4

@Kamiloza91 No i pewnie zobaczysz

1

@jeyx77x Ndidi,Orellana ze szkółki

0

@Azi zadyszkę ma

0

@BarcaInfo kogo byś widział na przyszłego trenera barcy?

0

@Patrykl145 biegną i cel się oddala

0

@Avatarr i Messi po sezonie zwolni kupę kasy

2

@Herato od 5 lat zdarza się nam słabszy sezon

5

@Kamiloza91 mam mieszane uczucia. Ale uważam, ze Laporta ma na to stanowisko kogoś innego

1

@Janiama ja uważam, ze oboje maja ogromny potencjał jednak bardziej gotowy do gry na najwyższym poziomie jest Araujo

0

@adi7adi8 nie wyobrażam sobie, żeby w przyszłym sezonie grał np busquets

4

@Janiama na żadnego z nich nie mamy niestety kasy

0

@Encore a to nie to coś breithwaita pod koniec?

0

@Mario96w w drugiej połowie nie w pierwszej

0

@adi7adi8 moim zdaniem stara gwardia odejdzie właśnie po tym sezonie

0

Co byście powiedzieli jakby do sztabu szkoleniowego Koemana dołączył Xavi?

1

@Mario96w tsitsi lecisz!

0

@Ratamahatta niestety kasy brak

1

@Japonk wpisz w neta to znajdziesz

0

Jazda z nadalem!!

0

@Mns21 dawno nikogo nie trenował, nie jestem co do niego przekonany

0

@Ingiel co do żadnego trenera nie ma pewności, w Xavim podoba mi się to jak rozumie futbol i myśle, ze będzie wielkim trenerem

2

@Kz1234 ten średni Lipsk zlałby nas w dwumeczu

0

@Mns21 xavi, Nagelsmann z takich realnych

0

@Kz1234 po prostu są poza ich zasięgiem. Czego nie rozumiesz? Liverpool aktualnie nie jest super drużyna ale w najważniejszym meczu sezonu dali radę i się nie zbłaźnili

0

@Kz1234 ale city jest poza zasięgiem każdej drużyny aktualnie XD. Z nami city by z dychę wpakowalo

0

@Kz1234 w grupie nie ma jeszcze takiej wagi spotkania i presji.

2

@Mns21 dlatego chce trenera, który w zależności od przebiegu sytuacji na boisku potrafi podejmować odpowiednie decyzje. Wczoraj Poche Gueye żółta kartka nie ryzykuje zmiana

36

Pique - „Jazda z Kur**mi!”

3

@Azi No tak. Dlatego chciałbym aby trenerem został ktoś kto nie boi się podejmować odważnych decyzji, zna się na piłce i potrafi podejmować dobre decyzje w zależności od przebiegu meczu. Chciałbym Xaviego po sezonie i ttyle

3

@Mns21 ja myslalem ze na środku zagra Mingueza ale Koeman się przestraszył. Na moribe nie liczyłem bo widziałem ze go nie wystawi. Robi te zmiany na 10 minut przed końcem meczu i myśli, ze to coś da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?