1

@clyde wiadomo, bo jak jakaś grupka w internetach tak robi, to już każda taka XD

5

@MessiForeverTheBest @clyde i nakręcanie się facetów, że jak laska chce założyć rodzinę, to tylko po to, by się zaraz rozwieść i wyciągnąć alimenty…

1

@tomek8756 wypraszam sobie, jeszcze aż taka ślepa nie jestem, żeby sama nie zauważyć XD

1

@LAMC_10 nic nie powiem, dopóki to nie wypali 100%

6

@APTAPT Obstawiałam dokładnie 0 medali, także 4 to nie taki zły wynik.

1

@gumaz @LAMC_10 ale chłopaki, serio nic złego się nie dzieje! Po prostu zajęłam się trochę innymi rzeczami teraz.

4

@kundee tak właśnie mam.

3

@MichuZ44 są Kanary i kanary. Jak ktoś sprawdza bilet i przynajmniej nie jest niemiły, to nic do niego nie mam - na tym polega ta praca. Natomiast zdarzyło mi się kilku niemiłych kanarów w Kolejach Mazowieckich, którzy przywalali się do ważnej legitymacji studenckiej, bo za trudno było sprawdzić datę na naklejce, więc ich nie pozdrawiam.
A i wspominam jednego kozaka, który wyeksmitował całą rodzinkę cyganów, którzy jechali na gapę. Dozgonny szacun dla tamtego pana.

0

@clyde dzisiaj tradycyjnie: schaboszczak

1

@LAMC_10 Domenowi odwaliła sodówa, zero szacunku xdddd

0

@Popitek12 ja bym wybrała @FcPortoFan1999

3

@Safrani nie zrobi screena za drina haha

1

@Safrani to fajna dziewczyna…

5

@agaFCB z mojej perspektywy, chyba tylko po to, by zostać zablokowanym…

1

@DariaFCB albo problem endokrynologiczny ;)

1

@agaFCB mam wrażenie, że cała la bamba bardziej się nakręca niż ja xd

1

@gumaz ciekawy tok rozumowania xd

3

@MessiForeverTheBest spokojnie, @Kessie mnie nie ruszy.

@mrboom chwilę nie wejść i zakładka z powiadomieniami mało nie wybuchnie xD

4

Ale ten post, żeby Aitana miała dzieci z Pedrim, to kto to widział???

@ViscaelBarca2007 @MessiForeverTheBest @tomek8756 @Lanosss

1

@LAMC_10 do bólu haha

0

@LAMC_10 ja miła jak zawsze xd

1

@gumaz najdalej jak dotychczas to w portugalskim mieście @Faro, ale marzą mi się Kanary w najbliższej przyszłości.

2

@macio_944 mnie tam się żadne jajka nie pocą, nie mogę się już doczekać.

1

@MessiForeverTheBest to jest prawdziwe piłkarstwo figurowe ^^

3

@blakkudium z dalekim kuzynem, to już można xd
Najważniejsze, że nie jest moim ojcem, dziadkiem ani bratem.

0

@draxidox jakoś żaden szczególnie mi nie wpadł w oko…

0

@draxidox jak oglądałam pary, to się łapałam na tym, że to małżeństwa, skoro nazwiska takie same, a komentatorzy zaraz mnie wyjaśnili, że rodzeństwo…

6

@draxidox szczególnie w tych parach, co tańczy rodzeństwo xd

1

@Criss18Barca deal done xd

2

@Criss18Barca hmmmm… jak trochę potrenujesz, to i skakać się nauczysz…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?