July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY wygrał xd
1
@Who_you_mam właśnie najlepiej nie w boki xd
9
@messi564 nuda bez Pedriego, nuda z Pedrim, podanie Pedriego -> gol Laminka, nuda.
0
@Who_you_mam wiem, że każdy chciałby z Pedrim, ale sory, on jest mój XD
1
@Who_you_mam najważniejsze, to oddać dwa równe skoki.
0
@Laminedependencia piękne :D
2
@blakkudium Pedri jest moim kapitanem :P
0
@Irmscher10 masz jak w banku, to nasz największy skarb ;)
0
@michal26 wiem który to Bogucki, ale za bardzo nie kojarzę jego wypowiedzi.
2
@majkiii pytaj Papcia Flicka
@Who_you_mam nie zazdrość xd
@ShawnC przyjmuję zażalenia dla klatę xd
1
@esem91 po prostu papcio nie lubi, gdy wyrażam swoją opinię xd
1
@Kwasiak98 luzik
8
No Pedri, no party!
1
@esem91 Nie mam. Papa Flick aresztował mu telefon, a u siebie mnie zablokował XD
0
@Axoon dlaczego Twój ziomek jest niekiblujący?
0
@michal26 Bogucki to nie wiem. Margielski w Otwocku otoczył się konfiarzami i przyznać im trzeba, że dużo zrobili dla tego zasyfiałego miasta.
1
@Kwasiak98 panowie i panie ;)
2
@LAMC_10 @Kozinho. ale by to chodziło xd
0
@Kwasiak98 będzie dobrze ;)
7
@Kwasiak98 obejrzyj sobie Pedriego, to Ci przejdzie.
1
@MessiForeverTheBest to ja nie obcinam włosów dopóki Ferran nie strzeli gola.
1
@Kozinho. Z Camp Nou witają państwa Miłosz Kłeczek i Michał Rachoń. Tego czwartkowego wieczoru Barcelona z Robertem Lewandowskim podejmie obrzydliwy, proniemiecki klub Real Madryt. Gwizdek sędziego, jedziemy!
1
@Kozinho. Terrorystów z Warszawy mamy dwóch xd
0
I terrorysta z Tegueste usadzony na ławce…
A mówiłam mu, żeby nie fikał…
1
@Marusek ciekawe masz problemy…
0
@Criss18Barca chciałabym więcej, ale racjonalnie patrząc, ostatnia okazja.
0
@Kessie ci dwaj mi się tak nie podobają xd
2
Jutro Pan Kacper i Pan Kamil w duetach!
@Criss18Barca
0
@Laminedependencia to ja wręcz odwrotnie ;)
2
@Eklerek dobra, ale już to mamy ustalone. Tego pana lubimy.