2

@Lanosss z Pedrim non stop sobie wysyłamy ^^

2

@Lanosss czy @LAMC_10 wysyłał mi nudesy? Jeszcze nie...

1

@LAMC_10 Nie powiem czy pisałam... (:

Ja nie jestem agresywna, jestem zmęczona xd

1

@LAMC_10 a po co Ci to wiedzieć?

0

@FcPortoFan1999 kłamiesz. Pedri to najlepsza możliwa wersja i basta!

0

@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego jak ulepszony Pedri

2

@michaleu to pocisnąłeś Oskarka

@FcPortoFan1999 wypowiedz się

0

@RaphiniaGoat Wypełnione :D

2

@MessiForeverTheBest Jak @michaleu zacznie głośno mówić "Oski", to ogarnę, że to oni i podejdę xd

2

@LAMC_10 Nie rozumiem tych zachwytów nad stopami...

0

@Rifek Nie będziemy pisać sprawdzianów w Formularzu Google.

2

@MessiForeverTheBest przez to, że Oski jest apolityczny, to wszyscy go tu lubią.

5

@kundee fetysz stóp to najgorszy fetysz

3

Komentarz usunięty

1

@DTMisTheBest u mnie ten tryb się nadal nie wyłączył haha
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, to po prostu urodzę sobie towarzystwo do zabawy :D

6

@blakkudium i git. Nie będę musiała robić kolacji dla Pepiego i jego kochanka Rekina XD

1

@DTMisTheBest ja bez dzieciaków bawię się w robienie kaczek w kałużach...

1

@LAMC_10 jest to jakaś zaleta ;)

0

@LAMC_10 Przynajmniej robię dzięki temu dłuższe dystanse xd

7

@LAMC_10 ja jestem grzeczna dziewczynka, nie chodzę po klubach, a jak widzę pigmentopozytywnego, to przechodzę na drugą stronę ulicy xD
I nie zapominajmy, że do tego rasistka ze mnie xd

0

@FcPortoFan1999 No czyli będziesz Oskim na wieki wieków amen.

2

@clyde ja generalnie nie jestem klubowa...

1

@esem91 grunt to mieć dystans do siebie ;)

0

@esem91 No właśnie, po co się oszukiwać?

1

@Sinirsey z Poznania to jest @clyde, nie ja xd

0

@LAMC_10 Nie bez powodu byłabym dla chłopa karą XD

0

@Ilka oj, tak to się nie da (:

0

@Sinirsey Panie, ja nie byłam w żadnym klubie XD

1

@LAMC_10 ale doceniłam, w końcu napisałam o tym na LR...

0

@Sinirsey co żem narobiła w Łodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?