Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq No chyba że Xavi faktycznie się wk...... i teraz zacznie wymagać więcej i oni ruszą d....
1
@ObiwanKenobi Ciekawe. Po prawie 30 latach się zorientowała że chciał ją ktoś zgwałcić. I dziwnym trafem zawsze są to ludzie z kasą. Wiem że są różne przypadki ale w takiej sytuacji zawsze jestem podejrzliwy i zadaję sobie pytanie czy przypadkiem "kasa się nie skończyła"?
5
Mimo że nie oglądam naszej sekcji kosza czy naszych dziewczyn to nie chciał bym żeby stabilizować klub ich kosztem tym bardziej że dziewczyny wygrywają (koszykówka nie wiem). Klub w tarapaty wpędziło złe zarządzanie sekcją męską i tu powinno się szukać oszczędności ewentualnie.
0
@RosjaninBut Nie przepadali ale pić razem pili.
0
Na nowy rok bym życzył Xaviemu żeby faktycznie się za nich wziął. Żeby nie było świętych krów. Grasz słabo? Ława. Nie ważne czy to dotyczy bramkarza czy napastnika nie sprawdzasz się w tym co od ciebie chcę to siadasz.
Kiedy Xavi tu przychodził mówił że trzeba zmienić podejście do treningów i sztab medyczny (bo powroty są długie a potem kontuzję wracają) i zdaje się że nie zmieniło się ani to ani to. Więc życzę mu też żeby w końcu się coś ruszyło. W zeszłym sezonie my wygrali ligę i ok. Ale w tym coś ewidentnie nie działa. Pressing jest chaotyczny napastnik się zaciął. I coś trzeba z tym zrobić.
0
@TR3YWAY Żeby ten rekin miał zęby to by można pisać "groźne" bo na razie bardziej wygląda tak:
https://ibb.co/kDZSQfJ
https://ibb.co/889DHLz
0
@Kapitan hawk Czyli u mnie nie ma imprezy.
0
@Reviven Sprzedaż Raphy jak byłaby dobra kasa i bez Greenwooda.
0
@Kgorecki2500 Trochę sam siebie ora Miller bo gdyby nie on Ogórkowej nikt by nie znał. Wiadomo że za nią nie odpowiada ale ludzie on chciał ją na prezydenta tego kraju....
11
Piłeś? Nie pisz. Poziom dziennikarstwa stuka w dno od spodu.I jeszcze zdjęcie Leo z przekreślonym Messi....
1
@macio_944 @IronSanHybrid To masz
https://ibb.co/qMrhpqT
https://ibb.co/Ms8D6Yx
https://ibb.co/c87mWFj
0
@gumaz Pewnie pieniądze pomagają.
1
@SonBarcaGokuComeBack BRICS to chyba nie jest sojusz wojskowy więc dlaczego bardziej przyszłościowe niż NATO? Oni chcą usunąć $ z pozycji dominującej w handlu światowym. Nazwa jest od krajów które to zrobiły (Brazylia Rosja Indie Chiny i chyba Singapur).
1
@TR3YWAY Brzydka nie jest. Ale też nie jakaś olśniewająca. Normalna i tyle.
0
@barcelonaLM My tu pi.... ignorujemy polityków.
0
@4drian0 Czyny a nie słowa. Bo gadać może każdy. A potem jeden czy drugi się kopie po czole i dalej gra.
1
@Janas11224 To jeszcze nic. Ostatnio stoje przed sklepem i jakiś debil z samochodu rzucał.
1
Oby ostatnie w Barcelonie.
0
@MarioVeB! Wszystko zależy od tego jak by to działało. Ja nie wiem dokładnie jak oni to planują bo mnie to nie bardzo interesujące a jeszcze mniej dotyczy. Ale fifa i uefa mogłyby zdechnąć i bym nie płakał.
Jedyny kontakt z taką piłką mam jak oglądam to w tv. I czy będę oglądał lige mistrzów czy superlige nie będzie różnicy poza ewidetnym plusem na korzyść Superligi czyli brakiem meczów z dostarczycielami punktów.
1
@macio_944 17 lat i taki gruby? Masakra.
1
@hayek Dlatego o 4.1 za dużo.
20
@MarioVeB! Dziwne żeby marzyły o superlidze jak nie ma jeszcze superligi. Jak powstanie i będzie z 10-15 lat to pogadamy.
1
@Gaz Obejrzałem Ćwiąkałe i mam obawy że Xavi będzie go stawiał na skrzydle.
1
@macio_944 O Romek widzę wrócił z Italii. Ze zdrowiem już wszystko chyba dobrze bo ostatnio jakieś utraty przytomności były. No ale zdaje się że mandat posła wygrał i immunitet go uzdrowił.
0
"pod nadzorem służb medycznych Klubu" no to mam obawy....
1
@Ptasior Grafika poszła do przodu przez 15 lat masakrycznie. Tylko szkoda że gameplay coraz słabszy był. Do tego stopnia że gdzieś w 2017 skończyłem grać.
1
@ranger3120 Stawiam że to fake. Ale zdanie "czy jakoś ze strony prawnej mogę go zmusić chociażby do alimentów [...] Nie jesteśmy małżeństwem niestety i nie mamy dzieci " jest piękne haha.
0
@draxidox "Najlepszy piłkarz w historii piłki i tutaj nie ma żadnych dyskusji" dobrze czasem pożartować. Śmiech to zdrowie.
0
@draxidox Polski Wolverine.
0
Myślicie że Erik ten Hag "poleci" przed nowym rokiem?