2

@LAMC_10 No to odpowiedz xd

3

@Miszcz Textu FCB dzisiaj La Rambla nie zaśnie!!!

1

@Popitek12 bo jesteś z 22?

1

@Czajka90 wezmę Was na skrzydłowych

2

Kacper Tomasiak, nie dość, że skacze na medal, to jeszcze gra w kadrze kobiet w piłkę :D

2

@esem91 postać znana… co prawda z bycia synem, ale zawsze xd

1

@Katalończyk 99 na razie do finału Pucharu Króla, o ołtarzu pomyślimy po mundialu :P

6

Pedri, prowadź!

5

@Lucyffffer1922 Najlepszego, życzę Wam najlepszego prezentu dziś wieczorem :))

0

@macio_944 no straszna bida, ale to nadal więcej niż zarabia @Popitek12

1

@Criss18Barca Nie robię, bo gdybym robiła, to prawdopodobnie obudziłabym się za 50 lat.

0

@Katalończyk 99 Liga w sumie też…

0

@TR3YWAY wiesz, do zamiatania przed wejściem samych szóstek mieć nie trzeba ;)

1

@TR3YWAY ale dobry był to kolega chociaż?

0

@Eklerek eee to by było zbyt banalne xD

2

@Eklerek mogłam Ci wysłać laurkę z nimi na walentynki, skoro ich tak lubisz. Było mówić wcześniej…

2

@lajcior Dzień, bo czy dobry okaże się wieczorem ;)

1

@barcasempre Casemiro i Ramosa mniej nie lubiłam, a Ronaldo przy nich jest mi obojętny.

1

@esem91 2 dnia miesiąca, który był 9 miesięcy temu też miało nie być, a był.

7

@AmigoBlancos dziękujemy. Wzajemnie dobrej nocy :)

5

@APTAPT tematycznie na Wielki Post…

2

@VegetaPolska sprzedać wszyskich, kupić wszystkich

2

@ProMILs a to Inter Miami grał?

1

@Colin94 @macio_944 kogo wyznaczasz?

2

@LAMC_10 już tak

2

@clyde ja koleżanek nie biję

4

@LAMC_10 uprzedzam, że to nie będzie nic przyjemnego…

7

@macio_944 z czego ode mnie boli najmocniej ^^

2

@Nazio_87 Ja też

1

@ferranshark7 chyba najlepszy mecz Neymara w Barcelonie, przynajmniej w mojej pamięci (a oglądałam wszystkie jego mecze).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?