4

@Bilon87 aż przypomniał się Bronisław Komorowski mówiący, że samolot może spaść…

2

@ElPonczato @Faro i mamy kolejnego delikwenta rzucającego podtekstami xd

0

@ElPonczato fujka

3

@DragonxNF Patryk Pietrek na Eurowizję!!!

A tak w ogóle dla mnie scena mistrzowska, to jest gdy zobaczył pana Kao po raz pierwszy: nie ma cię, nie ma cię! A zgiń przepadnij! Bożusiu, nie będę pił.

8

@esem91 no nie każde na każdym pachną dobrze. Każdy ma jakiś swój zapach, którego nie czuje i albo perfumy z nim współgrają, albo nie.

7

@michaleu to na LR powinien być gruby melanż XD

1

@severius herbata jak czarna to 1,5 łyżeczki, kawa albo inne herbatki typu zielona czy owocowa - Nie.
Ale czarną piję rzadko.

1

@Kozinho. Z Tobą to jak z babą albo małym dzieckiem xd

2

@Faro nie, ale jak spotkam, to mogę zagadać. Powiem, że dla kolegi pytam.

1

@Kozinho. I gdzie tu masz obrazę? To tylko stwierdzenie faktów xD
Przecież lubię Cię takiego, jakim jesteś…

3

@Sysia11 wygląda jak taka alkoholiczka u mnie pod osiedlowym xd

7

@Kgorecki2500 wygląda jak Adolf

1

@Kozinho. Gdzie ja Cię obraziłam????

1

@michaleu prawdziwy piłkarz woli dziewczyny niezależnie od płci xd

3

@MessiForeverTheBest to samo chciałam napisać xd

1

@LeszekFCB No pewa xD
A tak serio, to chyba najlepiej, żebyś użył takich, które najlepiej współpracują z Twoją skórą, żeby nie śmierdziały.

1

@esem91 miałam 7 lat i spory polityczne zupełnie mnie nie interesowały :D

0

@michaleu bo tam prawie wszystkie wolą kobiety, no ale już jest głos, że Aitana jednak woli facetów.

16

@LeszekFCB idź spocony, niech czuje Ciebie, nie perfumy xd

3

@Jakchcesz przynajmniej ona jedna w tej drużynie…

1

@Jakchcesz szczególnie, że one chyba wolą dziewczyny xd

0

@Faro w sumie, prawidłowa reakcja…

1

@Faro najlepiej takie po całym dniu w jednych butach xd

0

@Faro @LAMC_10 Ci powie :P

1

@blakkudium sam @Kessie nie jest taki upierdliwy jak wy, jego klakierzy xd

2

@Faro akurat Oski nigdy nie chciał oglądać moich stópek xd

1

@Faro patrząc na fantazje niektórych…

2

@Faro Was to ja się boję

0

@Faro nie zniżę się do takiego poziomu…

4

@tomek8756 real można obrażać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?