0

@Fog_W_1899 Stary, komentarze innych użytkowników są na miejscu, ale Twój to totalna błazenada. Myślisz, że takie coś się nie odbija na kondycji i jakosci, to jesteś błędzie. Przegrali 4:0 i naważyli sobie piwa. Nirmalne mecze w tyg się odbijają, a to był mecz w stylu tempo level hard

1

Napisałem przed meczem z Atletico, że wobec porażki 4:0 na wyjeździe szanse na odrobienie to 10 procent. I, że wobec tego trzeba zrobić szacunek zysków i strat, bo teraz w sobotę wyjazd do Bilbao, a we wtorek do Newcastle. Moim zdaniem trzeba było sobie odpuścić ten mecz, bo nasi byli skrajnie wyczerpani i to się moze odbić w nadchodzących meczach. A Puchar Króla to jest najmniej istotne trofeum. W Lidze Mistrzów półfinał rok temu, a tak to kilka lat blamaż. Ostatnia wygrana 2015. Jak ktoś śmieje to popatrzcie jaka jest tendencja drużyn w krajowej lidze po meczach Ligi Mistrzów, najczęściej porażki. Przykład Real po barażach stracił 4 pkt w lidze. Barcelona nie ma głębi składu, żeby walczyć o wszystkie trofea.

0

@KierownikLucas ogólnie nawet nie powinni musieć skaldac skargi tylko liga sama z siebie powinna go zawiesić na przynajmniej min 5 meczów i ukarac grzywną.

0

@kaamil1910 takie granie pozbawia realnych szans na inne trofea. Taki Real zagrał na własne życzenie 2 mecze więcej, co ich kosztuje. Arsenal też stara się grać wszedzie zamiast skupić się na Lidze i lidze Mistrzów i finalnie nic przez to pewnie nie wygrają. Każdy mecz przy takim natłoku generuje zmęczenie późniejsze

0

Pomyślmy czy opłaca się grać na chama z Atletico, gdzie szanse na awans są znikome, a tylko się zmęczą i w sb mogą dostać od Bilbao.

0

@Soetie ogólnie jest dobry. Jest to poziom Barcelony. Porównywanie go z Tello czy Deulofeu jest nie na miejscu. Aczkolwiek wydaje mi się, że bedzie gasł w największych meczach i to nie uczyni go wielkim

0

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Trzeba dać 100 ml za kogoś kto nie jest klasyczną 9 i strzela w kratkę.

2

@Kismeth No Yamal jest dobry, ale ewidentnie go przeczytali juz. Nie wiem czym ludzie się tak podniecają. Jak wydaje się, że jest coraz gorzej

0

@Soetie ale Messi miał efektywny drybling mijał jak tyczke i za nim nie nadazali. Chyba mi nie powiesz, że wolałbyś nie miec młodego Messiego, niż Yamala. Ile mam powtarzać, że kiedyś nie było potrzeby wprowadzania Messiego tak szybko. Poza tym miał dluga kontuzje. Yamal już sztucznie nabija statystykę

0

@Jaro1279 .... Wtedy nie było potrzeby, żeby był 1 planową postacią w wieku 16 lat, bo byli inni. Yamal został tak szybko wyciągnięty ze względu na brak pieniądzy. Wtedy też realia były inne zawodników po 20 dawało się do 1 składu.Nie oslabiaj mnie, że Yamal ma potencjał Messiego.

0

@marcin62 zobaczysz dalej co będzie.

0

Yamal już jest coraz bardziej jednowymiarowy. Chyba go przeczytali, wiedzą jak się ustawiać. W dzisiejszym Footballu nie spełnia profiku zawawdonika, który zawojować może swiat. Messi miał przyklejoną piłkę do nogi i mijał jak tyczki, i co miał celność strzałow na top 1 poziomie i zimną krew. Yamal słabo strzela nawet poza wyjątkami

3

2 pkt straty. Puchar do zapomnienia. Niech walczą w LM i w Lidze. Muszą wygrywać i jeszcze wszystko możliwie. Niektórzy tutaj zapominają, że klub ma ogramiczenia, nie ma kasy. Ławka słaba.

0

Weźcie mi odpowiedzcie na pytanie przez ostatnie 10 lat tzn od czasu tych pośmiewisk ilu Barca ściągnęła obrońców za kwote powyżej 30 ml,a ilu pomocników i napastników. Wtedy odpowiecie sobie na pytanie dlaczego my nic nie może wygrać w Europie.

2

@Konradowskyy patrz i od 2015 roku kupują poza Kounde nie kupili żadnego obrońcy z topu. Tylko w ładują w atak i pomoc, więc...

1

@AdrianFCB10 no właśnie ta obrona to bolączką ostatnich lat. Więc może pójdą po takim meczu po rozum do głowy i zamiast Alvareza kupią dwóch obrońców.

1

Ogólnie dostaliśmy 4:0, a ludzie tutaj zamiast szukać pozytywów, to analizują czy byl spalony przy jednej bramce. Pozytywy są takie, że najważniejszym trofeum jest Liga Mistrzów, ktorej nie wygraliśmy 11 lat. Może dostaną kubeł zimnej wody i się skoncentruja na tym, żeby dojść jak najdalej. Wiem, że wyleje się na mnie hejt, ale co nam z wygrania poraz kolejny Pucharu Króla? Najwazniejsza jest liga i liga mistrzów

1

@MateS tyle, że tam dwóch goli dla Barcy nie powinno być

0

@Bacha77 Niektórzy tutaj kierują się ślepo statystyka i twierdzą, że Ymal zrobił progres. W tamtym roku ludzie myśleli, że Yamal dotrze do poziomu Messiego. Teraz stracił ta nieprzewidywalność i nogi mu się plątają . Jest bardzo dobry i statystyki go bronią, ale poziomu Messiego to o raczej nie osiągnie

1

Robert chyba rzeczywiście odejdzie jak Anka mówi, że jego ostatni sezon i Smokowski już wie. Gdyby było odwrotnie to decyzja zapadlaby znacznie później. Chyba tylko coś spektakularnego w jego wykonaniu mogłoby to zmienić np decydujące bramki w ćwierćfinale, polfinale, finale LM

0

Real z Benfica znowu będzie grał?

0

Ogólnie to zbliża się Luty gdzie forma powinna być optymalna na sezon. Jak Barca chce wygrać ligę to może przegrać jeszcze max 2 mecze. I trzeba wygrać 2 mecze w LM, żeby wyjść w 8. Myślę, że się uda ta 8. Później w LM ile fabryka dała już, bo nie wygramy z ta obrona chcoiaz cuda się zdarzają.

2

Ogólnie ja uważam, że to był dobry mecz Barcelony. Sędzia był tylko za bardzo pobłażliwy na faule. Mieliśmy mega pecha. Dawno nie widziałem takiego pecha.

0

Ogólnie wiele osób mówi, że ma nadzieję, że do Realu przyjdzie trener, który ogarnie gwiazdeczki. Myślicie, że to takie proste. Co niby zrobisz, zdejmiesz po 60 min bedzie tupał nogami, nie wystawisz to samo. Inni zawodnicy są przez nich stłamszeni, gorzej niż jak grają od deski do deski,bo w szatni są jak tacy chłopcy, którzy rządzą w klasie, a Pan zabrał im zabawkę. Wiec co pozostaje sprzedać, ale czy trener ma na to wpływ, żeby teraz sprzedać i budować od nowa drużynę, no nie bardzo. Czy Arbeloa to ogarnie, nigdy nie wiadomo, choć patrząc co się dzieje to szczerze wątpliwe. I pozostaje? zatrudnić takiego Klopa, który ma wizję i sukcesy, zawodnicy wiedzą, że potrafi coś z nieczego i ma autorytet, może i by coś ugrał, a moze i nie. Ale Arbeloa no...

0

Troche Yamalowi spadła efektywność. Niby wymija zawodników, ale jest to jakby wolniejsze i dające mniej przestrzeni, a w końcowej fazie nie konczy to się ani efektownym strzełem, a rzadko takim podaniem. Wczoraj Vinicius zrobił według mnie dużo wiecej ba boisku, a ocena flashscore 6,9 podczas gdy Yamal 7,5. Dziwne, ze w każdym meczu ta ocena nie spada poniżej 7,5. Wiadomo, ze w piłce liczy się przede wszystkim efektywość, a tego troche mu brakuje.

2

@Murazor jest najtrudniej bo najwięcej ludzi w nią gra. Dlatego na takim poziomie są takie pieniądze bo cholernie cieżko tam dojść . Chociaż wiadomo, ze troche za duże, ale tak to działa. Dlatego szkoda że Ymal dostał tyle od losu, a głowę ma gdzie indziej.

58

Trochę to śmieszne, że Polacy umniejszają Lewemu. Kiedyś grałem w piłkę na orliku i był tam chłopak w bluzie Śląska Wrocław, więc pytam go "Grasz w Ślasku" a on odpowiada "nie nie załapałem się, gram w 4 lidze, ale to nie poziom mogę ci zalatwic, dopiero w 3 lidze zaczyna się jakiś poziom" Kiedyś też kolega który grał w 1 lidze Juniorów i uchodził za dobrego pojechał na wakacje do Hiszpanii i grał z tamtejszymi juniorami z rezerw Herculesa Alicante to po pierszym treningu powiedzieli mu, że przyjsc może na drugi, ale tak o sobie pokopać. W piłkę gra cały świat, a gość doszedł tam gdzie szansa dojścia jest jak 6 w lotka, najtrudniejsza ze wszystkich sportów. Teraz tam nie gra chłopak z Barcelony, Alicante, czy Valenci tylko chłopak z zadupia pod Warszawa, gdzie infrastruktura w latach 2000 i poziom szkolenia byl jak w Hiszpanii w latach 50. I podczas gdy Benzemy, Suáreza, Ronaldo od dawna nie ma w profesjinalnej piłce, tak lewy przy dobrych wiatrach będzie tam do 39 roku życia. Piłka to tak wymagający sport, ze nawet gdy w wieku 6 lat zaczniesz grac i będziesz spędzał na boisku pół życia, nigdy nie wiesz czy dojdziesz nawet dobrej 3,2 ligi polskiej. Nie mówiąc już o Bayernie czy Barcelonie bo na to szanse są takie jak to ze przy rzucie monetą ta zatrzyma się na kancie. Dlatego umniejszanie temu czlowiekowi jest idiotyzmem.

1

Barcelona zamiast ściągać na siłę Alvareza, który cudotwórca nie jest powinna zostawić jescze na sezon Torresa z Lewym i zastanowić się nad obrona.

33

Mi się śmiać chce z tego, że w tym Czempionie 100 lecia nie bylo Małysza. Chłop dał wiarę narodowi Polskiemu że można wygrywać w latach prawdziwego marazmu. Uczynił dyscyplinę sportu której nikt nie znał w niemal sport narodowy. Przyciągał miliony przed TV. Wygrywał chwilę przed tym jak musiał sobie sam narty ciąć piła, bo nie było pieniędzy, gdy skali w kilku w pokojach. Dla mnie to nieporozumirnie.

4

Jak dostaniemy na dziurę od Realu to morale spadną. Myślę, że ten mecz będzie miał duze znacznie w kwestii dalszej czesci sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?