July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Nie no, po prostu uważam, że każdy jest na swój sposób dziwny. Tylko u jednych nam to odpowiada, a u innych nie.
0
@Eklerek no chyba nie bardzo, w końcu do mnie się odzywasz haha
1
@JanuszKorwinMikke un poquito
1
@Eklerek i weź tu nie zwariuj…
0
@Nazio_87 ale za to jaki trzeba mieć twardy tyłek przy okazji…
1
@Eklerek serio dramat co tam się dzieje…
0
@Popitek12 jestem za miła i za grzeczna
0
@Eklerek czasami, jak chce zobaczyć gdzie sięga ludzka głupota…
0
@Ptasior nie strasz, nie strasz…
0
@kulek22 przecież to nie mój post XD
0
@Hosh również pozdrawiam mamę, tatę i rodziców ;)
0
@Eklerek najgorsze, że im bardziej blokuję takie rzeczy, tym więcej się tego wyświetla XD
1
@macio_944 a i tak krótko xd
5
@esem91 może i tak, ale przynajmniej ile problemów zaoszczędzone :p
2
Post na grupie: Świat kobiet:
„Hej wszystkim. Mam duży problem już w 4. miesiącu związku. Mam 22 lata, mój facet 26. Już gdy się poznaliśmy jesienią pracowałam na kamerkach i on o tym wiedział, początkowo mu to nie przeszkadzało... Początkowo.
Mimo że praca na OF przynosi mi średnio między 3 a 5 tys. dolarów miesięcznie, a on pracuje dorywczo i przynosi najwyżej 3000 zł, teraz nagle zaczęły razić go komentarze innych panów na OF.
Nalega żebym przestała tam nadawać bo inaczej on sb coś zrobi. To już nawet nie jest grożenie rozstaniem, a czymś znacznie gorszym... Co zrobić w takiej sytuacji?
Przecież nie rzucę nagle zajęcia które daje mi stabilizację i wolność finansową dla związku który nie wiadomo czy ma przyszłość. Co powinnam mu powiedzieć, żeby nie skończyło się dramatem..?”
Co Wy na to panowie?
5
@esem91 no to rzucam xd
4
@esem91 to się nazywa chichot losu xd
0
@Popitek12 jak Ci się podobała bramka Fermina?
2
@esem91 sezon przegrany, Flick out, sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, a no i jeszcze zapomniałam o najważniejszym: ten Pedri to fatalny, nigdy nie powinien trafić do Barcelony, niech real go sobie bierze.
1
@Czajka90 Na na na na na na na na
2
@Lanosss nie narzekam
@Czajka90 teraz życie jest piękne ♥️
0
@Sinirsey Lecz się.
@Irmscher10
0
@Bykunn będzie solo za Orlenem po meczu
1
@Soetie sabotażysta zapomniał jak się gra XD
5
17:45 Pedri na boisku ♥️
1
@Encore Nie no, może jeszcze strzeli…
0
Jeszcze godzina…
1
@FcPortoFan1999 wierzę Ci
1
@Laminedependencia skreślam już minuty na karteczce ♥️
4
@mrboom ja bym jednak uważała na to, jak laska chce Cię wyciągnąć w trakcie meczu ^^