0

Nie rozumiem tych ludzi na Camp Nou. Dzisiaj puste trybuny powinny być, bo ile lat można oglądać te kompromitację w lidze Mistrzów

2

Ogólnie jedyna szansa na awans jest rządzenie losu, że tym razem ATM dostanie szybko czerwo. Inaczej nie ma szans

2

Barcelona wygrala pięciokrotnie Ligę Mistrzów sezon:
1991–92
2005–06,
2008–09
2010–11
2014–15
Od roku 92 do 06 minęło 14 lat. Teraz od roku 15 do 27 minie 12 lat. Myślicie że uda nam się wygrać do 2029 żeby nie pobić rekordy. Szczerze mam wątpliwości.

1

@Sergio_Devils Awansować nie awnasujemy na pewno. Mamy strzelić 3 bramki nie tracąc zdanej u nich i bez kluczowych zawodników? Nie przejmuj się, ja kibicuje hmmm 27 lat czyli od 1999. W sumie w 2006 doczekałem się po 7 latach później bylo dobrze bo 2009,2011 i 2015. Ale teraz już będzie 12 lat. W 1992 Barcelona wygrała 1 raz ligę mistrzów i tak do 2006 czekać trzeba było czyli 14 lat. Mam przeczucie, że teraz do 2029 nie zdążymy wygrać

0

@LOPEZ16 i mamy czekać 10 lat?

6

Smutne to , ale Barcelonę zabiła złota era za Bartomeu. Tluste koty z pensjami dużymi, którym już się grać nie chciało. Klub z długami gdzie atak opiera się na 18 latku a obrona na 19 latku. Transfery to ściąganie zawodników do łatania dziur. To tak się nie da...

0

@PawkoFCB no tak, jeśli coś nieoczekiwanego się nie wydarzy po drodze

1

Problemem Yamala jest to, że często nie ma pomyslu na akcje tylko się kiwać i wykoncznie leży. Oglnie był najlepszy ale pewne rzeczy musi poprawić . Chyba po jego stracie zaczęła się akcja bramkowa. Ten Rashford to jest nieporozumienie. Gdyby Raphinia był to coś by z tego strzelił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kiwa się ten Yamal i traci i co. Ten też nie miał kiedy strzelic z tego wolnego. Mówiłem, żeby się po meczu ligowym nie podniecać.

0

Ferran, De Jong, Christensen, Casado, Araujo. Ferran 30 baniek, Christensen 5, Casado 20, Araujo 30, De Jong 60 czyli około 150 ml, Kupić Bostoniego, Alvareza i za darmo Bernardo. Kogoś zd szkółki wziąć albo ewentualnie jeszcze kogoś za darmo

0

@derus on ma obsesje na jego punkcie. Widać już, że to czy on będzie najlepszy na swiecie się dopiero okaże, bo szwankuje wykończenie. Kopię piłkę po trybunach. I wypada mieć więcej chłodnej głowy. No ale nie przegadasz. Messi od młodych lat miał cyrkiel w nodze. Tylko w okresach gdy był totalnie bez formy kopał piłkę metr od bramki, no ale cóż. Nie wytłumaczysz

0

@mekston W tamtym sezonie mu się zdarzało, ale tak samo na początku błyszczał Bellingham. Już biali się podniecali, że jest najlepszy na świecie. Jest chłopaku takie coś jak przeczytanie zawodnika. Każdy zostaje weryfikowany po czasie. Yamal ma 18 lat ale to nie znaczy, że bedzie tylko lepszy. Różnie to bywa

0

@mekston do Messiego to mu brakuje dużo

0

Co ten Yamal taki naburmuszony chodzi. Nie jest taki dobry zeby sam mecze wygrywac, a chciałby chyba być zawsze na piedestale. Wysztko jest na na najwyższym poziomie ale brakuje wykończenia. Dopóki itego nie opanuje to niech nie chodzi nadymany. Zaraz mnie będą prostowac, ale taka prawda.

0

@Dejvo cieszyc się trzeba ale nie podniecać nadmiernie

0

@Laminedependencia No ja się nie podniecam :)

0

@Damian11 On gra teraz lepiej, niż przed odejściem i to jest paradoks.

0

Ogólnie ja nie podniecałbym się tak. Mecz był trochę na ich stronę do czasu kartki. Griezmann zepsół dwie setki. Dzisiaj wygrwna trochę w szczesliwych okolicznościach i w ich niepełnym skladzie. W tygodniu może być porażka wsystko możliwe. Im bardziej zależy na LM bo La ligi i tak nie wygrają

2

Jak nie ma Raphini, to będzie czas Rashforda na pokazanie, że jest godzien pozostać w Barcelonie jako zawodnik dający to coś. Lewy też będzie miał wiecej okazji na podniesienie swojego rekordu strzeleckiego. Oby kontuzja nie wykluczyła Rafy o dłużej niż 4,5 tyg

0

Kiedy on wróci?

0

Brać do Barcy Żukowskiego z Magdeburga! xD

1

@Czyhrynski hehe no tak. Nie mailem pojęcia

1

Co myślicie o napastnikach jak Igor Thiago, albo Víctor Osihmen? Nie lepiej dać 60,70 ml za takiego, niż kupić Alvareza za 120, który klasyczną 9 nie jest i znika często na parę spotkan. Możliwe, że w Barcelonie nie wypali jak wielu przed nim? Druga sprawa Feran jest chyba raczej za słaby na FCB, juz lepiej Lewego zostawić na sezon. On przynajmniej zawsze coś strzeli.

0

@Kaisuj Kounde i De Jong. Balde bez formy był. Przede wszystkim Kounde, który ostatnio już wyglądał lepiej. Oby się jakoś udało, a później wrócą.

41

Dla Barcelony tak naprawdę teraz zaczyna się sezon.

1

Ja to sprzedlabym Torresa za 40 baniek. Przedluzyl Lewego z obniżka 50 procent o rok. I sprowadził napastnika za 100 baniek, obrońcę za 50 i pozbył się reszty niepotrzebnych zawodników.

0

@RosjaninBut zajeżdża, ale nie w takim stopniu. Oni dali z siebie 120 procent

0

@Fog_W_1899 wiadomo, że tak jest, ale zarówno zarząd jak i prezes, trener, zawodnicy zdają sobie na pewno sprawę, że takie granie jest nieodpowiedzialne. Ale chcą wygrywać wszystko wiec graja.

0

@Kacper1432 no tak racja. Ale obyś nie był zdenerwowany w we wtorek, bo już raz nas Chelsea zajechała fizycznie. To Barcelona, ale to ciągle tylko ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?