Krzyniu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komu ciekawemu kończy się kontrakt w 2026,2027 roku?
0
@Kinginiesta w sumie. To jedyna opcja teraz chyba na pół roku.
0
Jak coś to po sezonie. Tylko na jeden ostatni sezon i to za symboliczą kwotę zarobków, gdzieś do środka pola jak zmiennik, to w sumie ma jakiś sens. Należy mu się pożegnanie
0
@konajoncek w sumie podpisał 10 letni niby, ale W La Liga nie ma ustalonego, odgórnego limitu obniżki pensji w następnym kontrakcie, a ewentualne zmiany zależą od negocjacji między klubem a zawodnikiem oraz od ogólnej sytuacji finansowej klubu i limitu wynagrodzeń ustalonego przez ligę. Klub może zaproponować niższą pensję, jeśli wymaga tego sytuacja finansowa, ale wysokość podwyżki lub obniżki zależy od indywidualnego porozumienia.
0
@konajoncek z tym, że nas nie stać na nikogo, a chyba za dwa lata Halland będzie wolny. Być może wzmocnią inne pozycję i poczekają jeszcze rok.
1
Moim zdaniem Lewy jest trochę niedoceniany przez kibiców w Polsce. Powinien grać w pierwszej 11 w tym sezonie i zostać na następny sezon z obniżka wynagrodzenia. Później myślę że jest na tyle zwariowany i ambitny że zahaczy o klub w stylu Milan i Arabia, USA na końcu. Myślę, że pogra do 2029 będzie miał 41 lat.
0
@Gall ważne, czyli? Pedri nie pasuje?
0
@Antimadridista_WR dlaczego tak wychwalacie Fermina? Pytam jacy byli najlepsi pomocnicy Barcelony. Pedri, Iniesta, Xavi, Busquets, Deco. Wszycy oni choć byli różni, mieli pewne podobieństwa. Umieli stworzyć ruchami przestrzen dla kolegów, mieli podanie prostopadł za linie obrony, typową technike. Fermin coś takiego ma w sobie? Szybko oddaje piłkę jeśli tylko przestrzeń się zawęża. Gavi zdrowy w formie to go zjada. Masz mądralo
0
Jest takie wychwalanie tego Fermina. A jacy byli najlepsi pomocnicy Barcelony. Pedri, I iniesta, Xavi, Busquets, Deco. Wszycy oni choć różni mieli pewne podobieństwa, umieli stworzyć ruchami przestrzen dla kolegów, mieli podanie prostooadle przez linie obrony. Mieli zaj.. Technikę... Fermin coś takiego ma w sobie. Gavi zdrowy w formie to go zjada.
0
@xavi890 no jest. on nie weźmie na siebie piłki i nie stworzy przestrzeni kolegom
1
Wcale już nie jestem taki pewny, czy Flick sam będzie musiał chcieć odejść, czasami sami go nie zwolnią. Bo chłop ewidentnie się zawiesił na 1 pomyśle, ale z tymi zawodnikami tak dysponowanymi tego nie ugra. Tego De Jonga to chyba czas się pozbyć. Gra w Barcelonie z 6 sezonów, a w ogóle nie widać żadnego progresu, tak jest bo jest. Fermin to jest dobry, ale na zmianę, bo on nie umie grac kombinacyjnie, niby jest dobry, ale ograniczony, casado tak samo.
0
Hansi Fliick "Możemy grać niskim blokiem i wygrywać mecze po 1:0,ale to nie jest nasz styl. Ale naszym stylem też nie jest 10 sezonów bez wygrania Ligi Mistrzów...
1
Żenada, az brak słów
2
Mówiłem, że Real też nie przekonuje. Wygrali z Barcelona, która jest bez formy. Wydaje mi, ze chcoiaz jakby Yamal grał na swoim poziomie, albo normalny Raphinia był to Barcelona by nie przegrała
1
Oglądam dokument o transferze figo. Mówił już stary że oddałby życie za barwy, identyfikował się z klubem. Ja poszedł za lepsze pieniądze do klubu do którego nigdy nie pownien isc. Czyli wychodzi na to, że pieniądze były dla niego wazniejsze, niż życie. Juz na samym początku bajki wciskał, że chciał zawsze grać w Barcelonie, a jednak wolał ligę włoska, tylko podpisał kontrakty z dwoma klubami dostał zakaz transferowy do Włoch na 2 lata i tylko dlatego Barcelona. Dziwny gość. Jescze wszystkim idzie zrozumieć, ale później biegał po biurach Barcelony żeby to anulowali. Więc skoro tak bylo, i jakby przyznał się nieoficjalnie do bledu o czym każdy wiedział to nie powinien przed derbami pier..... kocopalów, jak on to nie jest za Realem, do któego poszedł bo Pérez wykorzystal go jak Konia Trojanskiego, aby wygrać wybory i gdzie, ani Pérez, ani zawodnicy, ani kibice go nie szanowali. Po prostu grał, żeby zarobić i policzyć kasę i się przeliczył. Do dzisiaj na pewno nie może tego przeboleć, a robi się na Madriste
0
Co wy widzicie w tym Frrminie? Jest ok ale dryblingu nie ma, podania nie ma. Jedyne co to jest szybki ma ciąg ma bramkę i dobra dynamike. Ale bez przesady żeby tu gladiatora z niego robić. Bo z lepszym rywalem nie będzie z pewnością decydujacy
2
Ogólnie to nie przekonują. Mimo takiego wychwalania to ja nie widzę w tym Frrminie jakiegoś kozaka. Rashford też nie jest ja poziomie Raphini jeśli chodzi wykończenie
0
@Bykunn na tym etapie sezonu na pewno
0
@fejkenq Co to jest przy tym co by chciał. Jak będzie tak robił to skończy jak Neymar
0
@Tigermaus nie czaisz o co chodzi. W kontekście Europy, nie ma Real czego szukać z taką gra.
0
Wiecie co jest naśmieszniejsze w tym wszystkim. A to, że Barcelona nie miała ławki, jest bez formy i Real w formie z lawka, wygrał jedną bramką. Taka Barcelona jak rok temu o tej porze lekko wygrałaby z nimi. Najlepsze jest to ze oni nie mają się z czego cieszyć. Niech kupują tego Kameruńczyka z levante w zimie i jakiegoś obrońcę, niech wracają po kontuzjach i wzystko jeszcze możliwe. Apropo Yamala to mniej gadania więcej grania, bo jescze nic nie osiągnął
0
Wiecie dlaczego Barcelona trąciła na znaczeniu od 2016 roku, bo zarząd nie myślał dlugoterminowo. Od 2010 roku mieli taki przepych wychowanków, że nie chcieli robić mądrych transferów na przyszość, tylko czasem kupili gawiazde. Barcelona jest dalej zakładnikiem swojego sukcesu. Gdyby wczensiej nie było tak dobrze, to teraz nie byłoby też tak źle
4
Bez sensu transfer
1
Jak myślicie czemu Christensen tak mało gra?
1
Garcia, Balde, Cubarsi, Garcia, Kunde, Fermin, Prdri,De Jong, Raphinia, Rashford, Yamal. Z ławki Lewy w 65, Ferran, Olmo, Martin, Casado
2
@kuz za 2,5 k to wynajmiesz kawalerkę 30 m na obrzeżach warszawy. Za takie coś to 1000 zł
4
@NeroTFP1 to chyba jakiś niedorozwój kupi... Wstyd to wystawiać za wiecej, niż 100 tys
0
Pique otstatnio powiedział, że za jego czasów taki ktoś jak Cubarsi, Balde, czy Gavi w ogóle nie graliby, że chyba grają z braku laku. Moim zdaniem chłop jak cofnięty w rozwoju. Cubarsi debiutował jak miał 17 lat i ma szansę być nr 1 kiedyś na swojej oozycji. On w wieku 17 lat to buty sznurował w drugiej lidzie. Gavi tak samo ale kontuzje go wyhamowały. Balde też ma duży potencjal. On się zachowuje choćby oni LM wygrywali rok po roku, a też się kompromitować potrafili po 2015 roku. Dla prównania Xavi eksplodował forma jak miał z 28 lat, Iniesta w sumie zaczął grać też w wieku 23 lat gdzies. Sylvinho, Maxwell grali, a byli tylko dobrzy. On ma już prawie 40 lat a oderwany jest że szok
0
Takie pytanie czy wymienial ktoś kiedyś samodzielnie ekran w tekefonie. Da się to zrobić samemu bez trudu. Dzieki za odp
0
@Parker25 czyli zamawiasz z opcja zwrotu. Niby że chcezz kupic, a jednak kupujesz tylko po to żeby zgrać