0

@Rastafarnianin jak ktoś szuka po klubach albo Tinderach, to niech się potem nie dziwi...

1

@FcPortoFan1999 A jak wolałbyś, żebyśmy do Ciebie mówili?

1

@Filipem że się zdyszałam biegnąc na tramwaj, ale jakiś sympatyczny pan go przytrzymał, żebym zdążyła...

3

@Safrani Oski nawet do mnie zwraca się per Oski...

0

@Vegeta88 boisz się jej bardziej niż mnie??? ^^

0

@Vegeta88 bo mnie się boicie

3

@Popitek12 To teraz ważysz 13???

1

@Popitek12 To ile Ty ważyłeś? Tyle co @jowita?

2

@betonito całą LR w roli doradców.

1

@1976kol Halo, policja? Proszę przyjechać na La Ramblę!

0

@Ignareks aj aj aj, ciężary…

2

@Ignareks a wynajął już RMTV do zorganizowania prywatnej debaty?

4

Była już jakaś debata w tych wyborach prezydenckich? Laporta wie, że wybory wygrywa się w Końskich?

3

@Kgorecki2500 ruskie? Wzięli ruskie?

1

@Safrani kiedyś coś jakoś jakbym była w Łodzi, to może…

2

@Faro gdzie to to takie coś? Muszę wiedzieć którędy nie jechać…

1

@Popitek12 oddałbyś Fermina za Alvareza?

1

@ViscaelBarca2007 spokojnie. Za 4 miesiące Pedri też będzie.

7

@LeoMessiiBarcaPepa chłopina teraz za sam fakt, że oddycha będzie zbierał. Szkoda go.

2

@ViscaelBarca2007 ja nie mówię „nie”.

Ja CIĘ NINIEJSZYM POSYŁAM NA DRZEWO Z TAKIMI POMYSŁAMI!!!!

4

@PatrychoO takie z 6-7 klasy na pewno :P

3

@Pedri16Future jeszcze 50-100 i ją dogonię XD

2

@Ilka Paniii, w tak beznadziejnej formie to nawet ja nie jestem, spokojnie 200 takich bym uniosła na raz xd

5

@mmaciass nie mój typ urody XD

6

@vangoor i to na sojowej cieczy udającej mleko xd

1

@La Pulgaa nie oglądałeś wczoraj meczu czy się katujesz na własne życzenie?

1

@agaFCB to akurat fakt, ja mam jedne pumy już 7 lat. Wiele przeszły, a dalej są w bardzo dobrym stanie, mimo że ja szybko niszczę buty.

1

@michaleu jest to jakieś wyjście :P

1

@LAMC_10 wolę kupić coś porządnego i ładnego, a niekoniecznie markowego.

2

@Kgorecki2500 obieraczką, bo nożem prawdopodobnie zrobiłabym sobie krzywdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?