0

@Coutinho007 ja najbardziej wierze w lidze. Nie mowie, ze to odrobimy ale jeśli miałbym wybrać trofeum w które najbardziej wierze to jest to la liga

0

Co to za trener BVB? Strasznie młody się wydaje i pierwszy raz go widzę

0

Który to pisał o tryplecie Juve i najlepszej defensywie na świecie?

0

Niezle juve haha

0

@kass18 najlepszy możliwy scenariusz

0

@killuminati2113 pseudo to ty jesteś. Lata mi to co piszesz. Nie wysilaj się więcej bo nie odpowiem

0

@Coutinho007 E tam przyjacielu trochę optymizmu :))

2

@VamosRakieta nic innego nam nie pozostało :P

1

@JimMorrisonFCB jest kontuzjowany. Klub nie podał jeszcze kiedy wraca

1

No i pięknie. Proszę o powtórkę w weekend

8

Ależ interwencja Oblaka. Ratuje Atleti przed golem na 2:1

0

@Rewolucja123 nie oszukujmy się nawet w kwiecie wieku to nie jest zawodnik, który zabezpieczy ci środek pola i ogarnie defenywe. Nigdy taki nie był

1

@Kamileq96 od paru meczów oglądam Atleti i gra bo ma co raz większa formę. Napisałem go bo uważam, ze będzie odgrywał co raz większa role w atleti. Tak myśle, co nie zmienia faktu, ze całe atleti gra bardzo defensywnie i tu ciężko wyróżnić jednego pomocnika

1

Chciałbym podkreślić jeszcze jeden aspekt. Zobaczcie, ze w każdej dosłownie każdej drużynie z topu jest piłkarz, który odpowiada za czarna robotę i jest typowo defensywny.
Real Madryt - Casemiro
Atletico Madryt - Kondogbia
Juventus - tam to większość defensywni
Man City - Rodri
Man United - McTominay
Liverpool - Fabinho
Tottenham - Ndombele, Hojberg
Chelsea - Jorginho
Bayern - Goretzka i kimmich nie oszukujmy się ale maja duze pojęcie o grze w defensywie
Psg - gueye czy paredes
Tymczasem powiedzcie mi czy mamy jakiegoś pomocnika, który będzie typowym defensywnym, który zabezpieczy środek? Nie

0

@Rewolucja123 No tu to przebiło Griezmanna 100 razy

1

0

@Rewolucja123 widziałeś te pudło Atleti teraz?

1

@Kamileq96 oj przebił

1

@Kamileq96 pusta bramka 3 metry i chłop strzela w trybuny

0

@Lub567 a jednak

1

Co ten Correa wyczynił. Pudło sezonu!

6

"Barcelona wygrała 2 pojedynki powietrzne, tyle samo ile Draxler, grający od 72 minuty".

0

@Kamiloza91 myśle, ze może być gorzej niż wczoraj

1

Typowe Atletico rykoszecik i gol

1

@Patrykl145 Hiszpanii nie było

0

Od zawsze kibicowałem Levante. Może takie 2 zwycięstwa z rzędu?

1

@zenoowity okej

1

@zenoowity i właśnie ja upatruje w tym największe szanse, ze Xavi będzie miał dobre oko i będzie wyłapywał te diamenciki ze szkółki patrząc, ze sam z niej wyszedł

0

@Yanek z sevilla na nic nie liczę. Widać, ze atleti co raz gorzej sobie radzi i trzeba to wykorzystać. Najgorzej, ze przed nami mecze z Sevilla w lidze, atleti i realem

2

Atleti przegrywa właśnie z Levante. Głupio to zabrzmi ale uważam, ze największe szanse mamy w lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?