Zdarzały się ale bardziej u siebie. I nie Barcelonie, której obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, a w ataku nie ma kto piłki do bramki wtoczyć. Sorry, ale niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
0
@budel17 a też może być
1
@Leooo Sam nie wierzysz w to co piszesz. Ja chciałbym bardzo, żeby Barca awansowała, ale ani trochę w to nie wierzę. Nie ma co tak pisać, bo gdybyś musiał chociaż 500 zł postawić na awans Barcy to byś tego nie zrobil
1
@VamosRakieta w najlepszej wersji napisałem :)
0
Ronaldinho, Messi, Neymar,Iniesta, Pedri, Xavi, Abidal, Puyol, Martinez, Alves, Garcia wszyscy w najlepszej wersji może wygraliby w ATM 0:3
0
@MOLESTA No wyzywaj. W twarz na 100 procent byś mi tego nie miał odwagi powiedzieć. Oni mogą się z nas śmiać w Lidze Mistrzów co roku kompromitacja
0
@Bilon87 3 dni temu z Madrytu nam pokazali jakimi ogórkami jesteśmy
0
Nie rozumiem tych ludzi na Camp Nou. Dzisiaj puste trybuny powinny być, bo ile lat można oglądać te kompromitację w lidze Mistrzów
2
Ogólnie jedyna szansa na awans jest rządzenie losu, że tym razem ATM dostanie szybko czerwo. Inaczej nie ma szans
2
Barcelona wygrala pięciokrotnie Ligę Mistrzów sezon:
1991–92
2005–06,
2008–09
2010–11
2014–15
Od roku 92 do 06 minęło 14 lat. Teraz od roku 15 do 27 minie 12 lat. Myślicie że uda nam się wygrać do 2029 żeby nie pobić rekordy. Szczerze mam wątpliwości.
1
@Sergio_Devils Awansować nie awnasujemy na pewno. Mamy strzelić 3 bramki nie tracąc zdanej u nich i bez kluczowych zawodników? Nie przejmuj się, ja kibicuje hmmm 27 lat czyli od 1999. W sumie w 2006 doczekałem się po 7 latach później bylo dobrze bo 2009,2011 i 2015. Ale teraz już będzie 12 lat. W 1992 Barcelona wygrała 1 raz ligę mistrzów i tak do 2006 czekać trzeba było czyli 14 lat. Mam przeczucie, że teraz do 2029 nie zdążymy wygrać
0
@LOPEZ16 i mamy czekać 10 lat?
6
Smutne to , ale Barcelonę zabiła złota era za Bartomeu. Tluste koty z pensjami dużymi, którym już się grać nie chciało. Klub z długami gdzie atak opiera się na 18 latku a obrona na 19 latku. Transfery to ściąganie zawodników do łatania dziur. To tak się nie da...