July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^
2
@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...
1
@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:
Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd
1
@LAMC_10 a po co Ci to wiedzieć?
0
@FcPortoFan1999 kłamiesz. Pedri to najlepsza możliwa wersja i basta!
0
@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego jak ulepszony Pedri
2
@michaleu to pocisnąłeś Oskarka
@FcPortoFan1999 wypowiedz się
0
@RaphiniaGoat Wypełnione :D
2
@MessiForeverTheBest Jak @michaleu zacznie głośno mówić "Oski", to ogarnę, że to oni i podejdę xd
2
@LAMC_10 Nie rozumiem tych zachwytów nad stopami...
0
@Rifek Nie będziemy pisać sprawdzianów w Formularzu Google.
2
@MessiForeverTheBest przez to, że Oski jest apolityczny, to wszyscy go tu lubią.
5
@kundee fetysz stóp to najgorszy fetysz
3
Komentarz usunięty
1
@DTMisTheBest u mnie ten tryb się nadal nie wyłączył haha
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, to po prostu urodzę sobie towarzystwo do zabawy :D
6
@blakkudium i git. Nie będę musiała robić kolacji dla Pepiego i jego kochanka Rekina XD
1
@DTMisTheBest ja bez dzieciaków bawię się w robienie kaczek w kałużach...
1
@LAMC_10 jest to jakaś zaleta ;)
0
@LAMC_10 Przynajmniej robię dzięki temu dłuższe dystanse xd
7
@LAMC_10 ja jestem grzeczna dziewczynka, nie chodzę po klubach, a jak widzę pigmentopozytywnego, to przechodzę na drugą stronę ulicy xD
I nie zapominajmy, że do tego rasistka ze mnie xd
0
@FcPortoFan1999 No czyli będziesz Oskim na wieki wieków amen.
2
@clyde ja generalnie nie jestem klubowa...
1
@esem91 grunt to mieć dystans do siebie ;)
0
@esem91 No właśnie, po co się oszukiwać?
1
@Sinirsey z Poznania to jest @clyde, nie ja xd
0
@LAMC_10 Nie bez powodu byłabym dla chłopa karą XD
0
@Ilka oj, tak to się nie da (:
0
@Sinirsey Panie, ja nie byłam w żadnym klubie XD
1
@LAMC_10 ale doceniłam, w końcu napisałam o tym na LR...
0
@Sinirsey co żem narobiła w Łodzi?