0

@PabloVEB Dlaczego nie zrobią wyborów miss Dziwaków? Dajcie normalnym dziewczyną żyć. To samo w sporcie olimpiada Dziwaków a nie babka trenuje całe życie a i tak jest bez szans bo chłop ma skrzywienie i stwierdza " a kurde nie mam szans w swojej kategorii. A to c... jestem kobietą" i tłamsi wszystkie z marszu. A jak ktoś to nazwie po imieniu to homofob. Jak się chłop podaję za babkę to ŻADNE badanie DNA nie wykaże że że nią jest. Nie ważne czy wycharata sobie klejnoty i czy się nażre 10 ton hormonów.

1

@BorzyKrzys Dziękuję za uwagę już wiem na kogo zagłosuje.

https://ibb.co/J2b57mT

0

@Medium To z jednej strony jest przerażające a z drugiej hmm cudowne. Pomyśleć co AI może zrobić w kilka minut. Jest to niebezpieczne bo niedługo AI zrobi film czy zdjęcia które będą nie do odróżnienia od prawdziwych.

Ale np dobrze by było gdyby AI szukało bugów w grach. Bo takie AI caly kod przeleci w kilka sekund. Albo w Total War AI uczące się grać też byłoby spoko. Kiedyś był taki eksperyment chyba ze StarCraftem. Pytanie do czego może to doprowadzić.

0

@FutbolFan Jak rozwalili WTC to do dziś pamiętam filmy jak Afgańczycy się cieszyli. Długo to nie potrwało.

4

Janusz Filipiak


0

@Patrykl145 Jest jakieś potwierdzenie czy tylko randomy na Twitterze? Bo nie widzę nic.

0

@Tom0VeB No nie wiem. My mamy system jaki mamy. I liczą się głosy ogólnie w kraju. A w ostatnich wyborach bodaj Korwin miał najwięcej głosów w całej partii. Nie wydaje mi się żeby II z jego okregu nawet się zbliżyła do jego wyniku mimo wszystko.

0

@Johnnie_Walker Zanberg czy jak on się tam nazywa też nie bardzo się chcę tłumaczyć w sprawie Biedronia jeśli chodzi o przemoc wobec zdaję się matki (czy tam babci nie śledzę tej patologii).

To że Korwina powinni odciąć całkowicie to jest fakt bo on jedzie po bandzie. Ale czy da się to teraz zrobić? Myślę że nie bo jest jedną z czwórki rozpoznawalnych osób w partii. Ale za jedną kadencję kto wie. Może gdyby mięli z 50 ludzi w sejmie i społeczeństwo kojarzyło by kogoś więcej to wtedy można myśleć co zrobić z Januszem.

Niestety ale Panie Zajączkowska i Bryłka czy Pan Sosnierz jeszcze nie są znani szerszej publice. Ludzie znają Brauna Korwina i Bosaka. Nawet Sławek mimo iż prezes nie wydaje mi się jakiś mega rozpoznawalny bo nie jest w sejmie. Tak jak mówię będzie w sejmie większa reprezentacja to może myśleć co dalej teraz jeszcze są ludzie co głosują na Korwina a nie na konfederację i wywalenie go mogło by przynieść więcej szkody niż pożytku zwłaszcza na tydzień przed wyborami. Już sobie wyobrażam te artykuły "kłopoty konfederacji" "rozpad konfederacji na tydzień przed wyborami" "konfederacja się sypie - czy przystąpi do wyborów?" Nie warto nic z nim robić teraz.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mi się wydaje że po prostu bardziej się chroni kobiety. I to jest zakodowane w podświadomości. Inaczej podchodzę do córki a inaczej do syna. Ostatnio oglądam Punishera i tam w drugim sezonie Frank obronił dziewczynę. Kiedy się zapytała dlaczego to zrobił to on powiedział coś mniej więcej " bo potrzebowałaś pomocy. Gdyby zaczepili jakiegoś kolesia dalej pił bym piwo. Ale zaatakowali Ciebie więc musiałem coś zrobić". O to właśnie chodzi statystycznie kobiety są bardziej "kruche" i bardziej się o nie dba (przynajmniej powinno).

Wiadomo że to jest ciężki temat no ale chyba każdy normalny 15-16 latek jak ma ładną nauczycielkę wyobraża sobie różne rzeczy że się tak wyrażę. I ojcowie to rozumieją bo sami tacy byli. Pewnie matka ma co do tego inne zdanie. Natomiast córka to jest księżniczka i każdy kto ją tknie jest do utylizacji. Ktoś kiedyś powiedział że jak masz syna to pilnujesz syna a jak masz córkę to pilnujesz wszystkich w koło i to jest prawda.

0

@borzowporzo Przecież jest jak byk napisane że w ramach "kamieni milowych". Wiadomo kto tego wymaga. A że te kamienie są jak betonowe buciki to już pis po czy reszta tej bandy nie mówi tylko brać bo kasa. A co w zamian? Nie interesujcie się.

1

@Medium I co z tego? Jak wszyscy sobie utną c... to znaczy że ja też mam tak zrobić? Sorry za drastyczne przedstawienie sprawy ale to że inni tak mają to żaden argument.

Skoro Unia narzuca to może czas się zastanowić nad wypisaniem z tego interesu (albo chociaż zacząć poważna debatę na temat czy to się jeszcze nam opłaca) bo handel można prowadzić nie będąc w UE. Na przykład Szwajcaria się do unii nie zapisała i chyba dobrze im idzie.

6

W sumie dlaczego nie? Przecież zamiast oszczędzić lub kupić coś co chcę mogę zapłacić nowy podatek (sorry DANINĘ). I tak mało płace proponuje daninę tlenową za każdy oddech złotóweczka.

1

@DonMatteo901 Przecież to jest wyborcza michnika on od 89 mówi wszystko tylko nie prawdę.

0

@Bobert_Kubicki Nic nie uruchomił. Patrz na datę marzec 2021.

1

@DLFCB Konfa i tak gorsza bo piwo piją i podobno psy jedzą.

15

@gumaz Psu ufam bardziej niż Donaldowi.

0

@Gaz Jak dobrze że go już w Barcelonie nie ma. Naprawdę to było wzmocnienie mimo iż transfer wychodzący.

0

@BorzyKrzys Skoro tak mówi to pewnie tak było. Kto jak nie on ma wiedzieć co tam wyj.....?

1

@PatrychoO W sumie racja. Zmieniłem. Bo jest jak mówisz.

2

@Comentateiro Ja bym uderzał po linii najmniejszego (nomen omen) oporu. Coś ze wzrostem Kaczyńskiego.

0

@Saviola88 Tam nie było spalonego?

1

@arasz1819 Pewnie w każdym środowisku jest podobna wartość. Na plebaniach w szkołach czy na youtubach w polityce też pewnie są i wszędzie idziej a do każdego powinno się strzelać nie ważne czy nosi sukienkę garnitur czy sutanne.

2

No i dobre. Kasa wpadła prawie 3 miliony z tego co mówili i spokój.

3

Czasem trzeba ale chyba nie w tym momencie.

0

Roberto to chyba po nas.

1

My tu gadu gadu a PSG dostaje baty w Anglii.

1

Brawo. Po to jest obrońca.

0

Pół ekipy z żółtą.

1

Ładnie wsadził. Dobrze że się nie podpalił.

0

Czy nikt na ławce nie powie żeby chociaż raz na 5 ataków walnąć z dystansu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?