KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shroud nie jest potęga. Chodziło mi tylko o to, ze zwalanie tego na słaba kadrę to śmieszne tłumaczenie. Pochettino zaorał taktycznie naszego trenera i trzeba to wprost powiedzieć.
2
Widzieliście relacje Pjanica na instagramie? Chłop widzi, ze w barcy za dużo nie pogra to się streetwearem zajął
0
@Lub567 a gdzie napisałem, ze zmieni WSZYSTKO?
0
@zenoowity i w każdym komentarzu wypomnisz mi jeszcze, ze poleciałem z ta kadra tak?
2
@zenoowity mocno wierze w xaviego i mam do tego prawo. Jedni mogą się śmiać inni na niego czekać. On mogę się założyć, ze bardzo mocno korzystałby z la masi. Widać, ze ma pojęcie o pilce
0
@zenoowity może i poleciałem z tymi kadrami ale faktem jest, ze wciąż mamy wielkie nazwiska w kadrze i tłumaczenie się ciagle tylko i wyłącznie tym jest słabe
3
Dawać mnie już tego Laporte
0
@zenoowity skąd niby wieści, ze nie był zadowolony z reakcji Neymara?
0
@SamuraJack bez Jandro, duze oslabienie
0
@Kapsel12 Pedri,Fati lub Bryan Gil
0
Komentarz usunięty
2
Nie No to nie może być prawda
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 pod każdym wzgledem
0
@Mns21 szczerze mówiąc czy Nagelsmann czy Xavi jest bardzo dobrym wyborem. Obojętne mi który z nich przejmie barce. Z jednego i drugiego będę zadowolony
0
@BarcaInfo dosyć dobre źródło. Jestem pewien, ze od przyszłego sezonu Xavi nas poprowadzi
6
@norbercik2006visca o kurna nie No hit. Najlepszy komentarz na rambli jaki zobaczyłem. SPRZEDAŻ PEDRIEGO
0
@DaPi Pjanic czy Breithwait maja go aż za dużo. Może pożyczyliby trochę Nigeryjczykowi
1
@GeneralXavi ja wiem. Również oglądam często leicester i wiem, ze Ndidi to topka defensywnych pomocników w Pl. Ciekawi mnie po prostu jak go wyceniają
0
@Kamiloza91 dynamicznego skrzydłowego już masz :P
0
Ciekawe ile za Ndidiego zażyczył by sobie Leicester
0
@BarcaInfo A mógłby strzelać dla nas gdyby nie te wścibskie dzieciaki... yyy to znaczy Bartomeu
0
@Khajio jakbyś obejrzał jak grają drużyny Juliana to byś wiedział jak dobry to trener
0
@Khajio stoi to ci...
0
@jeyx77x nie. Jest defensywnym pomocnikiem i kapitanem w barcy b. Ma świetne rozegranie piłki i jest jednym z najlepszych zawodników w naszej drugiej drużynie
2
@Patrykl145 wprowadził Hoffenheim na szczyt możliwości tego klubu, to samo teraz robi z Lipskiem
13
To doskonale pokazuje, ze Pedri po prostu oblał wczoraj egzamin
0
@Koni8M sam wczoraj w pewnym sensie zasygnalizował, ze chciałby objąć barce po wyborach
6
@Gaz tak właśnie
2
@VamosRakieta a może wymiana Rakitic => Busi