0

@marcin62 I bardzo dobrze. Gra warta swojej ceny. Kupiłem ją na premiere i ostatnio drugi raz jak zapowiedzieli fizyczną edycję.

Wiadomo że gra nie jest pozbawiona wad. Np Minthara zdaję się trochę pobugowana. Ale to wszystko można naprawić (i w sumie stawiam że kto jak kto ale Larian zrobi jak ma być) Fajnie by było gdyby zrobili ze dwa dodatki.

Ale gra i tak jest 10/10. Dwa razy skończona ponad 300 godzin i na pewno będzie więcej za jakiś czas. Drugi raz w historii mojego grania po skończeniu gry pomyślałem "szkoda że się już skończyło" (ponad 200 godzin gry za pierwszym razem).

0

@Kgorecki2500 Wchodzę na tą stronę i widzę "Na stałe wprowadzimy finansowanie in vitro z budżetu państwa. Na finansowanie procedury in vitro przeznaczymy nie mniej niż 500mln zł. – tak by pary, które chcą mieć dzieci miały dostęp do najnowocześniejszych metod." czyli ściema albo chociaż mijanie się z prawdą. Bo nie jest to na stałe przyjdzie pis i to wywali. Bo to można usunąć od tak ustawą. Co innego gdyby to wpisali do konstytucji bo wtedy niby trudniej. A nic mi o tym nie wiadomo.

Klasyczny tusk. Podnosimy vat do przyszłego roku. Ale do którego to już nie powiedział i tak jest podniesiony chyba z 12 rok.

Edit: Chciałbym żeby ta strona nie wyparowała za te 97 dni. Kiedy w rubryce niezrealizowane trzeba będzie wpisać 60-70 ustaw (i to jak dobrze pójdzie bo stawiam że może być więcej).

0

@kondzix2115 Masakra. Same podobno dobre tytuły a ja widziałem chwilę Rdr2 jak grał brat a reszty wcale.

17

Zwykle reklamy mnie nie przekonują ale tym razem.... no cóż trzeba kupić.


1

@pacior95 Szczerze mówiąc też słabo to widzę z Xavim. Ale dwie rzeczy. Po pierwsze zawsze mam nadzieję że będzie lepiej bo jakość piłkarska chyba jest (chociaż tu też mam coraz więcej wątpliwości). A po drugie kto by tu nie przyszedł za Xaviego (nawet gdyby nas nie ograniczał budżet) to jak będą pieprzyć o DNA to uj z tego będzie bo piłka idzie a my dalej myślimy że w pomocy gra Xavi z Iniestą a w ataku MSN.

10

Delektujcie się bo to ostatni raz w tym roku.


0

@pacior95 Oriol w sumie ostatnio wyszedł tylko w meczu o pietruszkę. Z Lewym się zgodzę że powinien siąść. Ale mi chodziło o to że będę oglądał nie zależnie kto gra czy kto trenuje. D nie wybiorę bo zawszę liczę na zwycięstwo. Może Xavi wygra z Valencią. Może wygra następny. Może wygra następne 10 i wszyscy będą szczęśliwi. A może przegra i go wywalą za chwilę. Nie wiem ale "Ogladasz mecz z radością,że jest to prawdopodobnie ostatni mecz Xaviego w Barcelonie." Jest jakbym liczył na porażkę a tego nigdy nie zrobię. Liczyć na porażkę to mogę w kontekście Realu PSG czy Bayernu a nie Barcelony.

1

@ciema "Kiedy zacznie się wspólne naprawianie tego burdelu ja się pytam". Nie zacznie się bo burdel pasuje tym co są na samej górze. Udajemy że się nie zgadzamy. Dzielimy tym społeczeństwo. Społeczeństwo walczy ze sobą. My robimy swoje pasożytując na zasobach państwa. To jest plan komunistów na ktory się "opozycja" zgodziła i tak trwa od 30 lat od "upadku" komuny.

W demokracji najważniejsze jest żeby dać wyborcy taką alternatywę że nie zależnie kto wybory wygra będą one wygrane. Tu przy tym zestawie polityków nigdy nie będzie władzy która będzie się kierowała tylko i wyłącznie dobrem Polski. Tu jak się zmieni władza to wywala wszystko. Nie ma dyskusji czy coś jest dobre czy nie. Jak my proponujemy to jest dobre a jak oni to jest złe i tyle.

1

@pacior95 Wiadomo że C. Oglądam i liczę na zwycięstwo. Oglądam od ponad 25 lat i było raz dobrze raz źle. Z kibiców co oglądają tylko jak jest maszyna co miażdży każdego to jest uj. Przeżyłem wiele z tym Klubem. Ból jak były klęski w LM. Radość po Chelsea czy PSG. Finał z Arsenalem. Nie rozumiem dlaczego miałbym wybrać A B czy D.

1

@MesQueUnClub_87 Mimo to jest tu na forum wielu którym się wydaje że za nowego rządu będzie lepiej (zresztą tak samo było jak kończyła platforma 8 lat temu).

0

@konrad1661 @MesQueUnClub_87 @arasz1819 Poczekajcie 4 latka (max 8 chociaż wątpię) i będą "uciekać" inni a i odprawy wezmą takie same albo lepsze.

1

@tomek8756 Oczywiście że nie. Chyba że jesteś antysemitą.

0

@Herato Chyba z Nigerią wtedy grali. Bodaj ostatni grupowy u ruskich.

0

@wojtekfcb79 Myślałem że oni skończyli bo pzzecież Dusty Hill nie żyje.

0

Ktoś kiedyś powiedział " nie wierzę w niezdementowane informacje".

0

@hayek Niemożliwe żeby była starsza od Imperatora.

1

@Kgorecki2500 Też bym nie wziął udziału. Co on jest żyd żeby tam być?

0

@DonMatteo901 Muszę przyznać że zachowanie Brauna mi się nie podobało (mimo iż jestem za konfederacją). Ale słuchając takich wypowiedzi coraz bardziej mi się wydaję że Grzegorz dobrze zrobił.... nie jestem wierzący ale to nie znaczy że nie widzę że z jakiegoś powodu wszystkich trzeba szanować tylko nie katolików. We Francji bodaj 3 burmistrzów dostało karę za szopki bożonarodzeniowe (bo naruszyli świecki charakter państwa ) ale muzułmanie w tych swoich piżamach chodzić mogą.

Mi krzyż w sejmie nie jest potrzebny. Ale jak mają wywalić krzyż to razem z tym żydowskim świecznikiem.

Jeszcze jest taka sprawa że Polska historycznie na taką wiarę jaką ma i jak już to w parlamencie najbardziej uprawnione byłyby obrzędy właśnie głównej religii państwowej. Jakoś u muzułmanów nie ma wigilli czy chanuki i jakoś żyją.

1

@fart Taktyczny.

2

Dobra. Xavi out. Niestety trener odpowiada za przede wszystkim obrone o ustawienie. To że w ataku impotencja to nie do końca wina trenera (nawet Pep coś takiego powiedział). Ale ludzie przecież jest taki zjazd że nie da się na to patrzeć.

2

I tak gramy piach. Ale przynajmniej ruszył ładnie.

0

@BarcaToSensZycia No komentarz był właśnie jak zszedł i go pokazali na ławce.

0

Lewy nic dziś. Zresztą cała drużyna się nie popisuje.

0

Ile trzeba zapłacić żeby go ktoś zabrał? Pierwszy w historii transfer gdzie płaci sprzedający....

2

Niesamowite w końcu ruch napastnika.

0

Ja p..... to jest Barcelona... za takie zagranie to powinno się w papę dostac.

0

Oriol "błąd" Romeu......

0

Młody w nerwach. Teraz już będzie lepiej.

4

@Mario96w A czy Twoim zdaniem partie aferzystów złodziei i zdrajców jak PO SLD PSL czy PiS powinny rządzić w Polsce?

@Herato Oczywiście że nie. Ciekawe że ludzie się plują o żydów i gaśnice a afery (i to od lat) nikogo nie oburzają haha.

0

@Gaz Piękne czasy kiedy piłka wydawała się prosta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?