July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest Ta strona psuje jakość. Na telefonie mam piękną rozdzielczość, a tu taki gniotek...
@LAMC_10 myślisz, że małe Pedrusie latające za piłką to nienajlepszy koniec???
3
@EzioAuditoreDF Nawet 6,5 ;)
1
@LAMC_10 manipulant xd
0
@Criss18Barca i po co mi to robisz?
0
podglądam troszeczkę...
4
@macio_944 Jakieś tanie, chamskie podróbki sobie ściągają.
2
@Proxi 90 minut na Bernabeu jest bardzo długie xd
3
@Frimpong gdyby chciał, to by wygrał.
4
@kundee Życie jak wysoka wieża...
2
@LAMC_10 dziękuję. Też mi się podoba ;)
@Antimadridista_WR obniżasz o 1, czyli spotykamy się na tej skali :P
3
@Antimadridista_WR ja to 8 bo numer Pedriego
0
@Criss18Barca to pani jest ta Amerykanka?
0
@Frimpong niestety, pomyślałam w tym momencie o 80% moich wykładowców…
0
@Criss18Barca ambitny plan
1
@Eklerek A można. Jak najbardziej.
1
@Eklerek w takim razie już 4, trzeba to spisywać, bo to wygląda na większe plany xD
5
@Eklerek a miałeś szansę z tego wybrnąć…
2
@Eklerek to o mnie???? ^^
0
@Eklerek oświeć mnie, ja pamiętam tylko o shake’u z kfc…
1
@Eklerek dobra, czyli wychodzi na to, że każdy zostaje w swojej piwnicy i okej
0
@Eklerek i tak prędzej Ty byś się na takie coś zgodził, niż ja xd
2
@Kessie jeśli chodzi o Pedriego, to nawet nie siadam do negocjacji.
@Kozinho. a co Ty, przepraszam bardzo, jakieś udziały w prawach do mnie masz????
0
@Eklerek chyba z całą LR xd
3
@Kozinho. A kto umarł, ten nie żyje.
1
@Eklerek ok, to dobrze. Jednak Saki to bym się bała xD
1
@Eklerek skoro Saka to Twój syn, to jego też zabierasz na kulki??? :P
1
@Chada a jeszcze cholerniki kaloryczne takie…
1
@barcelonaLM ostro
1
@JimMorrisonFCB i jeszcze fajnie jak bez zaburzeń ;)
1
@BorzyKrzys ja tak 7,5, chociaż powinnam dać 8 bo to numer Pedriego.