0

@Gaz ale co on ma sam zrobić jak cała drużyna nie funkcjonuje z lepszymi drużynami?

0

@Kamiloza91 oni maja tak dużo dobrych skrzydłowych, ze kolejny Mbappe za 150 mln jest im zbędny

0

@Gaz No i oprócz meczu z Psg gdzie każdy zagrał beznadziejnie to w każdym meczu był wiodąca postacią

0

@Gaz dlatego mowie, ocenie go jak wreszcie będziemy mieli 3 dobrych pomocników. Busquets do takich nie należy. Ciekawi mnie jak grałby De jong jakby Np miał Ndidiego za sobą

0

@Janiama a co do lewandowskiego jest jeszcze coś takiego jak ciąg na bramkę to co najlepiej dostrzegane jest w Hallandzie. Ten chłop co akcje myśli jak nakręcony na strzelenie gola.

5

@Janiama ja czekam na jego ocenę jak będzie miał typowo defensywnego pomocnika za sobą

1

@matirix20 Frenkie nie nadaje się na DMa. Ja czekam na jego weryfikacje jak wreszcie będziemy mieli defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia.

1

@Pilka_jest_okragla teraz czy to Real czy barca

0

@Kapitan_SW Real pieniędzmi go nie skusi, radzę poczytać pare artykułów w których jest wspomniane, ze Real również nie ma kasy

0

@Kapitan_SW united małe szanse na jakiekolwiek trofea, Liverpool ma atak zrobiony i wątpię, ze będzie chciało wyciągać Hallanda

0

@Kapitan_SW my za to mamy bardziej przyszłościowy skład niż real

1

@Kapitan_SW Juventus co roku jest faworytem? No chyba nie

2

@robsesh No dobra ale jak sprzedasz Np Coutinho za 50 mln i Griezmanna za 60 mln to nie wierze, ze 110 mln idzie na dług

2

@Kamileq96 możesz przytoczyć sytuacje gdzie psg śmiało się z Hallanda? Chodzi o ta jego cieszynke?

2

@Kamileq96 również uważam, ze w grę będą wchodziły właśnie te 3 kluby

0

Nie wiem dlaczego ludzie uważają, ze kasa ze sprzedaży zawodników idzie tylko na pokrycie długów. Wydaje mi się, ze pieniądze ze sprzedaży zawodników są gospodarowane na transfery, a pieniądze z innych źródeł pokrywają dług. Oczywiście nie znam się na tym i mogę się mylić.

3

@Kapitan_SW Juventus jest równie beznadziejny jak my aktualnie, Real to samo. W bayernie lewego nie posadzi, psg i liga farmerów patrząc na Ambicje Hallanda No nie. Z klubów premier league sensnym kierunkiem zostaje jedynie City

0

@konrad1661 bez przesady. Real tez ma problemy finansowe a kupienie przez nich jednego i drugiego jest niemożliwe

2

@barteq Pjanic = wybiegani wybierz jedno

0

@swiergol2 racja

5

@Mow_mi_Douglas marzenie to Halland i Gaya

3

– Dobrze było strzelić gole. Kocham Ligę Mistrzów i gdy zobaczyłem wczoraj Mbappé strzelającego hat-tricka, dostałem darmową motywację, więc mu dziękuję. Tak, to był miły wieczór.
– Rywalizuję z Mbappé? Nie, nie. Wczoraj widziałem Mbappé strzelającego ładne gole i dostałem od niego darmowe doładowanie [śmiech]. To było fajne.
– Fani Realu pragną mojego przyjścia? Zawsze jest miło, gdy ktoś cię chce [uśmiech] – odpowiedział 20-latek.
W nocnym Chiringuito dodatkowo wyróżniono słowa Norwega po przyjeździe do hotelu Borussii w Sewilli. Napastnik zapytany przez dziennikarkę programu czy lubi Hiszpanię, odpowiedział: „Kocham Hiszpanię”.
Mam nadzieje, ze nie przejdzie do Realu

1

Chciałbym, żeby Joan Laporta wydał jakiś większy wywiad. Bardzo chętnie usłyszę co ma do powiedzenia na temat sytuacji Barcy

6

Dawaj Hallanda Joan

8

@Avatarr wyjdźmy 10 obrońcami i brońmy żeby 2 cyfrówki w dwumeczu nie było

1

@abram3k 50 kg szczególnie

0

2

@Thomas99PL idź się spuszczać nad juventusem na ich stronkę. Tutaj tego nie potrzebujemy

20

@Cobra303 bo oczekiwania co do messiego są dużo większe. Jak nie przejdzie 10 zawodników i nie strzeli bramki to każdy go krytykuje

0

@taris bo tak zdecydował trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?