KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 ale na to kasy nie ma. Pep jednak postawił na szkółkę i wykreował przyszłe gwiazdy
7
@PatrykBarca uważam, ze Tuchel to tez znakomity trener i czy z poche czy z Niemcem wynik wczoraj byłby podobny
0
@VamosRakieta Griezmann tez miał dobra sytuacje na 1:0. Musimy się pogodzić, ze bez dobrej 9 jak np Halland nasze wykończenie będzie wolało o pomstę do nieba. Ale zobacz jak Paryż grał bez Neymara, który ma jeszcze większy wpływ na grę niż Mbappe. Przecież nie byloby czego zbierać z obecnej barcy
1
@VamosRakieta No nie ale ta bramka nic by nam nie dała. Nawet jeśli wygralibysmt ten mecz 2:0 to na rewanż wróciłby Neymar. Podwójna motywacja a przez tak krótki czas z barca dużo nie zmienisz. Wladowaliby 5 bramek i po lidze mistrzów
4
Nie No nie wierze w to. Tak chciałem zobaczyć Jandro
1
@Azi Koemanowi za wprowadzenie młodych i posiadając takie kontakty jak Laporta wziąłbym kogoś z dwójki Xavi, nagelsmann. Młodzi trenerzy z dużym potencjałem
1
@Gomess tak pozycja spd
3
@VamosRakieta myśle, ze wiedział, ze nie jest na spalonym. Po prostu nie siadła piłka na nodze i podał do navasa. Z dembele jest ten problem, ze nie wiadomo czy go oceniać czy nie. Po 3 latach praktycznie bez ciągłej gry to nie oczekujmy, ze chłopak bedzie mega gwiazda od razu. Z drugiej strony to barca i tu oczekuje się sufitu
3
@Azi podziękowałbym
0
@MiloszFCB1899 ja mam w galerii
0
@Bogan Naglemann lub Xavi
0
@messi564 Orellana już dawno powinien zadebiutować w Barcelonie
0
@szymonbarca10 to niezle porównanie
1
@heniek168 chłopie myślisz, ze Mbappe chce do nas przyjść? Tym bardziej po wczorajszym wieczorze kiedy widzi jak ten klub jest żałosny?
0
@Janiama jest jeszcze rewanż, zobaczymy jak sobie poradzi Araujo
0
@busquets5 co ty gadasz? Araujo poradziłby se w pojedynku szybkosciowym z Mbappe, Kounde, Upamecano, Varane myśle ze tez
1
@busquets5 żul z sevilli, Araujo
0
@busquets5 ty wiesz, ze za Hallanda i Kounde musielibyśmy zapłacić ze 150 mln?
0
@PatrykBarca No ja go nie krytykowałem. Uważam, ze to może świetny zawodnik a potrzebuje tylko zaufania i czasu. Widać, ze głowa nie pracowała a od kilku meczów się odblokowała
0
@Edoss nie ma kasy. Jakby była to postawiłbym na Hallanda,Gaye,Kounde i jakiegoś środkowego pomocnika ale takie marzenia możemy wstawić sobie w fife
0
@MrShakira przede wszystkim on nie bedzie chciał isc do takiego syfu. Raz, ze dużo trofeów nie wygra
0
@Edoss jedynym możliwym i wartym transferem za pieniądze jest gaya
0
@PatrykBarca czemu Trincão się nie nadaje?
0
@arasz1819 No to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby być następnym. Chodzi mi o postawienie na szkółkę jak Guardiola. Później to zaowocowało wielkimi sukcesami
0
@abram3k Pedri dał patelnie Griezmannowi
1
@LuisSalvano Busquets żadna ławka, rozstać się po sezonie. Alba to samo, Pique to samo. Musimy pożegnać się z wypalonymi zawodnikami, którzy nie maja już motywacji bo sięgnęli nawet po sekstet
0
@arasz1819 tak i wychodzi kolejny rok Busquets w pierwszym i Pique po 3 msc przerwie
1
@Goh dobra okres przejściowy słaba kadra, Real ma gorsza od nas, Juventus tez jest w okresie przejściowym, Athletic i Sevilla nie maja lepszej kadry od nas a przegraliśmy wszystkie ważne mecze jakie się dało
0
@Tomek54321 kasy na transfery nie ma, Busquetsem, Pique itp kolejny sezon nie mam zamiaru oglądać to zostało postawić mocno na szkółkę
0
@arasz1819 skoro mamy robić rewolucje to może i nie wypalać w pierwszym sezonie. Wychował się w la masii i wie jak to jest. Wprowadzałby młodzież ze szkółki przynamniej