6

@tomek8756 ja nie proszę, ja wydaję rozkazy xD

1

@gumaz A to ja nie pryszcze, tylko mi się wysusza bardzo.

0

Uuuuu Stefe nielot…

1

@gumaz ja to kaca miałam ze dwa razy w życiu, ale moja skóra nie lubi alko.

2

@Kgorecki2500 Pan Przemysław Babiarz.

2

@kundee to pierwsze, aczkolwiek alkohol mi nie służy.

0

@Kessie Ale po co, skoro prawie nic nie wrzucam?

0

@tomek8756 Mam. Co gorsza, moja szefowa zaobserwowała mnie na insta, ale zablokowałam ją na relacji, bo nie wszystko musi widzieć. Czasem tylko ją odblokuję jak wrzucam jakieś nieszkodliwe pierdoły.

0

@RoberDzik Nie wiem, czy można porównać doktorat z historii do doktoratu z prawa. Myślę, że doktorat to doktorat ;)
Natomiast mamy takich polityków, jakich chcemy mieć. Na takich głosujemy. Dla 90% głosujących ważne, aby partia się zgadzała.

2

I Maciuś Kotek też z awansem :D

1

@michaleu właśnie to napisałam wyżej ;)

1

Pawełek jeszcze dalej i okej!

Oby komplet w konkursie!

1

@RoberDzik Nawrocki też jest doktorem. Czarnek nie wiem, czy nie wyżej nawet. No ale w poście odnosisz się do wykształcenia, nie do kultury.

1

Dawid całkiem przyzwoity skok. Awans do konkursu luźny.

1

@dasouzar11 nie no. Donek stołka nie odda.

1

@RoberDzik No co jak co, ale Nawrocki i Czarnek też mają wyższe wykształcenie…

1

@tomek8756 i tak to nie przejdzie, bo PIS nawet jeśli miałby rządzić, to nie samodzielnie. Niewiadomo, czy w ogóle dostaliby premiera.

0

@Safrani jak już ktoś z PISu miałby odebrać elektorat Konfedenracji i Korony to moim zdaniem byłby to Margielski.

0

@Popitek12 teraz wygra JE Don Pedro Gonzalez Lopez.

2

@LAMC_10 obowiązkowo

0

@Prorokk obstawiam Margielskiego

0

@addept spokojnie, nigdzie nie odejdzie.

0

@TR3YWAY a Halina była od Klaudii tylko 13 lat starsza.

0

@addept a elfy w tej bajce były?

1

@FCB_dimiC Nie no, nawet Cię o to nie osądzam ;)

4

@gumaz u mnie nigdy. Ani na wojsko, ani na wojskowych…

4

@Kgorecki2500 Mam takiego w domu xd

1

@esem91 lepiej ciepłym ;)

1

@LAMC_10 wyjmuję kropidło i wodę święconą z torebki

1

@FCB_dimiC rozbawiłeś mnie tym i zrobiło mi się przykro jednocześnie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?