3

Dobrze że już go u nas nie ma. Przynajmniej mnie nie denerwuje co tydzień. Transfer nieporozumienie jeden dobry sezon w BVB i tyle kasy w błoto.

1

@Transu96 Udowodnij że to Ty a nie fake. Przykładowo zegnij kciuk palec wskazujący oraz palec mały.

0

@LS W takich grach to zawsze robie chłopa z tarczą o dużej ilości hp i ciężkim pancerzu.

0

@LS W I czy III się nie dało walczyć dwiema broniami (mam na myśli dwa miecze jednoręczne np)?

0

Dark Souls.

Mam takie pytanie. Jakiś czas temu Dark Souls dostało remaster który przeszedłem. Chciałem zagrać w Dark Souls II ale na steam widzę coś takiego DS II : Scholar of the First Sin. To jest chyba ulepszona wersja II? A może ktoś się orientuje czy do II będzie remaster jak ostatnio do I? Coś jest w planach czy lepiej brać się za Scholar of the First Sin bo nie ma co liczyć na lepszą wersję?

1

@TheNekro94 Jeszcze się łączył z Japonią w "bulu" i "nadzieji".

0

Komentarz usunięty

1

@marcin62 Może. Nie wiem u mnie nic tam się nie dzieje. Jest mniej fps w Baldur's Gate ale nie tak żeby skakało po prostu normalnie jest 144 a w mieście 100. Teraz gram drugi raz i miałem w 200 godzin 2 bugi. Piekna gra. Towarzysze są zaje.... szkoda że miasto nie jest większe. Bo górne by się przydało. Liczę na dodatki (przynajmniej 2) bo gra jest cudowna. Ale raczej nadzieją matką głupich....

0

@marcin62 Czy ja wiem? Diablo IV dobrze działa. Baldur's Gate 3 też (chociaż wg innych developerów to jest anomalia a nie gra). Podobno ta gra o Pinokio (Lies of P czy coś takiego) tak samo. Wiadomo że są i przypadki gdzie optymalizacja leży i kwiczy. Ale jednak są wyjątki.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem jak to jest z wyliczeń. Ale w programie mają dwunastokrotnść średniej krajowej bodaj.

1

@JohnA Znaczy to było pytanie do Szymka haha. Przecież wiadomo że nikt normalny nie jest za likwidacją gotówki.

5

Tak czy nie?

0

@Deviler Czyżby ostatnia nadzieja białych Szymon Kotłownia dogadał się z PiS i wszystko będzie trwało jak do tej pory? Nie powiem byłby to przedni dowcip. Wszyscy myśleli że głosują na opozycję a tu jednak nie pykło. I PiS kolejne 4 latka.

0

@Kgorecki2500 Kiedyś już tak było że jakiś poseł poszedł na tej lini (nie pamiętam w którym kierunku) i powiedział mniej więcej coś takiego "cieszę się że nie musiałem zmieniać poglądów" a ludzie dalej myślą że oni się czymś różnią.

2

@kubix05 Masakra to było. Kiedyś płyt "wypalanych" w nero z muzyką było w domu setki. Teraz ludzie mają dyski po kilka terabajtów. Pamiętam szał jak my kupili czytnik DVD żeby odpalić GTA Vice City. Miało to swój urok i chyba dlatego wolę płyty niż wersję cyfrowe chociaż trzeba powiedzieć że są cyfrówki wygodne. Dwa kliki i się instaluje bez niczego. Bez czekania na "włóż do czytnika płytę #2: Filmy"...

3

No przecież to było wiadome. Ktoś się łudził że będzie inaczej?

3

@Hosh I gdzie tam coś źle napisała? Ty myślisz że jak się wymieni po z pisem to w tym kraju coś się zmieni? Przecież to jest kontynuacja 30 letniej polityki 4-8 lat i ludzie będą beczeć że jest za po źle i znów wróci pis.

Bo ludzie mają pamięć bakterii nie pamiętają jaki był cyrk z covidem nie pamiętają jak się tuski zachowywały jak była akcja na granicy. A już na pewno nie pamiętają jak 8 lat temu narzekali na po. Tylko się kręcą w kółko i mówią "jak mi źle".

0

@macio_944 Moim zdaniem zabiła ich frekwencja. Wyborcy konfederacji to są ludzie którzy i tak pójdą i są w tych stałych 50 kilku procentach. Ale teraz się zmobilizowali platformersy i cała reszta układu co dało ponad 70% frekwencji. Procentowo konfederacja ma mało ale liczbowo pewnie dużo więcej niż ostatnio.

No nic poczekamy 4 latka ludzie zaczną płakać jak to za tuska źle. Tvp zmieni narrację o 180 stopni inni będą się paść w spółkach skarbu państwa. Lista afer będzie długa. Przez 1-2 lata będzie gadane "a bo pis był 8 lat". Nic się nie zmieni na lepsze i podmianka na pis.

I tak się kręci jak się umówili 30 lat temu. "Żeby tylko prawica była marginesem a nam będzie dobrze".

PS: Dla mnie to jest nie do uwierzenia że konfedefacja ma mimo wszystko tylko takie poparcie przy tym jaki wynik osiągnął biedroń z kolegami.... Śmiech.

3

@LionelM95 Na pewno pewne osoby jak by się zawinęły to by nie było źle. Np są ludzie którzy chcą ograniczać liczbę ludności ale z jakieś przyczyn swoje istnienie uznają za niezbędne dla planety. Moim zdaniem powinni dać przykład i zacząć od siebie.

1

@KrychaFCB Też jestem tego zdania. Piękny okres jak człowiek wejdzie na wp czy inną Interię i nie widzi mord tej "elity". Szkoda że to tak krótko trwa. Z tydzień przed wyborami to by się od nich odpoczęło.

0

@MarcepanowyKsiaze Moim zdaniem chcieli z tego zrobić jakieś GTA. Do jedynki czy dwójki nawet nie ma podejścia.

0

@Barcasub To wiem haha. Nie jestem ślepy na prawdę.

0

@arasz1819

I can see what you see not.
Vision milky, then eyes rot.
When you turn, they will be gone,
Whispering their hidden song.
Then you see what cannot be,
Shadows move where light should be.
Out of darkness, out of mind,
Cast down into the Halls of the Blind.

0

@Barcasub Z kiedy to zdjęcie jest? Przed pierwszym pisem?

0

@DCHX Bo psl to jest partia która ma 100% zdolności koalicyjnej a w porywach nawet więcej.

0

@PJ777 Bo my mamy prawie same 0 tylko wszystkie punkty w farta dali.

0

@Barcasub Nagash to jest Warhammer.

0

@matirix20 Ciekawe czy gdybyś mu podpowiedział że kraj w Ameryce południowej to by powiedział Messi Argentyna czy np strzelał w jakiegoś Brazylijczyka.

2

@MesQueUnClub96 Nie chcę Ci psuć zabawy ale co ma na celu taki zabieg? Skoro czegoś nie będziesz znał to nie będziesz się spodziewał że zrobi na Tobie wrażenie.

11

@Joe_Pesci Putinowskie rakiety zabiły covida. Taka jest prawda gdyby nie wojna dalej byłby cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?