2

@Rust_Cohle Szczerze mówiąc wole żeby na to euro pojechała ekipa Walli. Przynajmniej nie będzie znów pier.... jacy my nie jesteśmy mocni a potem 3 mecze i wyjazd..... Tak grające reprezentację nie powinny grać w barażach i gdyby nie debilne zasady sprawa byłaby już zakończona a już Estonia to jest szczyt.

2

@kubix05 No bez jaj.... Nie wierzę że tak ktoś kiedyś zrobił.

0

@tomek8756 Serio było takie pytanie? Bo to w tym filmie jakaś brzoza sprzed 5 lat....

1

@Czajka90 Wszystko dlatego że o bodaj 15 jest Raków : Cracovia i w Anglii wiedzą że ludzie ten pojedynek będą oglądać a nie jakiś premier league shit.

2

@BorzyKrzys Nie wiem co tam Michnik naskrobał bo za czytanie chcę pipipiniędzy ale po tych 2-3 zdaniach i nagłówku wnioskuję że jednak nie sami inżynierowie i lekarze tam stoją. Mimo tego co wcześniej pier.... No szkoda.

0

@Zoker A tak z ciekawości. Czy zna ktoś przypadek żeby kobieta przebrała się za faceta i rywalizowala z chłopami? Zakładam że nie bo to się nie opłaca.

1

@barcanawieki Michnik rerereaktywacja?

1

@Compadre Reserved nie jest zły w sumie.

0

@tomek8756 Bardzo fajny. Ciekawe co to za rasa.

1

Zwykłe my po reprezentacjach byli zdziesiątkowani. Dobrze teraz pora na Real.

0

@barcelonaLM Bo my się tam dostaniemy chyba z tej ligi Europy czy jak się to tam nazywa. Co jest w ogóle chore bo to zupełnie inne rozgrywki i inne grupy były.
A po drugie to my się powinni dobrowolnie się wycofać z udziału w barażach bo wstyd....

2

Lewy od mundialu dalej na kacu.


14

Cudo.....


0

Patrząc na to że to jest mecz o wszystko to jakoś nie widać specjalnych chęci.

0

@Emhyr No tak. Tylko pytanie czy to następuje przez działalność człowieka czy samo z siebie cyklicznie. Bo wg geologów jak nie było człowieka to na planecie też były zmiany klimatyczne i to bardziej "agresywne".

0

Najlepsze jest w tym wszystkim to że już i tak może skończyć karierę a do roboty iść nie będzie musiał. Za podpis w Lipsku pewnie dostał tyle że zwykły człowiek tego nie zarobi przez całe życie. Wiadomo że w porównaniu do gwiazd piłki to są drobne ale i tak jest ustawiony w nienajgorzej sytuacji.

0

@jacobFCB Myślę że szybko by nazbierali.

0

@fotohobby A nie sorry. BIJĘ SIĘ W PIERŚ. Informacją która do mnie dotarła pochodzi od amerykańskiego dziennikarza powołującego się na źródła w CIA i chodzi o TYLKO 400 milionów dolarów na samo paliwo.

https://seymourhersh.substack.com/p/trading-with-the-enemy

0

@Pedri16Future No dobra. Ale z drugiej strony (abstrahując od tej sytuacji) gdyby chodziło o matke ojca siostrę czy nawet znajomego to zawsze się coś wymyśli ( kogoś poprosi bądź zwolni z roboty na jeden dzień). A zwierzę dla normalnego człowieka to jest też członek rodziny ( dla kolegi chyba też bo widać że się martwi). I tym bardziej trzeba o niego dbać bo kot sam nie powie tu mnie boil i nie pojedzie do lekarza.

0

@Zip Sorry ale muszę zapytać. "Od kilku dni kot wymiotuje" na co żeś czekał tyle czasu? U mnie jak pies wymiotował dłużej niż pół dnia to jechał (no bo wiadomo czasem coś mu siadanie na żołądku). Ale KILKA dni? No bez jaj przecież w najlepszym wypadku ma jakieś zatrucie.... Naprawdę nie wiem na co było czekać. Po kilku dniach takiej akcji ten kot jest pewnie słaby strasznie to nie dziwne że się zachowuje dziwnie.

0

@marcin62 No bo Baldur to jest anomalia i dlatego tyle kosztuje. A korposzczury robią GRY i GRY muszą kosztować normalnie. Ponad 3 stówy za Fife albo nowego CoDa bo inaczej się nie będzie opłacało ba DAŁO zrobić GRY.

3

@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem raczej kreuję się na bohatera przyjeżdża gdzieś i jest przekaz w stylu "patrzcie jaki jestem kozak".

"Może to wynikać z tego, że ma poczucie, iż bezpośrednio uczestniczy w tej bitwie i mimo tego, że nie może się zaangażować w walkę na froncie to identyfikuje się ze swoimi żołnierzami" idąc tym tropem trzebaby zadać pytanie czy Winston Churchill się ze swoimi nie identyfikował nie wpierał ich? Bo się ubierał odpowiednio. Nie po prostu Żeleński tak jak napisałem pokazuje "patrzcie jak walcze. Ale jestem twardy" chcę tym wzbudzić szacunek rozmówcy. I tyle.

Szczerze mówiąc gdyby to ode mnie zależało to bym go tak ubranego nie wpuścił do pałacu prezydenckiego. Bym mu powiedział "gdzie w tych brudnych buciorsch szmaciarzu" a on jeździł po całej Europie i to jeszcze (praktycznie) z roszczeniami tak jakby Europa musiała coś mu dać. Ale Europa i USA już się zaczynają orientować że kasa tam poszła a nie wiadomo na co. Trwa wojna a Ukraina ma największe rezerwy złota w historii. Żony oligarchów kupują wille za nie wiadomo jaką kasę (w tym rodzina Żeleńskiego).
Zdaję się Bloomberg pisał że coś 70% środków przekazanych Ukrainie zostało rozkradzione to o czym my mówimy.

Tu z kwietnia o paliwie
https://tass.com/world/1603237

Tu o wywalonym ministrze
https://www.rferl.org/amp/ukraine-defense-ministry-officials-embezzlement-dbr/32631388.html

I tak się kręci "znajomi królika" sobie kupują wille a ci co walczą naprawdę się zastanawiają gdzie jest sprzęt.

0

@Emhyr Jeszcze by chwycili od kogoś z 6:0 i po co im to?

2

@Emhyr Dobrze że chłop nie zawadził rogami o drzewo bo by nie było punktów.

1

@John_Doe Moim zdaniem też. Bo nawet jak wjechał w tego w białym to go tak nie wybiło musiał zadziałać sam (na 99%). A w sumie jak to oglądam kilka razy to nawet nie wiem czy on w tego białego wjechał...

4

Podejrzany to był atak. I trzeba to wyjaśnić.

https://x.com/EndWokeness/status/1724468214015349059

3

@kuz Większość osiągnęła swój cel na najbliższe 3.5 roku. Dostali się i teraz można przestać udawać że się prezentuje jakiś poziom.

0

@Kvothe07 Fajnie by było gdyby jeszcze zrobili górne miasto bo widać że willa wampira jest ustawiona w dziwnym miejscu. Co do Minsca to Boo powinien być zawsze widoczny a z tego co zaobserwowałem to dało się go przywołać. Może czasem wyskakiwał w czasie walki ale tego nie wiem bo chodziłem z SH Karlach i Gale'm. A teraz idę złym z SH Astarionem i Mintharą więc podobno Minsca nie będzie bo Jaheira nie przeżyła.

0

@Kvothe07 Co Ci w akcie 3 przeszkadzało? Nie pytam o stronę techniczną bo ja tam nie widziałem problemów z fpsami. Dlaczego nie wiem czy to jest problem gry czy sprzętu. (u mnie na PC nic się tam złego nie działo. Ale też mam raczej dobry PC).

Mnie rozczarowało samo zakończenie. Przydało by się żeby po wszystkim można iść jeszcze do obozu pogadać z towarzyszami bo są świetni haha (i może dodatkowa scena z opcją romansową). Potem podsumowanie co kto robił przez następne lata jak w starych RPG.

@Objectivo Na ten temat się nie wypowiem bo nie posiadam ps5. Planowałem w sumie kupić ale okazało się że Aloy (HZD) zawita na PC a tylko to mnie interesuje.

0

Skoro opada powoli "kurz polityczny" pora zająć się czymś przyjemnym (i mającym więcej sensu niż polska polityka).

Można już głosować na grę roku. Podaję twit Larian Studios bo sam zagłosowałem na Baldura. Moim zdaniem to jest najlepsza gra nie tylko tego roku. Ale przynajmniej lat 10 (albo i więcej ale to kwestia gustu). Wiadomo że nie jest to idealne bo miasto mogłoby być większe (nigdy za dużo dobrego). Przydały by się ze dwa dodatki żeby można w to znów "wsiąknąć" (chociaż to i tak jest jedyna gra którą powtarzam od razu po zakończeniu pierwszego przejścia).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?