La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

13

To co, zaczynamy napalać się na La Ligę?
;D

2

@VamosRakieta nic innego nam nie pozostało :P

konto usunięte

2

@VamosRakieta nie inaczej, tera już na izingu, 9 pkt pff :D

1

@VamosRakieta oczywiście , jeszcze tylko Suarez niedługo potknie się o własne nogi przy akcji na wage punktów i jazda xD

0

@VamosRakieta Nie no, bądźmy realistami ;] my już skończyliśmy wczoraj sezon.

0

@Coutinho007 E tam przyjacielu trochę optymizmu :))

0

@KacperVEB Nie mamy szans na odrobienie z PSG strat w CL, z Sevillą pewnie odpadniemy a Atletico nie dogonimy. Będę optymistyczny jak w końcu Busquets odejdzie po sezonie i ktoś walnie tu pięścią w stół i zobaczymy drużyne, która gra to co powinna i nie bedzie co roku takiego odpadania jakie jest.

0

@Coutinho007 ja najbardziej wierze w lidze. Nie mowie, ze to odrobimy ale jeśli miałbym wybrać trofeum w które najbardziej wierze to jest to la liga

0

@KacperVEB Nikt takiej straty nie odrobił do lidera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?