July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tomek8756 ja nie proszę, ja wydaję rozkazy xD
1
@gumaz A to ja nie pryszcze, tylko mi się wysusza bardzo.
0
Uuuuu Stefe nielot…
1
@gumaz ja to kaca miałam ze dwa razy w życiu, ale moja skóra nie lubi alko.
2
@Kgorecki2500 Pan Przemysław Babiarz.
2
@kundee to pierwsze, aczkolwiek alkohol mi nie służy.
0
@Kessie Ale po co, skoro prawie nic nie wrzucam?
0
@tomek8756 Mam. Co gorsza, moja szefowa zaobserwowała mnie na insta, ale zablokowałam ją na relacji, bo nie wszystko musi widzieć. Czasem tylko ją odblokuję jak wrzucam jakieś nieszkodliwe pierdoły.
0
@RoberDzik Nie wiem, czy można porównać doktorat z historii do doktoratu z prawa. Myślę, że doktorat to doktorat ;)
Natomiast mamy takich polityków, jakich chcemy mieć. Na takich głosujemy. Dla 90% głosujących ważne, aby partia się zgadzała.
2
I Maciuś Kotek też z awansem :D
1
@michaleu właśnie to napisałam wyżej ;)
1
Pawełek jeszcze dalej i okej!
Oby komplet w konkursie!
1
@RoberDzik Nawrocki też jest doktorem. Czarnek nie wiem, czy nie wyżej nawet. No ale w poście odnosisz się do wykształcenia, nie do kultury.
1
Dawid całkiem przyzwoity skok. Awans do konkursu luźny.
1
@dasouzar11 nie no. Donek stołka nie odda.
1
@RoberDzik No co jak co, ale Nawrocki i Czarnek też mają wyższe wykształcenie…
1
@tomek8756 i tak to nie przejdzie, bo PIS nawet jeśli miałby rządzić, to nie samodzielnie. Niewiadomo, czy w ogóle dostaliby premiera.
0
@Safrani jak już ktoś z PISu miałby odebrać elektorat Konfedenracji i Korony to moim zdaniem byłby to Margielski.
0
@Popitek12 teraz wygra JE Don Pedro Gonzalez Lopez.
2
@LAMC_10 obowiązkowo
0
@Prorokk obstawiam Margielskiego
0
@addept spokojnie, nigdzie nie odejdzie.
0
@TR3YWAY a Halina była od Klaudii tylko 13 lat starsza.
0
@addept a elfy w tej bajce były?
1
@FCB_dimiC Nie no, nawet Cię o to nie osądzam ;)
4
@gumaz u mnie nigdy. Ani na wojsko, ani na wojskowych…
4
@Kgorecki2500 Mam takiego w domu xd
1
@esem91 lepiej ciepłym ;)
1
@LAMC_10 wyjmuję kropidło i wodę święconą z torebki
1
@FCB_dimiC rozbawiłeś mnie tym i zrobiło mi się przykro jednocześnie…