1

@Encore konkurs skoków też był niezłym rollercoasterem, a to moje życie to akurat ma strasznie nudną fabułę…

3

Dzisiejszy wieczór to była taka huśtawka emocji, że dobrze, że ten dzień już się kończy…

1

@Roobo niestety, ale jeśli ktoś tu może jeszcze coś zmienić na szybko, to tylko on.

2

Zanim coś teraz napiszecie, usuńcie to trzy razy, bo @Luciano99 zbiera na Was materiały do teczek osobowych.

3

Z dobrych wiadomości: Pedri wraca w następnym meczu!!!!

1

@Encore każdy za kimś tęskni…

4

Jak ja cholernie tęsknię za Pedrim…

2

Należało się młodemu :D

2

@Remi70 Nie do końca. Kończą się komunikatem: competition completed, a to już było w trakcie meczu.

1

@Criss18Barca i znowu miałam rację, że skoki nie skończą się przed meczem.
To już chyba 3:0 dla mnie :P

1

@LAMC_10 najpiękniejsze bałwanki ♥️

2

@esem91 ale od Kacpra to się odwal xd

1

Penalti para Real de madrid

0

@Filipem karny, ale dla realu Madryt

1

@LAMC_10 Oszaleć można :D

17

Anulować 3 serię i tyle!

1

Kurczaczki pieczone…

1

@Szczygiel06 Nie no, tak to nie…

1

Austria niestety nie do łyknięcia, chyba, że się Emba całkiem spali w trzecim skoku…

1

O mamuńciu!!!!!!

3

Przekozak jest z tego chłopaka!!!!

1

Już po Żabie…

@Criss18Barca

1

@Faro smuteczek :(

1

@Faro no cóż… albo mnie akceptujesz taką, jaka jestem, albo tą przyjaźń nie ma sensu xd

2

@Faro czyli nie podejdziesz w 13 jak zobaczysz wredne oczy??? :(

10

Medal i hat-trick Raphy i wieczór najlepszy ♥️
O nic więcej Cię Boże dziś nie proszę…

1

@esem91 no właśnie u mnie się tak to odróżnia, ale też ekspertką od męskiej mody sakralnej nie jestem xd

2

@esem91 i w trzeciej to samo ;)

1

@esem91 dobra, każdy kiedyś błądzi. Wygrałeś xd

1

Kacper jest ogień!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?