0

@Hosh Oficjalnie to rząd na razie jest Pinokia.

0

Po co zmieniać jak działa hahahaha?

0

@Rl9k1nG Szczerze mówiąc myślę że będzie poślizg i to wyjdzie gdzieś 2026. I wcale bym się nie zdziwił że do tego czasu będzie ps5 pro.

3

@marcin62 @macio_944 @Esteban_ Nie wiem kto będzie bohaterką GTA VI nawet nie oglądałem trailera bo ta gra to nie mój klimat. Ale w sumie ciekawy temat.

Mi nie przeszkadza granie kobietą byleby była fajna gra i bohaterka dobrze zrobiona. Zarówno fabularnie jak i nie ma co ukrywać żeby wiarę wyglądała bo bohaterka z 50 kilową nadwagą mnie by nie zainteresowała. Nie oszukujemy się na takie rzeczy też się zwraca uwagę. Na przykład z nowszych gier Aloy w HZD bardzo mi się fajnie grało.

Z drugiej strony gdyby był kreator postaci też by nie było źle. Każdy grał by kim chcę. I gdybym zagrał w GTA pewnie zrobił bym babkę bo zakładam że to nie będzie gra z jakimiś mega interakcjami z npc (pewnie będą romanse czy coś) ale tak zwane role play raczej będzie ograniczony bo to chyba nie tego typu gry więc nie robił bym "siebie". Tak jak to robiłem w Dragon Age czy Baldurze. Też zależy od "pochodzenia" bohatera bo np w Nioh 2 czy WU long zrobiłem kobietę ponieważ ciężko było zrobić dobrze wygladajacego Azjate haha.

PS: Kim by ona nie była to fenomenu Lary Croft i tak nie przebije hehe.

0

@Rl9k1nG 300 za FIFE? Nie róbmy sobie jaj. Za Baldura nowego chcą 250..... A "Baldur" (gra Larian) wychodzi raz na 7 - 8 lat.

0

@BorzyKrzys Kto umarł?

0

@LS Chodzi mi o to że jak dostanie dożywocie to jest bezkarny i to jest bez sensu.

PS: Nie mówię żeby 20 na raz zabić haha. Nie muszę zabić 20 ludzi. Niech zabije 1 strażnika a to i tak będzie za dużo bo ewidentnie było można tego uniknąć.

0

@LS No to przykładowa sytuacja. Dostaję dożywocie udaję się do więzienia i tam zabijam 20 współwięźniów. Co mi mogą więcej zrobić? Przecież taki człowiek jest praktycznie bezkarny. Przecież mnie nie zamkniesz w izolatce 24 na 24 bo to niemoralne.

1

@tristan87 No to powinni gościa powiesić i po sprawie. W tym przypadku nie ma mowy o pomyłce. Więc nie widzę powodu żeby przez przykładowo 60 lat społeczeństwo ho utrzymywało.

0

@karolup Coroczny odsłuch S&M.

0

@tomek8756 Bo tu nie było klęski tylko wygrane wybory. Pis ma największe poparcie jako partia startująca w wyborach. A na listach nie było opcji głosowania na konglomerat tuska różowych i Kotłowni z pięknym Władkiem. Dziękuję za uwagę haha.

0

Nie rozmawiamy o sędziach... Bo słuchają.

0

@Keson "Lewy nie drażni tak jak wcześniej, ale dziś to powinien z hat-trickiem kończyć mecz." To mi się nie dodaje wcale. Mnie dziś Lewandowski mega wkurzał. Zresztą jak 90% ataku.

0

5 vs 1 powinno tą kontrę oprawić w ramkę....

0

Pedri przyjęcie imienia Lewego.

0

Var bez prądu tam jest?

0

Prędkość 10 w skali z fify...... Wolniejszy niż Luis i to kilka razy.

0

Frankie boss. Dobrze że tam któryś nie faulował bo by było czerwień.

1

Brawo. W końcu wpadło.

0

Już 2 asysty zabrał... Nie mam sił na niego.

0

Tu powinno być z 3:1.

0

Ja pierdole..... Ledwo się zaczęło a tu już nic tylko kląć.

12

Ale za.....


1

@AFA90 Tylko 2? Będzie 85 minut o suchym oglądał?

0

@Pawel13sz Żarty żartami ale w przypadku awansu Polski to Francja może nie jechać na euro bo nie wyjdą z grupy i będzie wstyd.

12

@Emhyr Mam nadzieję że im powiedział coś w stylu "k.... [odgłos zrezygnowania] k.... weźcie się za granie bo od dłuższego czasu aż łeb boli jak się na was patrzy"

1

@jacobFCB Szczerze mówiąc to gdybym nie miał to teraz bym nie brał 4. Już np dlc do cyberpunka nie idzie na 4 podobno. Coraz więcej gier będzie tylko na nowej generacji. A nawet słyszałem plotki o ps5 pro to już w ogóle 4 padnie.

0

@MesQueUnClub96 Brzmi jak plan teraz jak każdy wie co ma robić to do roboty.

0

@ranger3120 "ale co ma większy wpływ na te zmiany klimatu?" Moim zdaniem te zmiany się dzieją samoczynnie. A człowiek ma niewiele w tym temacie do gadania. Dlatego uważam że cała polityka klimatyczna jest o d.... rozbić a już zmuszanie kogoś do czegoś albo to że państwa płacą za limity co2 to jest żart totalny.

10

@DonCarletto Zdaje się że już to było powiedziane ale Lewy dalej swoje. Bo mu się włączył Ronaldinho na starość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?