1

@ludnek Są ludzie którzy uważają tak samo że "jestesmy wirusem tej planety" i chcą redukować liczbę ludności. Ale z jakiś zagadkowych przyczyn swoje istnienie uważają dla planety bezcenne. A ja bym proponował zacząć oczyszczanie planety od właśnie takich ludzi.

0

@Domin7777 @Sulimo @GeneralXavi @ludnek @ranger3120 @macio_944 Nie bagatelizuje globalnego ocieplenia bo globalne ocieplenie a szerzej zmiany klimatu to jest fakt. Kiedyś jak nazwa wskazuje Grenlandia była zieloną wyspą (no chyba że ktoś sobie robił jaja). Co najwyżej bagatelizuje wpływ człowieka na to bo te zmiany zachodzą cały czas a dawniej według badań były nawet gwałtowniejsze.

Teraz zwykły człowiek nawet ich nie zauważa bo wzrost średniej temperatury jest marginalny.
Śnieg jest w grudniu a ciepło w lecie. A mimo to banda nawiedzonych zbawców świata chcę nam zakazywać aut samolotów czy jedzenia mięsa bo "krowa wytwarza co2" i jest be.

Powiem więcej dla mojej przyjemności mogło by być w grudniu i 15 stopni i bym był zadowolony.

0

Pewien człowiek będąc kiedyś bodajże na biegunie północnym powiedział " skoro jest globalne ocieplenie to dlaczego jest tu tak cholernie zimno?"
Teraz można zapytać o to samo.



Globalne ocieplenie PRZYBYWAJ bo k... zimno.

0

@Ojciec5tkidzieci Jestem pełen podziwu dla policji że "matkę" zamknęli.... ja bym ją zastrzelił na miejscu. To samo ten fritzl co ludzie o nim piszą.... Masakra przecież to się kwalifikuje tylko do kuli w łeb. A takich sku..... jest dużo więcej.

0

@draxidox Jak weszła w posiadanie tego uczciwie to nie wiem gdzie jest problem.

17

@DonMatteo901 Nie od dziś wiadomo że są równi i równiejsi oni będą latać ile chcą i gdzie chcą my będziemy za chwilę przepraszać bo oddychamy. Oni będą wpie..... mięso a nam każą jeść piach. No chyba że wcześniej się cały ten interes rozleci ale do tego by chyba potrzebna była wojna światowa niestety.

1

@Lionel_Messi10 No to jak. Obstawiamy za ile się połamie?

0

A to Lisek Chytrusek


1

@MichuZ44 Busi jak był prime to wszyscy szukali "swojego Busquetsa" i to powinno wyjaśnić sprawę.

0

@macio_944 Nigdzie nie jest napisane że chodzi o VI. Za chwilę się okaże że chodzi o GTA Mobile i ludzie padną.

1

@kubix05 Cena 50 centów czyli wg google jakieś 5.50. Ciekawe ile by to kosztowało w stanie 9/10 dziś stawiam że kilka set tysięcy.

0

@marcin62 No oby ale kto jak kto Larian ma moje zaufanie. Liczę że jak wyjdzie jakieś "Definitive Edition" to już będzie tak jak ma być wszystko. Fajnie by było żeby zrobili ze dwa dodatki ale nie wiem czy jest szansa. Chociaż patrząc na to jaki jest hype kto wie? Widział bym coś w piekle bo np wątek Karlach był by fajnym pretekstem do tego. Albo coś z orkami opcji jest dużo. Wypadało by też dodać jeszcze jeden poziom trudności bo ten taktyczny jest łatwy w sumie.

Edit: Właśnie patrzę na patch notes i widzę że dodali nowy poziom. A tu z gry online:
"dwa nowe tryby rozgrywki: Honour Mode oraz Custom Mode – ten pierwszy utrudni zabawę (walkę i eksplorację), m.in. poszerzając repertuar bossów o zaskakujące „legendarne akcje” oraz uniemożliwiając tzw. „save scumming” (za ukończenie w nim gry przewidziano specjalną nagrodę), natomiast ten drugi pozwoli wyłączyć wiele elementów interfejsu, by upodobnić doświadczenie do sesji „papierowego” RPG."

0

@marcin62 Skoro kusi trzecie to zakładam że dwa były haha. Więc pytanie. Grałeś może z Mintharą? Bo teraz właśnie z nią gram (po patchu 4 zacząłem) ale ona jest jakoś strasznie małomówna. Zabiłem Orin a z Mintharą była praktycznie interakcja jedna po pierwszym akcie i dwa zdania po Kathericu. Co ciekawe mimo iż z bikim innym nie wchodziłem w relację Minthara na początku aktu 3 powiedziała coś na zasadzie "bucu przychodzisz ze mną rozmawiać po tym jak byłeś z inną" i nie wiem czy to jest bug czy co.

0

@kamyk_23 Ja na szczęście pracuje i mnie stać na co mi potrzeba. Więc nikt się na mnie składać nie musi. Ale gdyby sytuacja się zmieniła to właśnie bym "harował 40 godzin na dobę" żeby mnie było stać a nie czekał aż się wszyscy zrzucą. To raz.

A dwa. To nie wiem jak Ty ale ja miałem kontakt z dziećmi niepełnosprawnymi i rozmawiałem ich rodzicami. I na przykład wolał bym żeby państwo pomagało finansowo chorym a nie praktycznie zdrowym ludziom którzy mogą ich do roboty. Dbają o tych co potrafią zadbać o siebie a matka niepełnosprawnego dziecka z którym jest non stop dostaję ile? Bo stawiam że 4000 nie dostaje (chociaż dawno się tematem nie interesowałem).

2

@Emhyr Co by nie mówić wstyd. To jest niby elita.... Prawdziwa elita to się w "grobach przewraca" jak "widzi" tych tłumoków.

1

@Tasde Niech że się leczą. Ja nie zakazuję tylko mnie zastawia dlaczego nie mogą iść zarobić a potem leczyć się za swoje. Tylko się mam dołożyć. Nie rozumiem dlaczego państwo ma pomagać komuś z budżetu jeśli ktoś może sam na siebie zarobić. W większości przypadków bezpłodność nie jest spowodowana tym że ktoś jest niepełnosprawny ruchowo. Lepiej by było gdyby państwo pomagało na przykład już urodzonym niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzicom a nie dokładało się do w 99% zdrowych ludzi którzy mogą sami o sobie zadbać.

Mówisz o emeryturach że nie będzie bo mało dzieci. OK. To niech zlikwidują socjale / inne pomoce daniny czy składki na wszystkich i sam sobie odłożę pieniądze bo się nie będę składał na wszystkich w koło.

6

@arasz1819 A jaki jest powód tego żeby państwo (czyli każdy) się miało do tego dokładać? Niech sobie zarobią w robocie kasę i za swoje robią co im pasuje. I nie chodzi mi tu akurat o in vitro tylko o wszystko. Jedyne osoby które powinny coś dostać "od państwa" to są osoby niepełnosprawne. Bo jak ktoś ma pecha i jest sparaliżowany no to do roboty ciężko iść. Każdy inny niech sam zarabia na co potrzebuje. Ewentualnie organizacje charytatywne istnieją albo zbiórka w necie opcji jest multum i ja Pan czy Pani nie musimy się dokładać na czyjeś leczenie albo na zasiłek dla nierobów.

1

@Culer9002 Stawiam że to fake bo nigdzie nic nie widzę chociaż minęło kilka godzin ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo.

4

Ciekawe czy to źródło jest jakieś "ogarnięte".

0

@Kessie Nie chcę Ci psuć humoru ale oryginał to to nie jest.
Więc czy było warto?


1

@qbuteq I praktyczne bez liczb.

0

@BorzyKrzys Jak przeczytałem "Europe’s most powerful person: Donald Tusk" to tak się zaśmiałem że prawie z krzesła spadłem.

2

@TheNekro94 Raczej nie bo bez sensu byłoby skomlenie "taśmowego" Rafała "po co CPK skoro jest lotnisko w Berlinie".

7

Jak to było "przeciętne spotkanie Lewandowskiego" to nie chcę wiedzieć jakie jest złe.

0

@MarcelNJ11 Raczej by trzeba zrobić wódkę z kieliszkiem herbaty jak się patrzy na Lewego.

0

Zastanawia mnie co się stanie jak przyjdzie ten Brazylijczyk w styczniu a Lewy się będzie dalej kopał po czole. Czy Lewy dalej będzie grał a tamten będzie przyspawany do ławki? Niestety mam obawy że tak....

3

@Romario87 Żółtą miał chyba. Może dlatego.

0

Jak ma być dobrze jak my gramy w 10 albo nawet w 9 (bo skrzydło też zwichnięte)?

1

Komentatorzy to tak bronią Lewego non stop że ciężko się słucha...

1

Brawo. Nie na siłę i gol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?