July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@sebasarna najlepsze co możesz zrobić dla siebie i jej na przekór to olać to… najlepiej ciepłym moczem.
2
@LAMC_10 nie mogło spaść coś, co nie istnieje…
1
@ZwyklyCuler48 tak, wiem, sucharek. Podać Ci szklankę wody?
3
@Eklerek dobra, z tych trzech rzeczy to już najlepiej na mnie przepuścić hajs (:
1
@Eklerek Ty zbankrutujesz przede mnie xD
2
@Eklerek Dobra, robię notatki ;)
2
@Eklerek oki, czekam. Tylko musisz pisać jak do gamonia, bo ani trochę się nie znam.
2
@Eklerek słuchaj ja wiele mogę poświęcić, ale nie spanko w niedzielę xd
2
@Eklerek widzisz co ja potrafię xd
2
@Eklerek oj no ja na codzień też, ale czasem musi być cheat day
2
@Eklerek o nie, nie. Ten jeden raz będę za równouprawnieniem xd
1
@Eklerek ale Ty próbujesz pierwszy
2
@AssisMoreira tylko kurczak z patelsona
@Eklerek ryzykujemy???
10
@esem91 to ja jednak tam nie idę xd
4
@majkiii @Popitek12 odkryliśmy Twój sekret
23
Czy Poppeyes to restauracja @Popitek12, w której serwuje swojego kurczaka z patelsona???
@mekston
1
@Rastafarnianin jak Jasio Hoerl
2
@LAMC_10 bez przesady, jak dobry kuponik wleci to można się tanio nażreć...
3
@LAMC_10 ja tam lubię czasem wsunąć KFC, trzeba tylko wiedzieć do którego iść.
2
@LAMC_10 Aaaa dobra, tam na samej górze to ze 4 lata nie byłam, to faktycznie mogłam nie zauważyć XDDD
@Eklerek Takie KFC, ale premium.
1
@LAMC_10 A to tam Poppeyesa otworzyli??? Coś nie zakodowałam chyba XD
3
@Kgorecki2500 muszę się wreszcie wybrać...
@Eklerek dopisuj nr 5 do pamiętniczka xd
2
@MichuZ44 wstyd @VamosRakieta...
2
@LAMC_10 Od Otwocka do Wawra
3
@LAMC_10 @Kessie ale to się pospieszyć trzeba, bo w kwietniu zamykają ruch, a potem będzie ograniczony mocno...
2
@Kessie Można i tak xd
6
@Kessie Granica Warszawy z obwarzankiem
2
@LAMC_10 Najak? Jak szaleć, to szaleć xD
1
@Kgorecki2500 Nie wiem hahaha Piękny był to odcień xD
1
@Eklerek do 10 jeszcze mi daleko było xd