July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
CZY WIECIE ŻE:
Olimpiada i Igrzyska Olimpijskie to NIE to samo???
Otóż:
Historycznie Olimpiada to czterolecie dzielące jedne igrzyska od drugich.
Taka ciekawostka na dobranockę :D
1
@LAMC_10 zdanie odosobnione :P
1
@MessiForeverTheBest euro 2012
1
@MessiForeverTheBest chętnie haha
1
@MessiForeverTheBest a co to za pytania filozoficzne?
1
@Kozinho. Przynajmniej mam się z czego pośmiać
1
@MessiForeverTheBest wiesz, jest coś takiego jak miłość platoniczna. Nie musi być od razu cielesna xd
1
@MessiForeverTheBest nie, ja po prostu zamieniam się w tą panią z warzywniaka, co do każdego klienta mówi: kochanie xD
3
@Stinger_ no Ty jesteś miś nr 1, a @majkiii miś nr 2 :D
3
@majkiii kolejny misiu: lutego*
1
@Kozinho. Odważnie xd chociaż ten który najbardziej sobie ze mną pozwalał zaginął w tamtym roku… @Commando gdzie jesteś pytam po raz kolejny???
@LAMC_10 sugeruję, że ukradłeś komuś awatar xD
0
@Ku84fcb masz 6 lat i konto na LR???
1
@LAMC_10 ładny awatar. Ktoś już tu taki miał kiedyś xD
@Kozinho. Czyżby?
2
@Derpowsky najlepszy rocznik, co nie @michaleu?
3
@Kozinho. Primo, to Kacper nie przeleciał skoczni, bo 3 metrów mu brakło, a secundo to: wszystko w porządku u Ciebie?
@MessiForeverTheBest z gołymi stopami to @LAMC_10 chcialby xd
4
@LAMC_10 treneiro McSiusiak
0
@Kozinho. Trudno tak na odległość xd
2
@Criss18Barca GOATy
0
@Kozinho. Ja mu daję szansę się poprawić, ale szanse trzeba wykorzystać xD
0
@Litman jutro bez ciężarów będzie
0
@spacer ja też myślałam, że takie TOP 10 będzie, może TOP 5, ale bez medalu.
0
@Kozinho. I nie całuje mnie tak jak Raphinha jego xD
1
@LAMC_10 ja też ♥️
Udane walentynki haha
0
@Kozinho. To trzeba dbać o swoją kobietę…
0
@Kozinho. Przecież mógł oglądać ze mną, to nie chciał…
@wawrzyn1 nowej nie oglądałam ani razu xd
3
@Kozinho. Dlatego ja wolę patrzeć na Kacperka, a nie na madryli…
0
@NeroTFP1 A gdzież bym śmiała?
2
@MaziFCB któryś Real na pewno xd
0
@NeroTFP1 w tym przypadku, to raczej Wojtek Topór
0
@Criss18Barca każdy chciałby mieć taki kryzys