July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 ja kolegom krzywdy nie robię xd
7
@kundee ciesz się, że Cię nie połknęła xD
2
@gumaz 13 latek, który nie ma kolegów w szkole
3
@tomek8756 wiedźma wiedźmę zawsze pozna xd
@MessiForeverTheBest ale jaka zgubna xd
1
@LAMC_10 w M1 to z 15 lat nie byłam… ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby odwiedzenia Ikei.
7
@tomek8756 ja Wam mówiłam, że nie ma się do czego ślinić, bo źle jej z oczu patrzy, ale kto by tam mnie słuchał xD
1
@Kgorecki2500 ja zawsze sobie kupuję taką zwykłą koszulkę czy bluzę za jakieś 25€ żeby mieć do jeansów i jakieś pierdoły typu długopis dla przyjaciółki.
1
@Kgorecki2500 przecież tam mają też tańsze pierdoły, nie tylko koszulki :P
1
@Kgorecki2500 nigdy nie byłam w Ikei xd
Najlepszy to Barça Mega Store, bo tam nie boli wydawanie pieniędzy .
0
@Criss18Barca w sensie bogatego belzebuba?
1
@esem91 widzisz, co to jest ta kobieca intuicja???
1
@esem91 zdrowsza będę, a jak będę zdrowsza, to będę Was dłużej wkurzać ;)
@Chimera masz wolną wolę, mnie do niepicia też nikt nie zmusza ;)
0
@Chimera chodzę
0
@gumaz ja w poście nie piję alko
0
@4drian0 a test ciążowy do tego wziąłeś?
5
Sergiiiii Robertoooooooo!!!! Tu wszystko jest okej! Możemy powiedzieć jedno: niemożliwe nie istnieje!!!
12
@Pawlak1992 pytać mnie o związki, to jak pytać bezrobotnego o to jak mu się pracuje xd
3
@TR3YWAY zrobisz live czy tylko filmik po montażu?
0
Konkurs, w którym wystąpiły dwie polskie gwiazdy: jedna wschodząca, a druga upadająca.
~ Pan Kamil Stoch
0
@Kozinho. Ostatnio nie było mnie 2 dni i nawet nie zauważyliście xd
0
@mekston różnie. Mnie generalnie chcieli dać zakaz przyjeżdżania, bo podobno destabilizuję pracę xd
0
@Kozinho. Beze mnie mielibyście nudne la ramblowe życie xd
0
@mekston tak, ale tylko dla tych, którzy przyjeżdżają we wtorki. Jak we wtorki masz home office, to nikt Ci owoców nie przywiezie.
6
@TR3YWAY fajny breloczek xd
0
@mekston nie, ale owocowe wtorki xd
2
@Ptasior jeszcze brakowało, żeby na bandzie wylądował…
1
No to kolejny konkurs do zapomnienia…
1
@TR3YWAY a to dopiero pierwsza z jej wad xd
0
@TR3YWAY mnie ostatnio zapomnieli przelać wypłaty i trzeba było się przypomnieć… o dodatkach nawet nie myślę…
1
@Popitek12 ale po co mi koszulka realu? Możesz mi kupić koszulkę Barcelony z Pedrim na plecach jak będziesz mieć hajs.