July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin jak ktoś szuka po klubach albo Tinderach, to niech się potem nie dziwi...
1
@FcPortoFan1999 A jak wolałbyś, żebyśmy do Ciebie mówili?
1
@Filipem że się zdyszałam biegnąc na tramwaj, ale jakiś sympatyczny pan go przytrzymał, żebym zdążyła...
3
@Safrani Oski nawet do mnie zwraca się per Oski...
0
@Vegeta88 boisz się jej bardziej niż mnie??? ^^
0
@Vegeta88 bo mnie się boicie
3
@Popitek12 To teraz ważysz 13???
1
@Popitek12 To ile Ty ważyłeś? Tyle co @jowita?
2
@betonito całą LR w roli doradców.
1
@1976kol Halo, policja? Proszę przyjechać na La Ramblę!
0
@Ignareks aj aj aj, ciężary…
2
@Ignareks a wynajął już RMTV do zorganizowania prywatnej debaty?
4
Była już jakaś debata w tych wyborach prezydenckich? Laporta wie, że wybory wygrywa się w Końskich?
3
@Kgorecki2500 ruskie? Wzięli ruskie?
1
@Safrani kiedyś coś jakoś jakbym była w Łodzi, to może…
2
@Faro gdzie to to takie coś? Muszę wiedzieć którędy nie jechać…
1
@Popitek12 oddałbyś Fermina za Alvareza?
1
@ViscaelBarca2007 spokojnie. Za 4 miesiące Pedri też będzie.
7
@LeoMessiiBarcaPepa chłopina teraz za sam fakt, że oddycha będzie zbierał. Szkoda go.
2
@ViscaelBarca2007 ja nie mówię „nie”.
Ja CIĘ NINIEJSZYM POSYŁAM NA DRZEWO Z TAKIMI POMYSŁAMI!!!!
4
@PatrychoO takie z 6-7 klasy na pewno :P
3
@Pedri16Future jeszcze 50-100 i ją dogonię XD
2
@Ilka Paniii, w tak beznadziejnej formie to nawet ja nie jestem, spokojnie 200 takich bym uniosła na raz xd
5
@mmaciass nie mój typ urody XD
6
@vangoor i to na sojowej cieczy udającej mleko xd
1
@La Pulgaa nie oglądałeś wczoraj meczu czy się katujesz na własne życzenie?
1
@agaFCB to akurat fakt, ja mam jedne pumy już 7 lat. Wiele przeszły, a dalej są w bardzo dobrym stanie, mimo że ja szybko niszczę buty.
1
@michaleu jest to jakieś wyjście :P
1
@LAMC_10 wolę kupić coś porządnego i ładnego, a niekoniecznie markowego.
2
@Kgorecki2500 obieraczką, bo nożem prawdopodobnie zrobiłabym sobie krzywdę.