July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bilon87 aż przypomniał się Bronisław Komorowski mówiący, że samolot może spaść…
2
@ElPonczato @Faro i mamy kolejnego delikwenta rzucającego podtekstami xd
0
@ElPonczato fujka
3
@DragonxNF Patryk Pietrek na Eurowizję!!!
A tak w ogóle dla mnie scena mistrzowska, to jest gdy zobaczył pana Kao po raz pierwszy: nie ma cię, nie ma cię! A zgiń przepadnij! Bożusiu, nie będę pił.
8
@esem91 no nie każde na każdym pachną dobrze. Każdy ma jakiś swój zapach, którego nie czuje i albo perfumy z nim współgrają, albo nie.
7
@michaleu to na LR powinien być gruby melanż XD
1
@severius herbata jak czarna to 1,5 łyżeczki, kawa albo inne herbatki typu zielona czy owocowa - Nie.
Ale czarną piję rzadko.
1
@Kozinho. Z Tobą to jak z babą albo małym dzieckiem xd
2
@Faro nie, ale jak spotkam, to mogę zagadać. Powiem, że dla kolegi pytam.
1
@Kozinho. I gdzie tu masz obrazę? To tylko stwierdzenie faktów xD
Przecież lubię Cię takiego, jakim jesteś…
3
@Sysia11 wygląda jak taka alkoholiczka u mnie pod osiedlowym xd
7
@Kgorecki2500 wygląda jak Adolf
1
@Kozinho. Gdzie ja Cię obraziłam????
1
@michaleu prawdziwy piłkarz woli dziewczyny niezależnie od płci xd
3
@MessiForeverTheBest to samo chciałam napisać xd
1
@LeszekFCB No pewa xD
A tak serio, to chyba najlepiej, żebyś użył takich, które najlepiej współpracują z Twoją skórą, żeby nie śmierdziały.
1
@esem91 miałam 7 lat i spory polityczne zupełnie mnie nie interesowały :D
0
@michaleu bo tam prawie wszystkie wolą kobiety, no ale już jest głos, że Aitana jednak woli facetów.
16
@LeszekFCB idź spocony, niech czuje Ciebie, nie perfumy xd
3
@Jakchcesz przynajmniej ona jedna w tej drużynie…
1
@Jakchcesz szczególnie, że one chyba wolą dziewczyny xd
0
@Faro w sumie, prawidłowa reakcja…
1
@Faro najlepiej takie po całym dniu w jednych butach xd
0
@Faro @LAMC_10 Ci powie :P
1
@blakkudium sam @Kessie nie jest taki upierdliwy jak wy, jego klakierzy xd
2
@Faro akurat Oski nigdy nie chciał oglądać moich stópek xd
1
@Faro patrząc na fantazje niektórych…
2
@Faro Was to ja się boję
0
@Faro nie zniżę się do takiego poziomu…
4
@tomek8756 real można obrażać xd