5

@arasz1819 No to proszę źródło tych informacji chętnie popatrzę. Bo jak Braun na siebie złożył zawiadomienie to nie wszczęto śledztwa.

1

@arasz1819 Ktoś nie "wchodzi w ...." Żeleńskiego w każdym zdaniu i już jest pro rosyjski haha.

Ja nie wiem czy by byli lepsi ale wiem jacy są ci co są od 30 lat i dlatego chcę zmian. A nie ma innej partii która byłaby zgodna z moimi poglądami w większym stopniu. Jak się coś pojawi to możemy gadać puki co są jedyni. Argument że Bosak jest od Giertycha pomijam bo jest głupi. Każdy ma przeszłość Giertych kiedyś też był przeciw popis. Zresztą lepszy Giertych niż picie wódy z kiszczakiem jak tusk.

"To, ze ktoś jest mniej naiwny, nie znaczy, że jest fanatykiem PO czy PiS." Ok ale jaka jest alternatywa? Nie pis nie po to co? Psl czy sld a może rożowi? Ja sobie zawsze zadaję pytanie"co by zrobiła dana partia w danej sytuacji?" I wychodzi mi że w wielu przypadkach tylko konfa proponuję coś innego. Czy to lepsze? Nie wiem ale bym się chciał przekonać.

0

@arasz1819 Po pierwsze większość tych ludzi jest w sejmie 1-2 raz. I to był pierwszy projekt to się wyłożyli. To i tak nie weszło ale ok. Niech Ci będzie.

Za to dużo lepiej jest głosować na popis co WPROWADZAJĄ ustawy z błędami a potem non stop nowelizacja. I na zasadzie coś się dzieje to robimy. Przykład ustawa o bestiach jak miał bodaj trynkiewicz wyjść z paki. Czy ustawa hazardowa jak aferzysci z po (bodaj schetino i komorow chociaż tu moge się mylić) się z kimś ugadali.

Śmiejesz się z domu grilla 2 aut i wakacji bo o tym Sławek mówił. To jest dokładnie jak ci pseudo ekonomiści co go "wyjasnili" że trzeba by na to robić 27 lat. To zadaj sobie pytanie ile będziesz robił jak będzie jak jest. Bo ja bym np chciał żeby w tym kraju idąc do roboty w wieku lat 20 przed 50 mieć 2 dobre auta wlasny dom i żebym mógł bez spiny jechać na wakacje co roku (robiąc w normalnej robocie a nie jakiś nie wiadomo co).

3

@arasz1819 "Kiedy Sławek zacznie realizować obietnice?" Może wtedy kiedy społeczeństwo zacznie głosować inaczej niż przez ostatnie 30 lat i będzie mógł to robić? Tak tylko zgaduje.

0

@Encore @Katalończyk 99 Z artykułu: "Do brutalnego pobicia Jacka Krupnika doszło podczas spotkania wigilijnego w klubie w Piasecznie. Według "Przeglądu Sportowego", w zajściu miało uczestniczyć trzech Polaków i trzech Ukraińców.

Jak poinformował MKS Piaseczno, 58-letni mężczyzna doznał wówczas obrażeń m.in. mózgu, płuc i nerek. "Pragniemy poinformować, że wizyta pana Jacka Krupnika w miejscu zdarzenia nie miała związku z jego działalnością klubową" – zakomunikował klub".

0

@Rewolucja123 Nie wierzę w cuda. Ale wyobraźcie sobie co by pisali kibice realu. Przecież oni swoich obrażali za napisanie czegoś na Instagramie. Przecież to by było festiwal rasizmo haha.

0

@draxidox Moim zdaniem nie powinni blurowac. Od tego są dziennikarze żeby pokazać prawdę. A nie nie wygodne / nie podoba się ludziom to blur. Chociaż myślę że gdyby się zorientowali to by blur poszedł tu wyszła prawda przez przypadek.

0

@Barcasub Fakt faktem Rosji się nie lubi bo historia jest jaka jest. Ale gdyby się zastanowić to ciekawe kto zaatakował więcej krajów od II światowej. Ruscy czy Amerykanie.

Wracając do tematu Izraela nie lubię bo żydzi mają podejście że jak nie jest jak my chcemy to antysemityzm. Tego nie da się lubić. A poza tym są niewdzięczni. Polacy ich ratowali a oni wyczuli kasę i teraz robią z nas winnych holokaustu. A sami nie są lepsi wystarczy wspomnieć o statku St. Louis którego na prośbę żydowskiej organizacji z nowego Jorku nie wpuścili do Stanów.

1

@Popitek12 Ostatnio mam wenę na Warhammera. Więc stwierdzam że każdy jeden space marine z Warhammera 40k by go zabił bez problemu. Już nie mówiąc o bardziej specjalistycznych jednostkach jak szarzy rycerze czy terminatorzy.

1

@MESSIah16 Różnica między hamasem a izraelem jest taka że jedni to państwo związane różnymi konwencjami a drudzy to oficjalnie organizacja terrorystyczna.

0

@Lionel_Messi10 Tylko czy oni to zmieszczą w limitach. Bo z tego co jest w managerze (a podejrzewam że jest odwzorowanie rzeczywistości) to tam jest limit płacowy i różne rodzaje kontraktów. Np można mieć określoną liczbę gwiazd czy obcokrajowców.

1

@MarioVeB! "W ramach trzyletniej umowy do prezydenckich ośrodków ma trafić prawie 9 ton różnych ryb." Czy w trzy lata to jest jakoś dużo? Nie wiem na co to idzie dokładnie ale podejrzewam że nie tylko na obiady dla rodziny prezydenta.
"Artykuły objęte przedmiotem niniejszej umowy ramowej wykorzystywane będą w usługach gastronomicznych przeznaczonych m.in. do odsprzedaży w ramach działalności komercyjnej prowadzonej przez Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta w obiektach prowadzących usługi gastronomiczne” można rozumieć różnie.

1

Sergi był przy wielu sukcesach. Typowa zapchajdziura. Jednak nie jest to poziom na pierwszy Barcelony nawet teraz. Myślę że gdyby odszedł np 10 lat temu to by przepadł jak wielu innych co z Barcy odeszli. Marcos no cóż nie najlepiej mu u nas idzie. Prędzej bym go dawał wyżej bo na obronie sobie nie radził. Moim zdaniem obaj out.

0

@FanBarcy22 Teściowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała, że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny).
Przyjechał pierwszy zięć no to teściowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teściowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teściowej dla zięcia".
Przyjechał drugi zięć, teściowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teściowej dla zięcia"
Przyjechał trzeci zięć. Teściowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teściowa. Zięć rano wstaje a tam MERCEDES z napisem "dla kochanego zięcia TEŚĆ"

0

@ranger3120 A Krychowiak w Barcelonie?

1

Dobra ludzie i inni (może się kto identyfikuje inaczej) życzę Wam wesołych świąt. Żeby w Barcelonie przestali w końcu pi.... o DNA i wzięli się za grę bo ostatnio aż oczy od tego bolą (i to już przed Xavim). Żeby VR okazał się napastnikiem jakościowo niedużo słabszym od Luisa (bo nie stawiam że będzie tu drugi LS).

Żebyście mieli dużo kasy i kogoś na kogo warto ją wydawać. I byli zdrowi na ciele i umyśle.

5

@Lukikiki 40% to jak herbata.

0

Nie róbmy sobie jaj. No ale znając nas to pewnie na to pójdą bo my kogoś chcemy to za wszelką cenę. Przykład Raphinha czy Dembele.

0

@negreanu Dodatkowo jest freeroll satelita do turnieju 1 stycznia.

0

@Kondziubarca No tak ale muszę zadać jrdno pytanie:

https://ibb.co/n6RBhpP

1

@PatrykBarca W tym też.

0

@Gaz Ciekawe ile było z tego czerwonych kartek.

2

@tomcias10 Tak. Tak samo jak JKM Braun czy inny Wipler od lat w polityce i weszli dopiero razem. To jest środowisko które musi być zjednoczone bo jako jedyni proponują coś innego. Więc wszyscy są przeciwko nim.

0

@macio_944 A co było w GTA V?

0

@Comentateiro Problem jest taki że nasze orły zostały wybite. Teraz elita to jest co najwyżej orzeł sowieticus z Moskwy wystrugany przez kiszczaka z jaruzelem. Tu muszą młodzi dojść do władzy a nie ci sami co ponad 30 lat temu radośnie pili za "zdrowie pana generała".

0

@Gall Z jednej strony tak a z drugiej. To forum już dawno jest ogólne. Tu non stop jest gadanie o polityce. O innych sportach. Filmach czy grach. Każdy przekazuję swój punkt widzenia. I nic się z tym nie zrobi.

0

@Gall Różnica między tym co Ty pokazałeś a tym co było wyżej jest taka że tych 3 zj... nie powinno nawet w USA być a już na pewno nie na wolność bo są tam nielegalnie. A ksiądz zwyrodnialec równie dobrze mógł być nauczycielem politykiem czy innym inzynierem. Co nie zmienia faktu że każdy gwałciciel powinien być kastrowany i skazywany na 25+ lat. Bo wyrok 5 lat jest śmieszny potem śmieć wychodzi niebezpieczeństwo sprowadza na normalnych ludzi i nie raz była sytuacja że jeszcze ofiarę gnębi.

0

@takisobiektos Jednak USA to nie PL. Tam jak się czyta czasem to kary wydają się na ogół wyższe.

1

@takisobiektos Siedzieli 5 lat za ten gwałt i wyszli za dobę sprawowanie? Bo nie rozumiem. Powinni ich wykastrować a potem na 25 lat zamknąć.

2

@mekston W sapera grają na full screen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?