0

@viscaelbarca1998_ Ja pojade sobie jeszcze raz, ale jak będzie Camp Nou zrobione całkiem :)

2

@APTAPT Yamal pokazywał coś nowego dwa sezony. Natomiast teraz w trzecim zaczął wozić się z dupeczkami, robić impry. I tak szybko jak ogłoszono go top 3 na świecie tak szybko zszedł z tego. Jak strzela to po trybunach, drybling tez już nie ten. Nie dość że nauczyli się go to jescze ma kupę zajęć poza treningami. Pójście na trening 3h dziennie nie zrobi z niego gladiatora. Musi coś dawać od siebie, a ma kupę rozopraszaczy. Nie wiem dlaczego tylu użytkowników tego serwisu jest tak ślepo w niego zapatrzona

0

@viscaelbarca1998_ Ja byłem w terminie kiedy mieli otwierać Camp Nou koło 20 września. Dopiero miałem lipę. Zostalo mi muzeum i zwiedzanie miasta.

0

Ciekawe czy jakby to takiego Manchsteru wzięli trenera z 3 ligi polskiej kupiliby mu zawodników nie byłby lepszy od takiego Den Haga albo Amorima. Padaka chlop zwolniony po niecałym sezonie inkasuje 50 ml złotych, i śmieje się do kamery, mimo że przez rok zarobił drugie tyle. A taki przeciętny Polak zarobi może 1/20 z tego w przeciągu życia.

0

Ogólnie nie można się cieszyć po takim meczu. Dobra tylko końcówka, reszta meczu to konfekcja. Z taka gra Europa nas przeżuje i wypluje. Możecie mnie hejtować, jednak prawda jest jaka jest.

0

Niech idzie najlepiej do jakies drużyny z dolu tabeli w Hiszpani albo we Włoszech, gdzie będzie niekwestionowanym dużym naziwskiem bo inaczej nic z tego nie będzie

0

@Czyhrynski wyjdą ale daleko nie zajada. Może np Dinamo Zagrzeb też ma nie wyjść, bo i tak nie wygra... Więcej, niż 8 drużyna nie ma szans co roku. To może niech tylko te 8 gra?

0

Kurde. Najgorsze, że rok jest stracony w LM, bo na zimie nikt nie przyjdzie. A z ta obroną to szans nie ma.

2

Wiecie co wkurza, że mówią że Ronaldo miał większy wpływ na Real, niż Messi na Barcelonę i tylko te Ligi Mistrzów wyciągają. Real za czasów Ronaldo przez 9 sezonow zdobył z dwa mistrzostwa Hiszpanii i o tym się nie mówi. Czemu ich nie niósł

0

Każdy Ronnyego jest torche jak Edrica w Realu. Gość nie wejdzie na 20 min, na połowę, tylko na 3 min. Nie wiem czy na treningach jest słabo czy co. Nawet nie mamy szans ocenić jak sobie radzi.

0

@LeszekFCB No tak, w sensie bardziej poziomu.

0

Jescze w tamtym roku miałem nadzieję, że Yamal będzie drugim Messim. Ale patrząc teraz to już się nawet nie łudzę ... On tyle pilek traci, że w erze Guardioli to na ławce by siedział. Przydałoby mu się na ławce posiedzieć z 2 mecze. Jakby nie grał, to zawodnika meczu mu dają.

0

Niby remis, ale braki w obronie, bo paradoksalnie bez Mbeppe póki co nie walą tak głowa w mur w ataku. Może rzeczywiście za dużo tych gwiazd tam..

0

@Blantozaur W sumie masz sporo racji. Ale nawet jeśli on wierzy, ze Bóg go wysłuchać i mu pomoze i dostanie wiary i motywacji, a co za tym idzie będzie mieć dobre samopoczucie to i tak nie przelozy się na jego grę. Jeśli nie ma na tyle umiejętności to prędzej czy później uwali znowu babola i znowu wróci do punktu wyjścia. Więc, albo pójdzie do średniaka bez takie presji, albo się weźmie za teningi i zaakceptuje to ze ma defekty, bo inaczej ciągle będzie chodził z depresja. A z racjonlnego punktu widzenia jeśli Bog istnieje to zapewne ma inne sprawy na głowie niż FC Barcelona i pomoc czlowiekowi żyjącemu w dostatku, który dostarcza na co dzień rozrywki ludziom. Więc podsumowując jeśli nawet wiara mu pomoże to na krótko bo boisko tak czy siak go zferyfukuje

0

@Blantozaur Nie, ja zdaje sobie sprawę, ze depresja jest kwestia indywidualna. Dla jednych depresja jest z biedy, a dla innych może być również spowodowana np tym, ze ktos cie zostawił, czy nawet jakim powodem który dla innych jest błachy. Ale on Poleciał, niby do Izraela się modlić, nie wiem czy jakis głupot nie przeczytałem. A skoro jest wierzący to powinien wiedzieć, ze Bóg mu nie pomoże w takiej kwestii raczej. Z depresja się walczy na inne sposoby. Nie musi do Izraela latać. Nie chodzi mi o kwestie depresji bo rozumiem, ze ma i to jest kwestia indywidualna. Ale raczej modlitwa mu nie pomoże. Bo nawet jak wydobrzeje wróci znowu ktoś mu zrobi kuku i znowu wróci depresja. Bóg nie zwalczy przyczyny depresji i nie pozwoli mu grać świetnie.

0

@MesQueUnClub_87 a czego ja mam się wstydzic. Przecież on odbywa podróż duchową żeby lepiej grać w piłkę. Na to wychodzi.

0

@Lanosss Jednak po coś tam pojechal...

0

Tak się zastanawiam, bo wiadomo żal chlopa, ale czy ten Araujo na serio musi odbywać podróż celem nabrania sił mentalnych. Nie lepiej pogodzić się z tym, że jest za słaby i iść grac za również dobra kasę do średniaka, albo przynajmniej się nie mazac i zapier ile wlezie, żeby się poprawiać, a porażkami się napędzać. On myśli się on się pomodli i jego defekty znikną i nagle cudownym sposobem przy spotkaniu z np Harrym Kane , ten go nagle w cudowny sposób nie minie jak tyczke, bo nie czaje. Miliony ludzi się modli bo są ciężko chorzy, albo żyją w ubóstwie czy coś. On myśli, ze Bóg jeśli tylko istnieje pomoże gościowi który kopię piłkę za miliony, co nie jest tego warte, bo ludzie sobie wymyślili taki sport, który de facto jest tylko formą rozrywki i niczym wiecej.

1

@Cryptolis Mysle, ze to raczej fakt, iż brak im materiału na takiego gościa. Kiedyś byl Raul, Torres, Villa, Tristan. Po prostu masz rację z instynktem trzeba się urodzić.

3

Dosc dziwny jest fakt, ze Barcelona umie wyszkolić znakomitych obrońców, pomocników, skrzydłowych, a nie potrafi 9 przez tyle pokoleń. To pokzuje, ze Lewandowski to skarb. Nie ma co gościa winić, ze w wieku 38 lat nie gra już tak jak kiedyś.

1

@Czyhrynski coś niech próbują. Bo Yamal się bez sensu kiwa, a jak widać nie ma takiego dryblingu jak wsyscy myslelismy. Albo niech gra inaczej

0

@Gaucho Nawet ludzie którzy się nie znają w ogóle coś dostrzegają także coś w tym jest. Niech sobie prowadzi Flick, ale wniosków też nie wyciąga, albo wyciąga a uparcie robi to samo. La Liga to coś innego niż Liga Mistrzów. 2 sezony temu nie wyszli z grupy a zdobyli mistrzosowo . Ja mówię o rywalach nie z własnego podwórka.

1

@Jakchcesz Nie wiem skąd mania bronienia go. Jest dobrym pilkarzem, ale trochę trzeba stonować nastroje, bo chyba za mocno w niego uwierzyli

0

Ta Barcelona rzeczywiście musi być słaba, skoro Atalanta daje radę Chelsea. Niektórzy tutaj twierdzą, ze Yamal się rozwija. Moja partnerkę które się nie zna na piłce przyszła w drugiej połowie i mówi niech nie podają do tego mulata bo ciągle mu zabierają, jasne ze nie do końca prawda, ale coś w tym jest. Chyba go przeczytali już i musi zacząć grać mądrzej, a nie kiwać się ze wszystkimi. Lepiej już jak Ronny gra na skrzydle, a Yamal w pomocy zeby wiecej rozgrywał, niz bez sensu się kiwał na skrzydle. Ogólnie ta gra dupy nie urywa. Z lepszym rywalem będzie problem, a raczej czarno to widzę.

0

@BORO_12 no to niech gra tak

0

@Czyhrynski a dzisiaj gdzie grał?

0

Powinni Ronnyego dać do pomocy, żeby grał, jak w ataku miejsca nie ma. I tak poza Pedrim to nasi pomocnicy nie przekonują. Eric to do obrony

0

@mekston no zobaczymy dalej. Obyś miał rację. Bo ja czarno to widzę

0

@mekston 5 razy minął 1 i raz 2 przez 70 min. Zero asyst, zero bramek. W tym sezonie zero goli z dystansu, jak już strzeli to w trybuny, tam też się rozwinął? Ogólnie to na pewno się z nimi bawił jak z dziećmi. Coś tam zagrał, ale jak na niego to średnio.

0

@mekston teraz napisałeś dopiero pod tą dyskusja. I napisałeś wtedy, że bawił się z obrońcami Atletico jak z dziećmi. Ty wiesz co to jest bawić się jak z dziećmi. To jest mijać po dwóch, trzech, asystować, strzelać bramki. Jakie on miał liczby. Jescze 8 osób dało pod tym like hehe xD. Wiesz co to bawić się jak z dziećmi. Z obrońcami interu się tak bawili, albo Messi kiedyś jak minął pół boiska z Realem Zaragoza albo od połowy z Realem. ale Yamal z Atlectico jak z dziećmi. Nie rozwalają mnie, bo już nie mogę..............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?