KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 ja najbardziej wierze w lidze. Nie mowie, ze to odrobimy ale jeśli miałbym wybrać trofeum w które najbardziej wierze to jest to la liga
0
Co to za trener BVB? Strasznie młody się wydaje i pierwszy raz go widzę
0
Który to pisał o tryplecie Juve i najlepszej defensywie na świecie?
0
Niezle juve haha
0
@kass18 najlepszy możliwy scenariusz
0
@killuminati2113 pseudo to ty jesteś. Lata mi to co piszesz. Nie wysilaj się więcej bo nie odpowiem
0
@Coutinho007 E tam przyjacielu trochę optymizmu :))
2
@VamosRakieta nic innego nam nie pozostało :P
1
@JimMorrisonFCB jest kontuzjowany. Klub nie podał jeszcze kiedy wraca
1
No i pięknie. Proszę o powtórkę w weekend
8
Ależ interwencja Oblaka. Ratuje Atleti przed golem na 2:1
0
@Rewolucja123 nie oszukujmy się nawet w kwiecie wieku to nie jest zawodnik, który zabezpieczy ci środek pola i ogarnie defenywe. Nigdy taki nie był
1
@Kamileq96 od paru meczów oglądam Atleti i gra bo ma co raz większa formę. Napisałem go bo uważam, ze będzie odgrywał co raz większa role w atleti. Tak myśle, co nie zmienia faktu, ze całe atleti gra bardzo defensywnie i tu ciężko wyróżnić jednego pomocnika
1
Chciałbym podkreślić jeszcze jeden aspekt. Zobaczcie, ze w każdej dosłownie każdej drużynie z topu jest piłkarz, który odpowiada za czarna robotę i jest typowo defensywny.
Real Madryt - Casemiro
Atletico Madryt - Kondogbia
Juventus - tam to większość defensywni
Man City - Rodri
Man United - McTominay
Liverpool - Fabinho
Tottenham - Ndombele, Hojberg
Chelsea - Jorginho
Bayern - Goretzka i kimmich nie oszukujmy się ale maja duze pojęcie o grze w defensywie
Psg - gueye czy paredes
Tymczasem powiedzcie mi czy mamy jakiegoś pomocnika, który będzie typowym defensywnym, który zabezpieczy środek? Nie
0
@Rewolucja123 No tu to przebiło Griezmanna 100 razy
1
@Rewolucja123
0
@Rewolucja123 widziałeś te pudło Atleti teraz?
1
@Kamileq96 oj przebił
1
@Kamileq96 pusta bramka 3 metry i chłop strzela w trybuny
0
@Lub567 a jednak
1
Co ten Correa wyczynił. Pudło sezonu!
6
"Barcelona wygrała 2 pojedynki powietrzne, tyle samo ile Draxler, grający od 72 minuty".
0
@Kamiloza91 myśle, ze może być gorzej niż wczoraj
1
Typowe Atletico rykoszecik i gol
1
@Patrykl145 Hiszpanii nie było
0
Od zawsze kibicowałem Levante. Może takie 2 zwycięstwa z rzędu?
1
@zenoowity okej
1
@zenoowity i właśnie ja upatruje w tym największe szanse, ze Xavi będzie miał dobre oko i będzie wyłapywał te diamenciki ze szkółki patrząc, ze sam z niej wyszedł
0
@Yanek z sevilla na nic nie liczę. Widać, ze atleti co raz gorzej sobie radzi i trzeba to wykorzystać. Najgorzej, ze przed nami mecze z Sevilla w lidze, atleti i realem
2
Atleti przegrywa właśnie z Levante. Głupio to zabrzmi ale uważam, ze największe szanse mamy w lidze