Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Szoboszlai wsadził ładną bramę ale w meczu Cracovii z Legią też ładny gol był.
1
Akurat patrze na Cracovia - Legia a tam widzę Roberto bramy ładuje haha.
0
@tomek8756 Czyli albo chłop ma pecha i non stop go to samo "łapie".
Albo sztab medyczny jest do zaorania bo go nie wyleczyli go końca i się ciągnie ta sama kontuzja. Druga sprawa że to też jego wina bo nie raz była informacja że mają wolne to on trenuje mimo że był chwilę po kontuzji. I oczywiście doceniam ambicję ale czasem lepiej spuścić z tonu bo efekt jest jak widzimy.
0
@Kinginiesta Mównicę w sejmie. #wolneMedia jak na zdjęciu.
0
@Ojciec5tkidzieci Problem jest taki że jak masz tvp to kasa komuś do kieszeni wpadnie. A za walkę o suwerenność wręcz przeciwnie haha.
0
Proponował bym pisorom zagranie á la platfusy bodaj z 2015. Tam nie wyszło bo Rysiu z koleżanką postanowili się "przelecieć". Ale pomysł dobry był.
https://ibb.co/G3FJ6CG
1
@Popitek12 Słoń też nie je żyrafa też nie ale co to ma do rzeczy? Taka natura tych zwierząt. W naturze lwa jest jeść mięso. I żaden lew nie wymysli żeby w imię ratowania planety czy z kaprysu zabronić innym jeść. Tylko człowiek ma durne pomysły a co gorsza garstka chcę swoje głupoty narzucać reszcie.
1
@Popitek12 "Dlaczego lwy nie przejdą na weganizm".
Bo to są zwierzęta inteligentne i wiedzą że np zebra jest po to żeby ją zjeść. I powiem więcej są na tyle świadome że nie jedzą ich tyle żeby je wytępić. W historii świata jest tylko jeden gatunek który doprowadził do zniknięcia innego.... człowiek (przynajmniej tak twierdzili w programie na History).
1
Obroncy Chelsea to są jednak prze .....
4
@negreanu Szybka wymiana świnek przy korytku.
0
@Kamiloza91 Nie wiem jakich było innych dwóch ale on był na 100%
3
Są na różnych portalach różne debilne informacje. No ale ten co wymyślił Krychowiaka w Barcelonie to powinien dostać jakąś specjalną nagrodę.
Naprawdę gdyby coś takiego doszło do skutku to byłby znak że cały dział zajmujący się obserwacją piłkarzy ibtransferami musi być zaorany. Ludzie ten chłop z Wyspami owczymi nie wiedział co się dzieje....
0
@NeroTFP1 Czyli za chwilę tusk zwieje do Brukseli?
2
@GeneralXavi Jak dla mnie jesli u osoby publicznej na wikipedii jest informacja o jej / jego orientacji to znaczy że taką osoba niewiele sobą prezentuje. Bo co to kogo obchodzi? To wygląda na zasadzie "nie ma co napisać to napiszemy z kim się lubi j.....".
0
@tadzik447 Why not both?
1
@TheNekro94 @GeneralXavi To jest kluczowe "gość ma kasy jak lodu". Ma ochotę to wydaje na co chcę może sobie wydawać na babki w internecie. Nie wiem czy to czyni go desperatem. Jeden wydaje na OF drugi na gry na steam trzeci na książki a czwarty na wódę. Co kto lubi i nikomu nic do tego jak wydaje swoje i nikomu nie robi krzywdy.
0
@Coutinho007 Fakt. Drugiego takiego nie pamiętam. W sumie był Dudek Liverpool to też były jakieś emocje. Ale w sumie to mi było obojętne czy wygra czy nie. Był Arsenal z nami gdzie my długo przegrywali ale w porównaniu do tego z mistrzostw świata aż takich emocji chyba nie miałem.
0
@tadzik447 Ale herbu nikt nie broni.
0
@blakkudium O której losowanie?
0
@RosjaninBut A do tego Zdradek minister od zagranicy i po nas haha.
5
@Kuba_1 No piękny po pieronie. Jak strzelili na 2:2 to myślałem że padne. No ale za to jak się skończyło to byłem szczęśliwy jak wtedy kiedy Iniesta strzelił z Chelsea.
0
@adi7adi8 A to nie jest czasem stary cytat?
0
@karci0 Tam w Leeds grał bez presji. Nikogo nie obchodziło co robi. A u nas chłop wie że praktycznie każde zagranie jest analizowane i psycha siadła.
2
@RafaPL "Śmieszek z Lewicy uważa, że każda krytyka Żydów to antysemityzm:" żydzi uważają tak samo.
1
@Ojciec5tkidzieci W ogóle w tych programach to powinni ich prądem razić jak gadają kiedy jest kolej kogoś innego.
11
Nie. Miał swój czas ( moim zdaniem za dużo) i go nie wykorzystał. Teraz w ataku nie grają jacyś mega piłkarze. I Lewy też się kopie po czole ale nigdy nie pomyślałem że brakuje Dembele. Brakuje Neymara Suareza i Messiego a nie tego dziada.
2
@Ojciec5tkidzieci Gdybym dostał taki kubek to bym go rozwalił na głowie tego kto go przyniósł.
1
"meczu z Gironą, gdzie nie wyglądaliśmy dobrze" Xavi mówił co innego. Coś mamy error w komunikacji haha.
0
Wniosek? Napastnicy out. Lewy niestety bliżej końca i to widać. Rapinha szkoda to w ogóle komentować. Torres próbuje ale też mu wychodzi mało kiedy. Felix w sumie nie jest nasz i ja bym go nie brał jesli AM będzie chciało powiedzmy 40 milionów.
1
@Dynak To jest kolejny transfer na zasadzie "ktoś sobie uwidział kogoś" chłop zagrał chwilę fajnie i już do Barcelony za wszelką cenę. A to powinno być na zasadzie dajemy 25 milionów max a jak nie to nara (bo miał chyba klauzulę 20 jak spadną).