1

@LAMC_10 może oszukuję Was wszystkich???

1

@esem91 bo ksiądz ma sutannę, a ministrant nie xd

1

@LAMC_10 skąd pewność, że dziewczyna??? ^^

1

@LAMC_10 co ja???

1

@esem91 to komża, nie sutanna xd

7

O Ty Jasiu XDDDD

1

@Criss18Barca żaba został 20 pkt rekompensaty xd

1

@Criss18Barca moi nie zasługują patrzeć na tak zacne rzeczy xd

1

@esem91 o chłopie, jak Tobie Paweł pobudza wyobraźnię, to zaczynam się martwić :p

1

@PaPo jazda na górę, a nie na La Ramblę między skokami wchodzisz i się rozpraszasz (:

2

Paweł 133,5 metra, wysokie noty!!!! :D

@Criss18Barca mówiłam, jak zwykle mam rację :P

0

@Arden prędzej wymyślą coś głupiego i niesprawiedliwego, jak to w skokach…

2

@Kgorecki2500 ja dzisiaj poszalałam i zjadłam zapieksę na śniadanie xd

4

@barcowy1899 od teraz, bo tak.
@kulek22 nie ma już drużynowego na igrzyskach.

1

@Arden Nie zmierzysz tego tak co do centymetra, szczególnie gdy są w ruchu. Jedynie bardzo precyzyjna technologia mogłaby dać radę.

4

@Arden bo nie ma VARu

1

@gumaz ważne, że @Safinetka się podoba…

1

@Roobo tak, tak będzie

2

@gumaz no widział, a czy pamięta, to nie wiem.
@Gary tylko co mu po tym, jak ja mam prywatne i nie przyjmuje randomów. Nawet powiem Ci więcej, coś tu kiedyś udostępniłeś i mam Cię w proponowanych xd

2

@gumaz nic specjalnego. Po prostu dałam Linka do insta i nie wiedziałam, że trzeba tam usnąć jakiś ciąg znaków, żeby nie pokazało, kto udostępnia.

2

@gumaz moje raz wyciekły, ale @ViscaelBarca2007 mnie w porę poinformował…

0

@Pawlik321 czas pokaże

1

@LAMC_10 przyczajony tygrys

1

Kacpi skromne 125,5 m

1

@Criss18Barca przecież to dopiero rozgrzewka, spokojnie

2

Paweł Wąsek w serii próbnej 130 metrów!
Ładnie.

1

@MessiForeverTheBest kryzys wiary, a raczej praktykowania miałam w gimnazjum, bo miałam wtedy religię z księdzem z parafii i był to człowiek niezrównoważony, ale na szczęście szybko sam zrezygnował z bycia katechetą, a potem poprosił o zmianę parafii, bo uznał, że tu sami źli ludzie żyją. Natomiast samej wiary jako takiej jeszcze nie miałam.

0

@draxidox wim, ale nie powim xd

3

@Laminedependencia wszystkie

0

@LAMC_10 a jeszcze zobaczę…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?