Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC
0
@AFA90 Argentyna nie powinna mieć trzech gwiazdek na tym znaku czasem?
0
@barcelonaLM Raczej wtedy człowiek otworzył oczy. Przed zjedzeniem tego owocu nawet nie wiedział że jest nagi. Był niewolnikiem i nie zdawał sobie z tego sprawy (jeśli zakładamy na potrzeby dyskusji że to w ogóle prawda).
5
@Barcasub @tomek8756 Wy chlopaki wiecie że za taką obraze to @Luciano99 na was naśle assassinów?
Przynajmniej jak ma odrobinę honoru.
0
@ikar34 W którym miejscu "Wcale mu się nie dziwię" jest napisane że ja to popieram?
2
Na Paramount Rocky IV. Za chwilę się zaczyna walka z ruskim.
5
@BorzyKrzys Wcale mu się nie dziwię.
0
@michal26 "Egzamin pisemny, stworzony przez profesorów akademickich (z różnych uczelni). Zdajesz, możesz głosować. Nawet jak masz 90 lat." Kto decyduje czy zdałeś? No chyba że pytania byłyby banalne z jedną możliwą odpowiedzią np ile jest 2+2.
Przecież to jest nie do zrobienia w sprawach gospodarczych czy światopoglądowych. A na tym polegają wybory.
0
@MesQueUnClub96 Przecież ten serial ma z 20 lat. Oni to jeszcze robią? Ile jest odcinków? 6000?
0
@Saviola88 Hołownia i Waldemar może nawet nie wejdą bo oni się wpisali jako koalicja i muszą mieć 8% z tego co pamiętam. Chyba by się chłopaki zapłakali na śmierć. Skoro Szymon nad konstytucją płakał a jak wiadomo:
diety poselskie > konstytucja.
0
@esem91 Ciekawe jak wyjdzie ten remaster Gothica swoją drogą.
0
@PatrychoO To przedszkole? Nie! To polska polityka....
2
J.. I po śmiechu.
1
@Comentateiro Tusk się wycofał z wyborów. Taki dostał wp..... że na koniec się pokłonił przed Mateuszem i powiedział z niemiecka "Führer, geh voran" z tego co pokazuje tłumacz to jest coś jak Wodzu prowadz. Ale nie wiem bo to ze słuchu wpisywałem. Nie znam niemieckiego jak Donald.
Edit: Mateusz chyba zrozumiał bo przecież był wpisany jako agent służb niemieckich pod dwoma pseudonimami.
0
@Bobo25 Ale dlaczego myślisz że on nie ma do siebie szacunku? Jeśli zakladasz że on nie ma to który ma? Tusk co kłamał niezliczoną ilość razy w czasie kiedy rządzili (potem w sumie też). Kaczyński który robi to samo? Mi się wydaje że oni się cieszą z szansy pasożytowania. Nic innego nie ma znaczenia liczy się tu i teraz (co zresztą widać w sposobie myślenia polityków). Bo tu nie ma myślenia co będzie za 40 lat.
0
@Bobo25 Dlaczego? Młody milioner który zapewnił dobre życie kilku pokoleniom swojej rodziny i znajomych. Jak każdy polityk który w tym kraju rządził wykorzystał szansę oraz to że jest bezkarny. Wywalą go z roboty to się uśmiechnie i będzie dobrze żył. Moim zdaniem same sukcesy.
0
@destornillador Szczerze mówiąc chyba by mi musieli zapłacić żebym oglądał tą szopkę. Szkoda czasu i zdrowia. W tym momencie i tak to nie zmieni nic jedt tydzień do wyborów i tusk nie powie nic żeby przekonać pisowców tak jak i pinokio nie powie nic żeby przekonać platformersów. Lepsza by była debata bez nich. Skierowana stricte do niezdecydowanych ( mi się wydaje że niezdecydowani i tak nie planują głosować na pispo).
0
@Faro Dembele też my mogli wystawić za 150 milionów a nawet swego czasu za darmo go nikt nie chciał. A PSG chyba już zaczyna żałować że się na niego nabrali. Towar jest wart ile kto chcę zapłacić.
0
@Lionel_Messi10 A w listopadzie nie grają czasem?
1
To absorbowanie jest czasem śmieszne. Przecież to lecialo kilometr nad nim.
0
Nie ma spalonego.
0
Z Getafe nas tak robili i było ok.
0
Pewnie faul. Bo normalne.
0
My jesteśmy strasznie ubodzy w ataku.
0
Ale klej... Masakra
3
Fakt faktem że odkąd wypadł FdJ to ciężko coś zdziałać.
0
Pierwszy najtrudniejszy. Teraz mam nadzieję pójdzie.
1
@Lola120 Może się obawiają co tam będzie (taki żarcik sytuacyjny).
4
@DLFCB Z drugiej strony można powiedzieć że on sobie chodzi zbiera plastik a są ludzie chorzy którzy chodzić nie dadzą rady i są skazani na łóżko 24 na dobę. I kto ma lepiej?
No niestety świat jaki jest. Najlepiej żeby każdy wyglądał tak samo bo jak ktoś inny no to już nie ma równości?
Ludzie czy ja mam płakać bo mnie stać żeby kupić sobie jedzenie a dzieci w Afryce głodują? Takie filmy są chyba robione po to żeby wywołać wyrzuty sumienia ale są bezsensu. 500 ludzi dało like i co to zmieniło? Ani nie zmniejszy to kolejki po telefon ani nie kupi tego plecaka temu dziecku.
0
@PabloVEB Dlaczego nie zrobią wyborów miss Dziwaków? Dajcie normalnym dziewczyną żyć. To samo w sporcie olimpiada Dziwaków a nie babka trenuje całe życie a i tak jest bez szans bo chłop ma skrzywienie i stwierdza " a kurde nie mam szans w swojej kategorii. A to c... jestem kobietą" i tłamsi wszystkie z marszu. A jak ktoś to nazwie po imieniu to homofob. Jak się chłop podaję za babkę to ŻADNE badanie DNA nie wykaże że że nią jest. Nie ważne czy wycharata sobie klejnoty i czy się nażre 10 ton hormonów.