July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 może oszukuję Was wszystkich???
1
@esem91 bo ksiądz ma sutannę, a ministrant nie xd
1
@LAMC_10 skąd pewność, że dziewczyna??? ^^
1
@LAMC_10 co ja???
1
@esem91 to komża, nie sutanna xd
7
O Ty Jasiu XDDDD
1
@Criss18Barca żaba został 20 pkt rekompensaty xd
1
@Criss18Barca moi nie zasługują patrzeć na tak zacne rzeczy xd
1
@esem91 o chłopie, jak Tobie Paweł pobudza wyobraźnię, to zaczynam się martwić :p
1
@PaPo jazda na górę, a nie na La Ramblę między skokami wchodzisz i się rozpraszasz (:
2
Paweł 133,5 metra, wysokie noty!!!! :D
@Criss18Barca mówiłam, jak zwykle mam rację :P
0
@Arden prędzej wymyślą coś głupiego i niesprawiedliwego, jak to w skokach…
2
@Kgorecki2500 ja dzisiaj poszalałam i zjadłam zapieksę na śniadanie xd
4
@barcowy1899 od teraz, bo tak.
@kulek22 nie ma już drużynowego na igrzyskach.
1
@Arden Nie zmierzysz tego tak co do centymetra, szczególnie gdy są w ruchu. Jedynie bardzo precyzyjna technologia mogłaby dać radę.
4
@Arden bo nie ma VARu
1
@gumaz ważne, że @Safinetka się podoba…
1
@Roobo tak, tak będzie
2
@gumaz no widział, a czy pamięta, to nie wiem.
@Gary tylko co mu po tym, jak ja mam prywatne i nie przyjmuje randomów. Nawet powiem Ci więcej, coś tu kiedyś udostępniłeś i mam Cię w proponowanych xd
2
@gumaz nic specjalnego. Po prostu dałam Linka do insta i nie wiedziałam, że trzeba tam usnąć jakiś ciąg znaków, żeby nie pokazało, kto udostępnia.
2
@gumaz moje raz wyciekły, ale @ViscaelBarca2007 mnie w porę poinformował…
0
@Pawlik321 czas pokaże
1
@LAMC_10 przyczajony tygrys
1
Kacpi skromne 125,5 m
1
@Criss18Barca przecież to dopiero rozgrzewka, spokojnie
2
Paweł Wąsek w serii próbnej 130 metrów!
Ładnie.
1
@MessiForeverTheBest kryzys wiary, a raczej praktykowania miałam w gimnazjum, bo miałam wtedy religię z księdzem z parafii i był to człowiek niezrównoważony, ale na szczęście szybko sam zrezygnował z bycia katechetą, a potem poprosił o zmianę parafii, bo uznał, że tu sami źli ludzie żyją. Natomiast samej wiary jako takiej jeszcze nie miałam.
0
@draxidox wim, ale nie powim xd
3
@Laminedependencia wszystkie
0
@LAMC_10 a jeszcze zobaczę…