12

@sebasarna najlepsze co możesz zrobić dla siebie i jej na przekór to olać to… najlepiej ciepłym moczem.

2

@LAMC_10 nie mogło spaść coś, co nie istnieje…

1

@ZwyklyCuler48 tak, wiem, sucharek. Podać Ci szklankę wody?

3

@Eklerek dobra, z tych trzech rzeczy to już najlepiej na mnie przepuścić hajs (:

1

@Eklerek Ty zbankrutujesz przede mnie xD

2

@Eklerek Dobra, robię notatki ;)

2

@Eklerek oki, czekam. Tylko musisz pisać jak do gamonia, bo ani trochę się nie znam.

2

@Eklerek słuchaj ja wiele mogę poświęcić, ale nie spanko w niedzielę xd

2

@Eklerek widzisz co ja potrafię xd

2

@Eklerek oj no ja na codzień też, ale czasem musi być cheat day

2

@Eklerek o nie, nie. Ten jeden raz będę za równouprawnieniem xd

1

@Eklerek ale Ty próbujesz pierwszy

2

@AssisMoreira tylko kurczak z patelsona
@Eklerek ryzykujemy???

10

@esem91 to ja jednak tam nie idę xd

4

@majkiii @Popitek12 odkryliśmy Twój sekret

23

Czy Poppeyes to restauracja @Popitek12, w której serwuje swojego kurczaka z patelsona???

@mekston

1

@Rastafarnianin jak Jasio Hoerl

2

@LAMC_10 bez przesady, jak dobry kuponik wleci to można się tanio nażreć...

3

@LAMC_10 ja tam lubię czasem wsunąć KFC, trzeba tylko wiedzieć do którego iść.

2

@LAMC_10 Aaaa dobra, tam na samej górze to ze 4 lata nie byłam, to faktycznie mogłam nie zauważyć XDDD
@Eklerek Takie KFC, ale premium.

1

@LAMC_10 A to tam Poppeyesa otworzyli??? Coś nie zakodowałam chyba XD

3

@Kgorecki2500 muszę się wreszcie wybrać...
@Eklerek dopisuj nr 5 do pamiętniczka xd

2

2

@LAMC_10 Od Otwocka do Wawra

3

@LAMC_10 @Kessie ale to się pospieszyć trzeba, bo w kwietniu zamykają ruch, a potem będzie ograniczony mocno...

2

@Kessie Można i tak xd

6

@Kessie Granica Warszawy z obwarzankiem

2

@LAMC_10 Najak? Jak szaleć, to szaleć xD

1

@Kgorecki2500 Nie wiem hahaha Piękny był to odcień xD

1

@Eklerek do 10 jeszcze mi daleko było xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?