2

@LAMC_10 ja kolegom krzywdy nie robię xd

7

@kundee ciesz się, że Cię nie połknęła xD

2

@gumaz 13 latek, który nie ma kolegów w szkole

3

@tomek8756 wiedźma wiedźmę zawsze pozna xd
@MessiForeverTheBest ale jaka zgubna xd

1

@LAMC_10 w M1 to z 15 lat nie byłam… ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby odwiedzenia Ikei.

7

@tomek8756 ja Wam mówiłam, że nie ma się do czego ślinić, bo źle jej z oczu patrzy, ale kto by tam mnie słuchał xD

1

@Kgorecki2500 ja zawsze sobie kupuję taką zwykłą koszulkę czy bluzę za jakieś 25€ żeby mieć do jeansów i jakieś pierdoły typu długopis dla przyjaciółki.

1

@Kgorecki2500 przecież tam mają też tańsze pierdoły, nie tylko koszulki :P

1

@Kgorecki2500 nigdy nie byłam w Ikei xd
Najlepszy to Barça Mega Store, bo tam nie boli wydawanie pieniędzy .

0

@Criss18Barca w sensie bogatego belzebuba?

1

@esem91 widzisz, co to jest ta kobieca intuicja???

1

@esem91 zdrowsza będę, a jak będę zdrowsza, to będę Was dłużej wkurzać ;)
@Chimera masz wolną wolę, mnie do niepicia też nikt nie zmusza ;)

0

@Chimera chodzę

0

@gumaz ja w poście nie piję alko

0

@4drian0 a test ciążowy do tego wziąłeś?

5

Sergiiiii Robertoooooooo!!!! Tu wszystko jest okej! Możemy powiedzieć jedno: niemożliwe nie istnieje!!!

12

@Pawlak1992 pytać mnie o związki, to jak pytać bezrobotnego o to jak mu się pracuje xd

3

@TR3YWAY zrobisz live czy tylko filmik po montażu?

0

Konkurs, w którym wystąpiły dwie polskie gwiazdy: jedna wschodząca, a druga upadająca.
~ Pan Kamil Stoch

0

@Kozinho. Ostatnio nie było mnie 2 dni i nawet nie zauważyliście xd

0

@mekston różnie. Mnie generalnie chcieli dać zakaz przyjeżdżania, bo podobno destabilizuję pracę xd

0

@Kozinho. Beze mnie mielibyście nudne la ramblowe życie xd

0

@mekston tak, ale tylko dla tych, którzy przyjeżdżają we wtorki. Jak we wtorki masz home office, to nikt Ci owoców nie przywiezie.

6

@TR3YWAY fajny breloczek xd

0

@mekston nie, ale owocowe wtorki xd

2

@Ptasior jeszcze brakowało, żeby na bandzie wylądował…

1

No to kolejny konkurs do zapomnienia…

1

@TR3YWAY a to dopiero pierwsza z jej wad xd

0

@TR3YWAY mnie ostatnio zapomnieli przelać wypłaty i trzeba było się przypomnieć… o dodatkach nawet nie myślę…

1

@Popitek12 ale po co mi koszulka realu? Możesz mi kupić koszulkę Barcelony z Pedrim na plecach jak będziesz mieć hajs.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?