July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LAMC_10 mnie dziwi, że znając prognozy nie zaczęli np. 30 minut wcześniej…
6
@lucca87 to nie jest żadna 5 seria. Serie były 3. Dlatego została anulowana cała trzecia, a nie jej połowa.
1
@michal26 bardziej chodzi mi o śmiałość w zrobieniu pierwszego kroku, np. Zaproszenia na głupią kawę czy spacer (tak, wiem, podobno teraz się tak nie robi, bo to bida itp), ale idioci naciskają na to, by się szybko spotkać itp. Uważają, że całe życie dla nich poprzestawiasz, a normalni (tudzież normalniejsi) jednak trochę kalkulują, nie chcą spłoszyć, może też nie chcą się rozczarować odrzuceniem.
2
@michal26 ale ja już zauważyłam też w swoim doświadczeniu życiowym jakże dużym haha
Facet poukładany nie jest tak śmiały, jak idiota.
1
@michal26 no kurde, my to się rozumiemy 100% w tym temacie :D
7
@michal26 no właśnie, fajni faceci mają teraz zero śmiałości do kobiet, bo laski są zepsute jak nie wiem. Śmiałość mają zaburzeni, idioci i narcyzi, którzy nie wiem, co próbują udowodnić.
13
@lucca87 wałek to by był, gdyby dokończyli trzecią serię. Wiadomo, że nie jest idealnie, jeśli urywają regulaminową część konkursu, ale rezultaty, które finalnie weszły do not końcowych były osiągnięte w miarę podobnych warunkach. Gdyby puścić wszystkich w ostatniej grupie, to byłby skandal, bo warunki zmieniły się diametralnie.
0
@michal26 dzięki, że mi współczujesz :’)
6
@LeszekFCB tak, aczkolwiek to wszystko do kupy razem wzięte sprawia, że ludzie nie widzą człowieka, tylko wydmuszkę służącą do zaspokajania potrzeb fizjologicznych czy społecznych (np. Pokazywania się z kimś 10/10). Obecne relacje często trudno nazwać prawdziwymi, wartościowymi związkami.
No i mnie najbardziej denerwuje w zamyśle tego, że poznajesz ludzi pod kryterium wejścia w związek. Może jestem nadmierną romantyczką, ale ja czekam, aż mnie coś zaskoczy, nie widzę siebie na rynku tinderów czy tym podobnych.
13
@RosjaninBut bardzo dobrze, że spada liczba użytkowników. Portale randkowe otumaniają.
0
@ikar34 w niedzielę
1
@LAMC_10 https://sport.tvp.pl/91629583/kacper-tomasiak-zarobil-fortune-na-zio-2026-prawie-2-miliony-zlotych-nagrod/amp
2
@LAMC_10 tys. *
@Popitek12 Kacper w tydzień zarobił około 2 milionów zł - jak oceniasz?
1
@Criss18Barca i pan Rafał ;)
1
@Criss18Barca nie posądzałam Cię o taką gejozę… :/
1
@Popitek12 @jowita lubi to
1
@gumaz @Criss18Barca będzie całować
2
@Stinger_ z wyrazami szacunku,
Itd.
2
@Criss18Barca bo to są chamy nieskrobane haha
2
@Criss18Barca odczucia po wczorajszym wieczorze mocno ambiwalentne… ale przynajmniej w skokach naszych nie przekręcili :D
1
@LAMC_10 trzy urocze bałwanki ♥️
1
@LAMC_10 „ja żem się pierwszy dowiedział”
1
@LAMC_10 Ciebie może mało, mnie nadal bardzo…
1
@LAMC_10 ale tam już nie dają darmowego sprzętu
1
@LAMC_10 i co się wydarzyło tego samego dnia w Gironie między 21 a 23 xD
1
@LAMC_10 w hotelu w Val di Fiemme
0
@Arden czyli jednak Liga Negreiry. Po prostu, słaby ten Negreira…
0
@LAMC_10 przecież skoczkowie nie mieszkają w wiosce olimpijskiej xdd
0
@Encore Oski? Ten erosoman??? Haha
2
@KamQiX ja myślę, że jedno nakręca drugie. Naszym psycha siada, bo są rypani, a sędziowie ich rypią, bo widzą, że są w dołku. I tak to się kręci.