Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe. Zwłaszcza początek (20 minut) o tym jak się w Polsce liczy głos w wyborach. Swoją drogą takie coś powinno być uregulowane.
1
Znów będzie trzeba czekać 2 lata na gola z wolnego?
2
Jednak Xavi wprowadza młodych w sumie. To pokazuje że jednak ten Torre chyba nie jest jakiś super. Wiadomo że jest kilka kontuzji ale jednak.
0
Ładnie wsadził.
0
Teraz na spokojnie bez przesady bez kontuzji.
1
No chyba nie spalony.
0
Z racji tego że jest chwila do meczu i jest więcej ludzi ponawiam pytanie sprzed kilku chwil.
Potrzebuję kupić kosmetyki naturalne na prezent tylko to MUSZĄ być wegan + (czy jak to się tam nazywa). Ktoś zna jakiś sklep / markę która ma coś takiego?
Znalazłem w google jakiś balsamy ale w składzie był np alkohol czyli chyba nie bardzo. Może być z poza Polski nie robi mi to różnicy. Osoba dla której to jest jest strasznie wegan pro tam jest wszystko wegan kosmetyki słodycze i wszystko inne.... A ja do tej pory nawet nie wiedziałem że takie rzeczy są haha.
3
@tomek8756 Dobrze że się chowa bo jeszcze by ją Jowita zjadła.
1
@hayek Ja nie wiem. Ja się nie znam. Zawsze jak takie coś kupuję to patrzę jak to wygląda i co piszą czy dobrze pachnie (takie rzeczy) a teraz jakieś cudowanie wegan nie wiadomo co.
1
@draxidox Tu chyba nie chodzi o włosy haha.
0
Ludzie pytanie. Potrzebuję kupić kosmetyki na prezent tylko to MUSZĄ być wegan + (czy jak to się tam nazywa). Ktoś zna jakiś sklep / markę ktora ma coś takiego?
Znalazłem w google jakiś balsamy ale w składzie był np alkohol czyli chyba nie bardzo. Może być z poza Polski nie robi mi to różnicy. Osoba dla której to jest jest strasznie wegan pro tam jest wszystko wegan kosmetyki słodycze i wszystko inne.... A ja do tej pory nawet nie wiedziałem że takie rzeczy są haha.
2
@tbas A co za sztuka grać w piłkę jak się potrafi? Tu chłopaki próbują mimo wszystko.
0
@Kgorecki2500 To może weźmy jeszcze raz pobijmy tę Argentynę i w końcu wygrajmy to mistrzostwo świata przynajmniej będzie większy pożytek niż z wyborów.
3
@adi7adi8 Jak widzę coś takiego to pierwsze co myślę że oni sobie to generują sami żeby pokazać. A nie ze na serio ktoś ma taki kupon.
0
@Kidd Czy świetna to się można sprzeczać. Zależy od punktu siedzenia. Takie AI na pewno jest tańsze niż zatrudnienie setki ludzi do projektu. I nie dziwię się że są ludzie którzy się o robotę obawiają.
Zastanawia mnie co by wyszło gdyby kazać zrobić AI cały dodatek do Baldura od podstaw. Mając podstawe w postaci (nomen omen) podstawy gry. A więc styl graficzny i historię a także lore I i II. Co by z tego wyszło jak długo by to zajęło i ile było by bugów w takim kodzie.
Myślę że za parę lat tak może wyglądać tworzenie gier. Jeden gość wpisujący wszystko jakiemuś AI. Ale zaczynając od zera na pewno będzie to bardziej skomplikowana sprawa niż właśnie dodatek jak pisałem wcześniej.
Druga sprawa to jest niebezpieczne bo za chwilę ktoś użyje AI do zrobienia czegoś obciążającego kogoś o coś i nie będzie nawet jak sprawdzić czy to fake czy nie. Już teraz widziałem "zdjęcia" a potem się okazało że to wygenerowane przez AI....
1
@Kidd Ostatnio coś takiego widziałem. Ktoś zrobił polski dubbing w BG3. Co jest ciekawie głos w dialogu ma też postać gracza (czego w grze nie ma).
Wiadomo że nie jest to idealne bo AI do tego nie dodaje emocji i jest to raczej "sztuczne" (chociaż może to nie jest dobre słowo). Ale wszystko przed nami.
0
Ale wszedł. Brawo młody.
0
@ef Była przecież.
0
Powiem szczerze że mam wrażenie że bez Lewego jesteśmy źywsi w ataku.
1
Kurde. Nie wiele brakło.
2
@Arkon
1. Metallica - Nothing Else Matters
2. Bon Jovi - I'll Be There For You
3. Nickelback - Far Away
1
@peetwithbarca Myślę że on ma 16 lat i ludzie tego nie rozumieją. Oczekują nie wiadomo czego a powinni zrozumieć że on normalnie powinien grać w juniorach. Jeszcze można by sobie zadać pytanie "co ja robiłem jak miałem 16 lat"?
Chłopak może się rozwinąć a może już osiągnął szczyt. Kto to wie? Podejrzewam że on żyje pod taką "presją" że to może iść w dwie strony. A jak pójdzie źle ze dwa mecze to będzie chora krytyka. Bo tu się więcej wymaga od młodzieży niż się przez lata wymagało np od Dembele którego sporo osób broniło z jakiegoś powodu. Fati też był kozak ale miał nie fart i ten też tak może skończyć.
0
@jacobFCB Nie. Metallica.
0
@Encore Co tam jest napisane? Bo tłumacz strasznie dziwne tłumaczenie zrobił.
6
Real Madryt TV już się grzeje.
9
R.I.P.
2
@BorzyKrzys Teraz nie można powiedzieć "gruby" tylko się mówi "size +" i to tylko w kontekście pozytywnym. 20 lat temu w szkole była walka z nadwagą teraz jest na świecie walka z rzeczywistością....
3
Dobrze że już go u nas nie ma. Przynajmniej mnie nie denerwuje co tydzień. Transfer nieporozumienie jeden dobry sezon w BVB i tyle kasy w błoto.
1
@Transu96 Udowodnij że to Ty a nie fake. Przykładowo zegnij kciuk palec wskazujący oraz palec mały.
0
@LS W takich grach to zawsze robie chłopa z tarczą o dużej ilości hp i ciężkim pancerzu.