Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tom0VeB Przed wyborami przeciw. Po wyborach za.
0
@Emhyr Czyżby za chwilę zwolnienie?
2
@MesQueUnClub96 Bez sensu takie gadanie. Bo to jest nie do porównania. Np Wayne Gretzky miażdżył hokej jest w swojej dyscyplinie jak Messi czy Jordan. A gdzie wszystkie inne sporty. Pływanie czy biegi też mają wielkich przedstawicieli.
9
Co z tego że strzelał z karnych? Czy któryś karny był nieprawidłowy? Jeden z którym się można sprzeczać to był z Polską (nie trafiony). G/A w roku ma na poziomie jednym z lepszych z całej stawki. Boli ich Leo i dobrze jak ma boleć to niech boli. Niech sobie piszą "turniej 7 spotkań" kogo to interesuje? Niech Ronaldo wygra "turniej 7 spotkań" strzelając nawet z karnych 3 gole to wtedy może z Leo " siąść przy stoliku".
1
@Kgorecki2500 Ogólne to w Polsce powinien być ustrój prezydencki. Skoro się już bawimy w demokrację to powinien rządzić ten co ma największą legitymację do tego. A co by nie mówić sejm (u nas) jest jaki jest. Głosujemy na partię ale one nawet nie mają tyle głosu w sejmie ile mają poparcia. Po pierwsze nie powinno być progu wyborczego. Po drugie % w wyborach to powinno być % miejsc w sejmie (niech będzie zaokrąglone żeby nie było że ktoś ma pół posła).
Druga sprawa że tak jak teraz wszyscy wygrali wybory i się tworzą koalicję na które fakt faktem nikt nie głosował. Bo np wyborcy psl może się nie podobać część postulatów lewicy a nikt już się go o zdanie nie będzie pytał.
4
Zburzyć stadion.
Proponuję ten manewr powtórzyć na każdym obiekcie gdzie Vini przepraszam VINI (nie chciałem być rasistą) się pojawi. Co w niedalekiej przyszłości doprowadzi do tego że nic nie będzie więc rasizm też zniknie.
1
@Bernard777 Na chrome działa w miarę. Na początku filmu tylko trzeba czasem informacje zgasić.
0
@maroon No to teraz (raczej) mają rząd niech pokażą że jaja i cofną tą (i inne) durne ustawy. A nie tylko wsadzą swoich na stołki i heja.
0
Brawo pis.... Ale może platforma nie klepnie hahahahahaha
2
@Emhyr Nobla mu dajcie i będzie spokój.
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr Póki Putin nie wyjdzie i sam nie potwierdzi to nie ma co wierzyć w takie info.
1
@bari_94 Nie rozumiem co ten w czerwonym zrobił. On jest pojebany? Co to w ogóle za atak? Nie możliwe żeby go tak wybiło od tego że wjechał w tego drugiego.
5
R.I.P.
Szkoda chłopa. Świetna rola w serialu "Przyjaciele". W sumie młody gość.
2
RPA mistrzem świata w rugby.
0
@Osa123 Jest na strims.top
1
To jest jednak skutek wzmacniania w Gironie z całym szacunkiem. Chłop miał początek w miarę i chyba tyle.
0
Niech ten Brazylijczyk przyjdzie bo masakra.
2
Gol golem ale gdyby wcześniej zagwizdał ewidentną rękę nie byłoby tych rogów. Ale to już szczegół.
0
Nie ręka bo on ma rękę od dłoni.
0
@DonCarletto A jest jakieś źródło tej informacji czy ktoś sobie tak w internecie napisał?
2
@Ojciec5tkidzieci To się powinni cieszyć że jesień idzie. Bo liście same podpadają nie trzeba się będzie po drzewach wspinać.
2
@QQL5 Masz tam robić bo z siedzenia to jest nic.
0
@Emhyr No właśnie dokładnie ten. Bardzo fajnie wygląda.
0
@Emhyr Rhydon no tak a ten z błota?
0
@arasz1819 Nie. Ale jutro będzie.
0
@Emhyr Nie wiem jak on się nazywał ale chyba był w pierwszym sezonie tej bajki. Taki nosorożec na dwóch nogach. Szary albo fioletowy. Jeszcze był kamienny wąż i taki z błota. Ale nie pamiętam nazw. W sumie dobra bajka szło na polsacie ale chyba też tylko 2-3 sezony.
0
@Emhyr No nie wiem czy 10. Kiedyś się zastanawiałem kiedy to się tak porobiło. W latach 80-90 był Al Bundy i się dało śmiać ze wszystkiego. W 90-00 w Przyjaciołach się śmiali bo był transwestyta. A potem już gorzej.
0
@HypeR Chrome dalej działa bez reklam.
6
@Emhyr Nie można jeśli piszesz o murzynie. Chory świat ale cóż.