0

@Tomek54321 ale na to kasy nie ma. Pep jednak postawił na szkółkę i wykreował przyszłe gwiazdy

7

@PatrykBarca uważam, ze Tuchel to tez znakomity trener i czy z poche czy z Niemcem wynik wczoraj byłby podobny

0

@VamosRakieta Griezmann tez miał dobra sytuacje na 1:0. Musimy się pogodzić, ze bez dobrej 9 jak np Halland nasze wykończenie będzie wolało o pomstę do nieba. Ale zobacz jak Paryż grał bez Neymara, który ma jeszcze większy wpływ na grę niż Mbappe. Przecież nie byloby czego zbierać z obecnej barcy

1

@VamosRakieta No nie ale ta bramka nic by nam nie dała. Nawet jeśli wygralibysmt ten mecz 2:0 to na rewanż wróciłby Neymar. Podwójna motywacja a przez tak krótki czas z barca dużo nie zmienisz. Wladowaliby 5 bramek i po lidze mistrzów

4

Nie No nie wierze w to. Tak chciałem zobaczyć Jandro

1

@Azi Koemanowi za wprowadzenie młodych i posiadając takie kontakty jak Laporta wziąłbym kogoś z dwójki Xavi, nagelsmann. Młodzi trenerzy z dużym potencjałem

1

@Gomess tak pozycja spd

3

@VamosRakieta myśle, ze wiedział, ze nie jest na spalonym. Po prostu nie siadła piłka na nodze i podał do navasa. Z dembele jest ten problem, ze nie wiadomo czy go oceniać czy nie. Po 3 latach praktycznie bez ciągłej gry to nie oczekujmy, ze chłopak bedzie mega gwiazda od razu. Z drugiej strony to barca i tu oczekuje się sufitu

3

@Azi podziękowałbym

0

@MiloszFCB1899 ja mam w galerii

0

@Bogan Naglemann lub Xavi

0

@messi564 Orellana już dawno powinien zadebiutować w Barcelonie

0

@szymonbarca10 to niezle porównanie

1

@heniek168 chłopie myślisz, ze Mbappe chce do nas przyjść? Tym bardziej po wczorajszym wieczorze kiedy widzi jak ten klub jest żałosny?

0

@Janiama jest jeszcze rewanż, zobaczymy jak sobie poradzi Araujo

0

@busquets5 co ty gadasz? Araujo poradziłby se w pojedynku szybkosciowym z Mbappe, Kounde, Upamecano, Varane myśle ze tez

1

@busquets5 żul z sevilli, Araujo

0

@busquets5 ty wiesz, ze za Hallanda i Kounde musielibyśmy zapłacić ze 150 mln?

0

@PatrykBarca No ja go nie krytykowałem. Uważam, ze to może świetny zawodnik a potrzebuje tylko zaufania i czasu. Widać, ze głowa nie pracowała a od kilku meczów się odblokowała

0

@Edoss nie ma kasy. Jakby była to postawiłbym na Hallanda,Gaye,Kounde i jakiegoś środkowego pomocnika ale takie marzenia możemy wstawić sobie w fife

0

@MrShakira przede wszystkim on nie bedzie chciał isc do takiego syfu. Raz, ze dużo trofeów nie wygra

0

@Edoss jedynym możliwym i wartym transferem za pieniądze jest gaya

0

@PatrykBarca czemu Trincão się nie nadaje?

0

@arasz1819 No to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby być następnym. Chodzi mi o postawienie na szkółkę jak Guardiola. Później to zaowocowało wielkimi sukcesami

0

@abram3k Pedri dał patelnie Griezmannowi

1

@LuisSalvano Busquets żadna ławka, rozstać się po sezonie. Alba to samo, Pique to samo. Musimy pożegnać się z wypalonymi zawodnikami, którzy nie maja już motywacji bo sięgnęli nawet po sekstet

0

@arasz1819 tak i wychodzi kolejny rok Busquets w pierwszym i Pique po 3 msc przerwie

1

@Goh dobra okres przejściowy słaba kadra, Real ma gorsza od nas, Juventus tez jest w okresie przejściowym, Athletic i Sevilla nie maja lepszej kadry od nas a przegraliśmy wszystkie ważne mecze jakie się dało

0

@Tomek54321 kasy na transfery nie ma, Busquetsem, Pique itp kolejny sezon nie mam zamiaru oglądać to zostało postawić mocno na szkółkę

0

@arasz1819 skoro mamy robić rewolucje to może i nie wypalać w pierwszym sezonie. Wychował się w la masii i wie jak to jest. Wprowadzałby młodzież ze szkółki przynamniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?