2

@TR3YWAY wygrał xd

1

@Who_you_mam właśnie najlepiej nie w boki xd

9

@messi564 nuda bez Pedriego, nuda z Pedrim, podanie Pedriego -> gol Laminka, nuda.

0

@Who_you_mam wiem, że każdy chciałby z Pedrim, ale sory, on jest mój XD

1

@Who_you_mam najważniejsze, to oddać dwa równe skoki.

0

@Laminedependencia piękne :D

2

@blakkudium Pedri jest moim kapitanem :P

0

@Irmscher10 masz jak w banku, to nasz największy skarb ;)

0

@michal26 wiem który to Bogucki, ale za bardzo nie kojarzę jego wypowiedzi.

2

@majkiii pytaj Papcia Flicka
@Who_you_mam nie zazdrość xd
@ShawnC przyjmuję zażalenia dla klatę xd

1

@esem91 po prostu papcio nie lubi, gdy wyrażam swoją opinię xd

1

@Kwasiak98 luzik

8

No Pedri, no party!

1

@esem91 Nie mam. Papa Flick aresztował mu telefon, a u siebie mnie zablokował XD

0

@Axoon dlaczego Twój ziomek jest niekiblujący?

0

@michal26 Bogucki to nie wiem. Margielski w Otwocku otoczył się konfiarzami i przyznać im trzeba, że dużo zrobili dla tego zasyfiałego miasta.

1

@Kwasiak98 panowie i panie ;)

2

@LAMC_10 @Kozinho. ale by to chodziło xd

0

@Kwasiak98 będzie dobrze ;)

7

@Kwasiak98 obejrzyj sobie Pedriego, to Ci przejdzie.

1

@MessiForeverTheBest to ja nie obcinam włosów dopóki Ferran nie strzeli gola.

1

@Kozinho. Z Camp Nou witają państwa Miłosz Kłeczek i Michał Rachoń. Tego czwartkowego wieczoru Barcelona z Robertem Lewandowskim podejmie obrzydliwy, proniemiecki klub Real Madryt. Gwizdek sędziego, jedziemy!

1

@Kozinho. Terrorystów z Warszawy mamy dwóch xd

0

I terrorysta z Tegueste usadzony na ławce…

A mówiłam mu, żeby nie fikał…

1

@Marusek ciekawe masz problemy…

0

@Criss18Barca chciałabym więcej, ale racjonalnie patrząc, ostatnia okazja.

0

@Kessie ci dwaj mi się tak nie podobają xd

2

Jutro Pan Kacper i Pan Kamil w duetach!

@Criss18Barca

0

@Laminedependencia to ja wręcz odwrotnie ;)

2

@Eklerek dobra, ale już to mamy ustalone. Tego pana lubimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?