1

@MOLESTA żadnych. Najwspanialszy jest!

17

Pedri appreciation post:

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

5

@mekston kiedyś kibicowałam BVB, ale z czasem przestałam…

2

@Eklerek oj nie, nudy na pewno by nie było :P

2

@Eklerek za kudły i ze schodów, jak Danka Norkowa (:

2

@Eklerek w tym związku to ja bym była łobuziarą XDDD

1

@Eklerek taaa łobuz kocha najbardziej i te sprawy xd

2

@Eklerek nie musisz się ujawniać z tym, że byłeś młodocianym przestępcą :P

1

@Criss18Barca nie wiem, ja się stresuję tym meczem, a po co się stresować meczem, w którym i tak nie ma się szans?

4

@Luciano99 mamrot i pizza za 6 zł

1

@Azi i nie zawiodłeś się haha

2

@Azi jak rozumiem to drugie z talonu wykorzystałeś :P

@blakkudium gra Pedriego jest moją nagrodą, nie chcę nic więcej

2

@Pedri16Future faktycznie, jeszcze było trzecie ;)

3

@Azi Ja za to miałam xd

1

@PaPo eee dawno takich ciasteczek nie było :P

3

@czosnekfcb i jego mafia też

8

Pedri zagrał trzy ciasteczka i okej :D

2

@MirusAmisz Uściskać czy wycałować?

2

@DragonxNF ktoś jeszcze mi się dziwi???

2

@Who_you_mam @capoN ostatnio jeden mi podskakiwał xD

1

I co hejterzy Pedriego????

2

@clyde dobrze, że mamy rozbieżny gust do facetów, to znaczy, że możemy się przyjaźnić xd

5

@Filipem chłopczyk ma 6 lat, a ludzie oczekują, żeby grał jak 26 latek XD

6

Jednak Ferran do fryzjera, choćbym miała to ufundować z własnych pieniędzy…

@Lanosss

3

@capoN nie wyłapałeś

@Filipem jestem szybkością (:

4

@capoN w lidze, a Rash strzelił w lidze mistrzów.

1

@Lanosss też zauważyłam taką prawidłowość, ale mi się podoba ten look

3

Ferran dziś z hat-trickiem i nie mówcie, że nie!

1

@Gary straszne… 2 dni nic nie napisałam i już tragedia XD

2

@Laminedependencia ale po co wychodzić na boisko, skoro już przed meczem jesteśmy skreśleni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?